Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage XX tema.

Sena tema cia.
http://www.supermama...?...&hl=Vintage
user posted image

Rodomes,demonstruojames,šnekam,perkam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 08 rugpjūčio 2010 - 18:47
Būtinai rodomės mirksiukas.gif
Registruojuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 08, 19:52)
Būtinai rodomės  mirksiukas.gif
Registruojuos  biggrin.gif

Gerai,nes ziuriu niekas nebesukuria naujos temos. unsure.gif Tai beliko man tai padaryti,kad neisnyktu si grazi tema. bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos.as neturejau galimybiu prieit prie kompo-buciau jau senai sukurus nauja tongue.gif
taip taip,rodomes biggrin.gif ryt imesiu,jei neatims vel kompo,pas mama sukauptus gerius parodyt,gaila,ismete viena rankine verysad.gif
Atsakyti
Labas dienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 08 09, 10:58)
Labas dienas smile.gif

as noriu parodyt keleta medziageliu anu laiku biggrin.gif user posted imageuser posted imageuser posted imageturiu ir daugiau 100% vintagines dar bliuskute is vintagines medziagos s dydis user posted image jei kas noretu prasom 4u.gif user posted image ir sena jau tik nedeveta biggrin.gifuser posted image tai va gal kam reikia parduociau pigiaiskai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edwinake: 09 rugpjūčio 2010 - 11:09
QUOTE(edwinake @ 2010 08 09, 12:02)

Pardavinejam skelbimu lentoj,o ne cia. doh.gif
Atsakyti
[quote=edwinake,2010 08 09, 12:02]
ta juoda medžiaga labai graži, parašyk man į pm jos kainą smile.gif
Atsakyti
na,pagyvinimui temos.cia mano radiniai mano mamos namuose.zinoma,jie nera labai seni,bet man mieli-mat dauguma nesiojau dar vidurineje budama smile.gif
gaila,neberandu dar keleto sagiu verysad.gif

user posted image



user posted image
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 08 11, 19:06)

Įsivaizduoju, kaip smagu po kažkiek laiko vėl prie tų daiktų prisiliesti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 08 11, 20:06)



Tokios raudonos taurės vynui? Ar šampanui? Ar likeriui... Na žodžiu su tokiu grafinuku, ir kelių skirtingų dydžių, turbūt kas antruose namuose buvo:)
Atsakyti
jo,Laisve,labai miela smile.gif kai ka pasiemu su savimi i anuos namus....
o del stikliuku-jo,manau,kad cia likeriui arba vynui,deja,kolkas as juos turesiu palikt cia,pas mama,nors labai noriu turet pas save namuose,bet neturiu vietos jiems doh.gif
Atsakyti