Įkraunama...
Įkraunama...

Rankinės - nertos ir megztos

Naujieji namuciai smile.gif

Senieji stai cia smile.gif

Toliau kuriam grozius, juos zavimes ir rodomes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 10 lapkričio 2010 - 20:59
Nežinau, gal jau ir buvo ši nuoroda blush2.gif
Bet vis tiek gražu thumbup.gif
http://silvana1971.m...ESPECIAL_BOLSAS
Atsakyti
Labai gera temukė, o tokia ramybė čia g.gif Parodysiu ką tik baigtą žieminę vilnonę rankinę
user posted image
Atsakyti
tongue.gif naiste777, aš iš paskos tavęs per visas temas doh.gif likučiuose klausimų pažėriau apie šitą nerealų tavo tašiuką, bet gal labiau tiktų čionai... doh.gif mirksiukas.gif apie rankenas, apie pamušalą ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Kiviukė @ 2010 09 11, 21:10)
tongue.gif  naiste777, aš iš paskos tavęs per visas temas  doh.gif  likučiuose klausimų pažėriau apie šitą nerealų tavo tašiuką, bet gal labiau tiktų čionai...  doh.gif  mirksiukas.gif  apie rankenas, apie pamušalą ir t.t.


smile.gif Gerai, kad pamušalo nesimato. Kreivas šleivas gavosi, nemoku siūti visai doh.gif O rankenos šlangutės apmegztos
Atsakyti
Labai grazi thumbup.gif O kokios ten slangutes?
Atsakyti
Senukuose yra kokio nori diametro permatomų šlangučių. Ir atmatuoja, kiek reikia, net ir pusę metro atpjautų. Ačiū už pagyrimus
Atsakyti
Idedu viena iš šia vasara pamėgtų daryti darbelių smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
idedu ir as savo
http://public.fotki....mi/t.html#media
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 09 12, 00:07)
smile.gif Gerai, kad pamušalo nesimato. Kreivas šleivas gavosi, nemoku siūti visai  doh.gif O rankenos šlangutės apmegztos



šlangutės? o kaip jas apmezgei? ar numezgus juostelę susiuvai ir sukamšei jas? ar iš karto šlangutes apmezginėjai?
Papildyta:
QUOTE(si1978 @ 2010 09 12, 13:27)
Idedu viena iš šia vasara pamėgtų daryti  darbelių  smile.gif




nu super thumbup.gif
pirmiausia kas krito į akį- superiniai kruopščiai sutvarkytas pamušalas... Nu neturiu aš kantrybės su jais užsiimti blush2.gif
o antra - GĖLĖ thumbup.gif kaip ji nerta? ax.gif aš irgi tokios noriu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwita: 22 spalio 2010 - 08:16
QUOTE(aiwita @ 2010 10 22, 09:14)
šlangutės? o kaip jas apmezgei? ar numezgus juostelę susiuvai ir sukamšei jas? ar iš karto šlangutes apmezginėjai?



Paprasčiausiai nusimezgiau norimo ilgio juostelę iš 6 akių, paskui ją susiuvau į vidų įdėjus žarnelę. ASišku, galėjau megzt 4 virbalais, būt nereikėję siūt, bet patingėjau ax.gif Nepatinka man taip megzt.
Atsakyti
Labai grazios rankines. thumbup.gif
Atsakyti