Įkraunama...
Įkraunama...

musu stebuklas...

Viskas prasideja labia grazioja vietoje ,ziemos kurorte ….(Norvegija,Trysill)
Saltais speiguotais vakarai su tavo teveliu guledavom ir tyliai kartais pasvajodavom apie tave kad jau reiketu ,bet gal ne siemet gal kita met…mes dar nezinojom ,kad tu jau issikurusi mano mazame pilvelyje …
Taip ejo dienos… mmm velavo bet as I tai nekreipiau demesio ir net nepagalvojau kad tai apie ka mes snabzdejomes gali buti ivyke…
Gryzau I Lt sirdis ir sauke ir atkalbinejo nusipirkt testa…nepirkau gal is baimes nezinau kodel… gryzau atgal pas tavo tetuka …tada jis isvazevo trumpam I Lt pasidaryti paso …artejo kaledos…gryzo su maisu dovanu kaip kaledu senis bei su dviem nestumo testais …buvau priversta pasidaryti NT…
Na ir ka mazas nestumo testukas parodo II ryskias kaip vysnios juostelias…ta akimirka as nebezinojau kas darosi ir dziaugsmas ir nerimas ir dar tukstantis ir viena mintis…
Gryzo b namo pirmas jo klausimas ar pasidariau as per kalnus asaru sakau jo toliau seka klausimas tai ka rodo ? As teigiamas ,jis sako tai ko tu verki :na ir ka atsakyt kai vos nesprinkstu asaromis aisku sakau nezinau…
Prasidejo musu laukimas…atsventem kaledas naujus metus jau tryse su tavim mano pilvelyje…po visu svenciu grystame I Lt …pranesti zinios artimiesiems… aisku dar karta nuejau pas daktare isitikinau visu tukstanciu procentu kad tu tikrai esi,gavau pirmaja tavo nuotrakelia kuri kai ka labia sugraudino…(tavo seneli)…
Na ka daktare pasake jusu nestumas 20 savaitele pusia kelio iveikta liko dar tiek pat…ta pacia diena ir pranesem artimiesiems visi buvo nustebia sukresti bet laimingi 
Nestumas buvo lengvas,bet laikas bego ir jau labai buvo idomu kada ta didzioji diena …labai jos laukeme..
Terminas liepos 17… nezinojom kas tu busi berniukas ar mergyte… ir tai liko paslaptis iki galo..
Liepos 17 visa diena nieko 4:00 stojuos eiti I tualeta ir tada tik sliukst nubega vandenys …dziaugiuos ,bet kartu jau ir bijau…pazadinu tavo tetuka ir sakau dabar jau be humoro man nubego vandenys…jis pasitikslino ar taip isgirdo…nusileidome I virtuve ir skambinome I ligonine…liepe laukt…fuu kaip nemegstu sio zodzio laukt…jau ir taip ilgai laukiu…9:00 vaziuojame I ligonine…prijungia prie aparatu klausome tavo sirdutes skaiciuoajme judesiukus…saremiai reti…vaziuojame namo…18 jau kazkas vyksta sparciau …atsikankinu nakti kita diena 10:00 vaziuojame vel I ligonine na ir ka saremiai dazneja bet dar ne…vaziuojame atgal …man baisu bet visi daktarai ramina nera ,kur skubeti ... nakti prasidejo nezmoniski skausmai ,kuriuos gali iskest tik moteris del naujos gyvybe…prakenteja nakti …sulaukiam 19 dienos…vaziuojam I ligonine ir as jau esu isitikinus kad didzioji diena siandie…
Jungia aparatus, saremiai nebepakelemi,ruosia gimdykla …baisu…
Patikrina kakleli 4cm…valio dar siek tiek ir jau tu busi pas mus… kelios valandos ir jau visi 10cm lasalines jau pastatytos kateteriai suleisti dabar belieka sunkiai stumti…gimdziau be nuskausminamuju kaip ir daugelis rekiau kad mirsiu ,bet pribuveja nuramino kad viskas bus gerai ir jau tuo tuo jau greit…tas tuo tuo ejo valanda tada as rekiau kad jus man visi meluojat…taip stumaiu 1:30minuciu uhh kokia buvau nusikalus…ir pagaliau PALAIMA…
13:38H…
ISVYDAI PASAULI TU…
MUSU GYVENIMAS…
MUSU SVAJONE…
MUSU DIDZIOJI LAIME…
MUSU NUOSTABIOJI DUKRYTE…
MES TAVES TAIP LAUKEM IR TU JAU SU MUMIS…
ESAME BEPROTO LAIMINGI…
IR LAIMINGUS MUS PADARIAI TIK TU…
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moskelis: 08 rugpjūčio 2010 - 23:18
wub.gif daug ramiu nakteliu 4u.gif
Atsakyti
Dar karta sveikinu 4u.gif wub.gif
Sekmes wub.gif
Atsakyti
aukit didelės ir svarbiausia sveikos 4u.gif wub.gif
Atsakyti
sveikatos ir daug daug geru emociju. biggrin.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
Aukit diduciai ir sveikuciai wub.gif
Atsakyti
Bukite laimingi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aukit sveikučiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
is tikruju,kokius skausmus kencia moteris,kad i pasauli ateitu naujas zmogus... bet tai nepakartojama. aukit dideles ir sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(G.A.M.A. @ 2010 08 09, 20:32)
is tikruju,kokius skausmus kencia moteris,kad i pasauli ateitu naujas zmogus... bet tai nepakartojama. aukit dideles ir sveikos 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti