Įkraunama...
Įkraunama...

Ikrai

Kokius labiausiai mėgstat, dažniausiai perkat? Kur labiausiai apsimoka?
Ieškau kur nors skanių juodų ikrų, bet man tie pigūs-neskanūs, į geresnius baisu pažiūrėt dėl kainos unsure.gif
Kokių žuvų ikrus perkat?
Aš labai mėgstu silkės ikrus valgyt su virtom bulvėm, skanu ir stinta pakepta su ikrais thumbup.gif
Ar valgot tik su batonu ir sviestu ikrus, ar dar kaip nors patiekiat, darot patiekalus?Ar tik svečius vaišinat, ar ir šiaip pasimėgaujat?
Labai gražiai ikrais mačiau puoštus (apibarstytus) šaltus patiekalus wub.gif
Atsakyti
O as turiu 0.5l karsiu ikru. Ka su jais daryti? Gal koki kaciuka pamaloninti? biggrin.gif
Atsakyti
siaip su ikrais atsargiau,mano pazistama siaubingai buvo jais apsinuodijuslabai veme,viduriavo,isbere. ikru galiojimo data tikrai dar buvo nepasibaigus,o matomai zmogus nezinojo,kad yra alergiskas jiems.
kiek atsimenu tai buvo raudonieji ikrai.
Atsakyti
Man pvz. skaniausi raudoni ikrai užtepti ant baltono su sviestuku. Užsigerti šampanu. thumbup.gif . Rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Man tai labai patinka ikrai, tie kur būna kai nusiperki karšto rūkymo strimeles. Fantastika. Ir dar patinka menkių kepenų ir ikrų paštetas, apie 3Lt kainuoja, bet labai skanu. Ir baltyminius valgau, bet jie gi ne tokie. Žodžiu, man patys pačiausi, kol tikrų neįperku, yra rūkyti karšto rūkymo strimelių, bet jū nevisada jose galima rasti, o jau kai randi, ach net dabar seilės tįsta.
Atsakyti
QUOTE (Lona @ 2004 05 22, 09:05)
Man tai labai patinka ikrai, tie kur būna kai nusiperki karšto rūkymo strimeles. Fantastika. Ir dar patinka menkių kepenų ir ikrų paštetas, apie 3Lt kainuoja, bet labai skanu. Ir baltyminius valgau, bet jie gi ne tokie. Žodžiu, man patys pačiausi, kol tikrų neįperku, yra rūkyti karšto rūkymo strimelių, bet jū nevisada jose galima rasti, o jau kai randi, ach net dabar seilės tįsta.

Kas ten per menkiu kepenu ir ikru pastetas? g.gif Tokio nemaciau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 22 gegužės 2004 - 22:20
labiausiai patinka raudoni ikrai, pagaminti rusijoje,bet fasuoti cia. yra maximoje
Atsakyti
skonio reikalas, bet man asmeniskai tai ar ikrus valgyti ar sauksta druskos. Nepatinka nei juodi nei raudoni.
Atsakyti
QUOTE (Danguole55 @ 2004 05 22, 23:20)
Kas ten per menkiu kepenu ir ikru pastetas? g.gif Tokio nemaciau rolleyes.gif

Jo yra toks, menkių ir kepenų paštetas.
Atsakyti
QUOTE (Lona @ 2004 06 28, 17:50)
Jo yra toks, menkių ir kepenų paštetas.

O kaip jis atrodo g.gif Prie ko padetas buna parduotuvej g.gif Gal galima placiau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 28 birželio 2004 - 17:50
Padėtas prie konservų, o dėžutė labai panaši į menkių ikrus, tik užrašyta: menkių kepenų ir ikrų paštetas. Kaina irgi nelebai skiriasi.
Atsakyti
Pabandysi, patiks. Netaip sausa, kai vien ikrai.
Atsakyti