Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunietes diskutuojam toliau... (11 tema)

Na ka tesiam pokalbi toliau..smile.gif

user posted image

user posted image
sena tema cia: http://www.supermama...howtopic=620300
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka_2010: 07 rugpjūčio 2010 - 16:22
Sveikos, darbštuolės 4u.gif Statom namuką Romainiuose. Gal galėtumėt rekomenduoti betonuotojus bei šlaitinio stogo stogininkus? Labai labai reikia, be rekomendacijų baisoka užsirauti... Pagelbėkit prašau... ax.gif
Atsakyti
ech, ateinu pasiguosti...šiande mano džiugėsys virto liūdesiu verysad.gif susiplanavom grežinius darytis, betonuotis...ir š gavosi...nežinau dabar, pikta ant viso pasaulio, nes grunto tyrimas darytas, konstruktyvas darytas...o pradėjo gręžt ir per kelias sekundes plium visa skylė užvirto...prieš akis turbūt tik spraustiniai ar kaltiniai poliai (ar kaip jie čia tiksliai vadinas g.gifsmile.gif dabar galvoju, gerai kad savom rankom viskas, o jei būtų firma samdyta mastau.gif laukiu pirmadienio, reikės kažkaip kažką daryt... važiuosiu pas konstruktorių triniti.gif

p.s. kam darė spraustinius polius, gal koordinačių kokių turit...radau Projektanos Andriaus koordinates, o kas dar Kaune tuom verčiasi?
Atsakyti
QUOTE(Inte @ 2010 08 07, 17:36)
Sveikos, darbštuolės  4u.gif  Statom namuką Romainiuose. Gal galėtumėt rekomenduoti betonuotojus bei šlaitinio stogo stogininkus? Labai labai reikia, be rekomendacijų baisoka užsirauti... Pagelbėkit prašau... ax.gif

Nu su rekomendacijomis saviškius užsisakėme,tai teko palaukti.
Atsakyti
QUOTE(pingvikas @ 2010 08 07, 21:33)
ech, ateinu pasiguosti...šiande mano džiugėsys virto liūdesiu  verysad.gif susiplanavom grežinius darytis, betonuotis...ir š gavosi...nežinau dabar, pikta ant viso pasaulio, nes grunto tyrimas darytas, konstruktyvas darytas...o pradėjo gręžt ir per kelias sekundes plium visa skylė užvirto...prieš akis turbūt tik spraustiniai ar kaltiniai poliai (ar kaip jie čia tiksliai vadinas g.gifsmile.gif dabar galvoju, gerai kad savom rankom viskas, o jei būtų firma samdyta  mastau.gif laukiu pirmadienio, reikės kažkaip kažką daryt... važiuosiu pas konstruktorių triniti.gif

p.s. kam darė spraustinius polius, gal koordinačių kokių turit...radau Projektanos Andriaus koordinates, o kas dar Kaune tuom verčiasi?


Man darys kitą savaitę. Visą info parašiau į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(pingvikas @ 2010 08 07, 21:33)
ech, ateinu pasiguosti...šiande mano džiugėsys virto liūdesiu  verysad.gif susiplanavom grežinius darytis, betonuotis...ir š gavosi...nežinau dabar, pikta ant viso pasaulio, nes grunto tyrimas darytas, konstruktyvas darytas...o pradėjo gręžt ir per kelias sekundes plium visa skylė užvirto...prieš akis turbūt tik spraustiniai ar kaltiniai poliai (ar kaip jie čia tiksliai vadinas g.gifsmile.gif dabar galvoju, gerai kad savom rankom viskas, o jei būtų firma samdyta  mastau.gif laukiu pirmadienio, reikės kažkaip kažką daryt... važiuosiu pas konstruktorių triniti.gif

p.s. kam darė spraustinius polius, gal koordinačių kokių turit...radau Projektanos Andriaus koordinates, o kas dar Kaune tuom verčiasi?

liekite pamatams plokštes ir daug dalykų galima padaryti,aišku reikia apgalvoti ,nesijaudinkite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 07 rugpjūčio 2010 - 21:52
QUOTE(*GREISI* @ 2010 08 07, 22:52)
liekite pamatams plokštes ir daug dalykų galima  padaryti,aišku reikia apgalvoti ,nesijaudinkite  4u.gif


kažkas panašaus į tai ką siūlo Legallet? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Naujokems 4u.gif
Pas mus darbeliai po truputi - baigia lubas thumbup.gif Parsivezem is Vilniaus August nuoteku irengini ir bandysim patys ryt statyt... tikiuosi viskas pavyks smile.gif tik va geriau reikejo pirma grezini pasidaryt, nes reik daug vandens ax.gif jungsim slangas ir imsim is kaimynu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 08 07, 22:38)
Nu su rekomendacijomis saviškius užsisakėme,tai teko palaukti.

Palaukti, kol ateis dirbt? Ar kaip? Gal galit kontaktuką kokį įmest į a.ž blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės kaunietės 4u.gif
Matau jau ir naujų statybininkių atsiradę bigsmile.gif smagu kad būrys didėja mirksiukas.gif Aš irgi daugiau tik paskaitinėju temą, seku kaip vyksta jūsų darbai,nes pas mus kol kas judesio nedaug. Visi darbininkai buvo išėję paatostogaut,o jau nuo pirmadienio kimba į darbus thumbup.gif tai jei viskas sėkmingai,neužilgo turėsim viduj kanalizaciją, vandentiekį ir išbetonuotas grindis thumbup.gif Aišku dar manęs laukia didelis darbas- santechnikos išsirinkimas doh.gif Nelabai mane jis vilioja,bet teks ax.gif
Smagu kad ir pas kaimynus- nelli- darbai sėkmingai juda pirmyn thumbup.gif

Ir dar norėjau paklaust- gal girdėjot ką apie statybininkų darbų kainų pokyčius? Mūsiškiai pradėjo kalbėt,kad tipo jau kaip ir 'dugnas' ir lyg po truputį kainos ims kilt,nes daug gerų meistrų išlėkė į užsienį,tai ir pas likusius darbų padidėjo,tai ir kels kainas? g.gif Gal kas ką girdėjot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2010 08 08, 00:03)
Sveikutės kaunietės  4u.gif
Matau jau ir naujų statybininkių atsiradę  bigsmile.gif  smagu kad būrys didėja  mirksiukas.gif  Aš irgi daugiau tik paskaitinėju temą, seku kaip vyksta jūsų darbai,nes pas mus kol kas judesio nedaug. Visi darbininkai buvo išėję paatostogaut,o jau nuo pirmadienio kimba į darbus  thumbup.gif  tai jei viskas sėkmingai,neužilgo turėsim viduj kanalizaciją, vandentiekį ir išbetonuotas grindis  thumbup.gif  Aišku dar manęs laukia didelis darbas- santechnikos išsirinkimas  doh.gif  Nelabai mane jis vilioja,bet teks  ax.gif
Smagu kad ir pas kaimynus- nelli- darbai sėkmingai juda pirmyn  thumbup.gif

Ir dar norėjau paklaust- gal girdėjot ką apie statybininkų darbų kainų pokyčius? Mūsiškiai pradėjo kalbėt,kad tipo jau kaip ir 'dugnas' ir lyg po truputį kainos ims kilt,nes daug gerų meistrų išlėkė į užsienį,tai ir pas likusius darbų padidėjo,tai ir kels kainas?  g.gif  Gal kas ką girdėjot?  unsure.gif

nu taip ir turėtų būti,nes darbo sočiai.Žinau,nes mano vyras statybininkas.Nors niekada perdaug ir nenusimažino,nes tikrai trūksta darbininkų.Nebent pigiausių.Kiti ieško ir nežiūri į rekomendacijas.Kaip tik vakar apie tai kalbėjome,kad žmonės dizaineriams porą tūkstančių moka už kelis planelius ir ,net negalvoja ar tai daug.O tarkim atlikti rimtą statybinį darbą, ,kad ir stogo dengimą,žiūri,kad padarytum sako vos ne už dyką.Čia kaip su auklėm yra kas dirbtų už penkis šimtus litų.Bet aš niekada nesamdyčiau žmogaus už dyką savo vaikui.
O dėl užsienio,tai jau beveik visi ten ir pabėgę.mano vyras gauna irgi daug viliojančių pasiūlymų,bet negali važiuoti,nes turi mūsų namą pabaigti.Jeigu ateis blogi laikai,tai tada dirbs kelis mėnesius ten ir tada kelis ilsėsis čia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kirkė @ 2010 08 07, 23:15)
kažkas panašaus į tai ką siūlo Legallet?  g.gif

Ta prasme?Nes kaip tik su vyru telefonu kalbėjau,tai paklausiau.Nu aišku jis ,tik nori kažką aiškinti,kai turi brėžinius,tyrimų atsakymus,ar mato vietą.Nu bet sakau kaimynė klausia,nu tai jis daug pasakojo,tik tą vieną momentą atsiminiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2010 08 07, 23:15)
kažkas panašaus į tai ką siūlo Legallet?  g.gif

Mes darem blokinius pamatus, leidom i zeme blokus ir paskui ant ju darem liejinius rolleyes.gif
Atsakyti