Įkraunama...
Įkraunama...

TARO VII - tęsiame toliau

Keliaujame į priekį...

user posted image

NAUDINGOS NUORODOS:

Taro enciklopedija

Taro literatura

Taro literatura 1

Taro pamokos

Taro reiksmes

Taro kalades

Taro pradinukams

Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 08 08, 15:30)
Nepasitiki savimi, o be pasitikejimo ir zinojimo, kad tau to reikia, aukstumu nepasieksi...bet gi ne visiems ju ir reikia....Ne visi smuikai, gulintys muzikos parduotuviu lentynose yra "pagimdyti"...Net neabejoju, kad didziausia dalis tiesiog padaryti...kaip ir suoliukai parke  bigsmile.gif ....Nu ir nieko baisaus....Pagal muzikanta ir smuikas ...apie kaina net nekalbesim mirksiukas.gif

Taip turbūt, aukštumų man nesišviečia. Tik va paskutinis sakinys dėl kainos, tikiuosi čia nėra paslėptos blogos reikšmės, kad jei to nesugebu ir tuo užsiimsiu tai teks sumokėti tam tikrą kainą. g.gif Nes gal ir negalima žmonės be duotybių labai į kortas gilintis.
Atsakyti
Uždaviau klausimą kaip Singeritai tapti gera tarologe?
iškrito III Imperatorė

Tai kaip ir viską ko tau reikia jau turi, tik pasikliauk likimu ir savo kurybingumu.
imperatorė reiškia asmenį su labai moterišku charakteriu (emocionalumas, nekantrumas) smile.gif

Okultinėse praktikose šitas arkanas reiškia gimdyvę bigsmile.gif neveltui cia apie smuikų gimimus kalba ėjo...
Atsakyti
QUOTE(Dagda @ 2010 08 08, 15:58)
Uždaviau klausimą kaip Singeritai tapti gera tarologe?
iškrito III  Imperatorė

  Tai kaip ir viską ko tau reikia jau turi, tik pasikliauk likimu ir savo kurybingumu.
  imperatorė reiškia asmenį su labai moterišku charakteriu (emocionalumas, nekantrumassmile.gif

    Okultinėse praktikose šitas arkanas reiškia gimdyvę  bigsmile.gif    neveltui cia apie smuikų gimimus kalba ėjo...

Dėkui jums už pažiūrėjimą. 4u.gif Kai kas iš patyrusių pasako tai drąsiau pasidaro. rolleyes.gif
Jei dėl charakterio tai tikrai labai moteriškas, emocialumas ir nekantrumas mane apibūdinant labai tinka. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 08 08, 16:07)
Kai kas iš patyrusių pasako tai drąsiau pasidaro.  rolleyes.gif
 


uoj net susinepatoginau aciuks.gif aš gi žalia visiškai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagda @ 2010 08 08, 15:16)
uoj net susinepatoginau aciuks.gif    aš gi žalia visiškai  blush2.gif

Buna, kad jauna mergaite po savaites pazinties su Taro, "varo" taip, kad sunku patiketi savo ausimis ir akimis, o dauguma babciu visa gyvenima "suka ratus" apie ta pati per ta pati...
Atsakyti
QUOTE(Dagda @ 2010 08 08, 16:16)
uoj net susinepatoginau aciuks.gif    aš gi žalia visiškai  blush2.gif

O aš kažkodėl palaikiau jus patyrusią, bet turbūt ne be reikalo toks įspūdis. mirksiukas.gif
Atsakyti
sokiai.gif

Ačiu jums labai.
Atsakyti
QUOTE(Dagda @ 2010 08 08, 16:58)
Uždaviau klausimą kaip Singeritai tapti gera tarologe?
iškrito III  Imperatorė

  Tai kaip ir viską ko tau reikia jau turi, tik pasikliauk likimu ir savo kurybingumu.
  imperatorė reiškia asmenį su labai moterišku charakteriu (emocionalumas, nekantrumassmile.gif

    Okultinėse praktikose šitas arkanas reiškia gimdyvę  bigsmile.gif    neveltui cia apie smuikų gimimus kalba ėjo...

kuo graziausiai viska susaket, o pergyvenate, kad nesugebate.veltui mirksiukas.gif
Atsakyti
Obuolių Delčia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagda @ 2010 08 08, 16:40)
sokiai.gif

Ačiu jums labai.


Saunuole. As irgi galvojau, kad jums Taro ne naujiena mirksiukas.gif

Labai faina taip suprasti esme ir apibudinti keliais zodziais thumbup.gif
Atsakyti
Singerita, kas girdėti dėl tavo "klausimo" ir mūsų prognozių pildymosi? savaitgalis baigiasi jau...
mergaitės, gal kas dar kokių klausimėlių turit? na praktikos man reikia, pas pačią tai veiksmo nėra, tai jūsų klausimus nors panagrinėčiau.
Atsakyti