Įkraunama...
Įkraunama...

Sveikiname konkurso laimėtojus!

Netylek.lt sveikina visas konkurso dalyves! Kiekvienos iš jūsų mamadieniai yra savaip ypatingi, nepamirštami ir labai laukiami. Tikimės, kad jūsų rašiniai padės plačiau paskleisti žinią apie tai, kad auginantiems du ir daugiau vaikų dirbantiems tėvams yra suteikiami papildomi laisvadieniai, ir ateityje čia skaitysime dar daugybę naujų pasakojimų apie spalvingas nepakartojamas papildomas laisvas dienas, kurias mamos ir tėčiai smagiai leidžia kartu su vaikais.

„Prisimenu, kai mano pačios mama dirbo Vilniaus Modelių namuose dizainere - visi trečiadieniai vadinosi "kūrybinėmis" dienomis, kai jai nereikėdavo eiti į darbą. Man tai buvo "mamadieniai". Man pačiai neteko pasinaudoti šiuolaikiniais "mamadieniais", tačiau kelios mano draugės labai džiaugiasi šia galimybe. Visgi, temos apie mamadienius ėmėmės būtent dėl to, jog gavome laiškų, kad darbdaviai nenoriai išleidžia „mamadieniams“, - sako Agnė Zuokienė.

Labai norėtųsi gerą žodį su padėka nusiųsti kiekvienam iš jūsų jautriai aprašytų šaunių darbdavių, tad, jei tik sutiksite, kartu su kontaktais, lauktume ir įvardytos darbovietės bei darbdavio.

Neseniai gavome vienos mamos, galbūt ir vienos iš jūsų, laišką su klausimu – „Ar priklauso laisvadienis vienam iš tėvų, lydinčiam vaiką į mokyklą rugsėjo 1 dieną?“

„Kartu su savo padėjėjais pasigilinau į problemą ir nusprendėme, jog logiška būtų papildyti Darbo kodekso 214 straipsnį antra nauja dalimi – kad rugsėjo 1 d. ir vieną (iki 12 m.) moksleivį vaiką auginantys mama arba tėtis galėtų bent vieną kartą metuose pasinaudoti papildoma laisva diena „mamadieniu“ - kad išruoštų ir palydėtų vaiką į mokyklą, Mokslo ir žinių dienos šventę,“ – sako pasiūlymą papildyti DK 214 str. jau rengianti A.Zuokienė.


Sveikiname rašinių konkurso „Šauniausias mano mamadienis“ laimėtojas:


I vieta – ernoja „Mano svajonių mamadienis“
(prizas - pakvietimai į kiną visai šeimai ir knyga!)
II vieta – Jusma „Mėnesio diena, kurios labiausiai laukiu“ (prizas - kepsninė šaunioms mamadienių iškyloms!)
III vieta – Bekasė „Kitokie mamadieniai“ (Stalo žaidimas!)

Specialiuoju prizu (staigmena-pramoga visai šeimai!) norėtume apdovanoti mamą Veitę, aprašiusią savo svajonių mamdienius!

brangutei, *Selmai*, _delete_ ir extraño norėtume padovanoti po knygą!


Nuoširdūs linkėjimai ir sveikinimai nuo www.netylek.lt komandos!

Atsakyti
Valio thumbup.gif Nors ir nesitikėjau, bet malonu užimti prizinę vietą 4u.gif Sveikinimu ir kitus prizininkus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu laimetojus 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kontaktus perdaviau konkurso rėmėjams. Prizai bus išsiųsti kitą savaitę drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dėkoju už nuostabų prizą- "Šokolado fontaną" šokoladinėje thumbup.gif jau penktadienį jį išbandysim wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2010 08 11, 11:31)
Kontaktus perdaviau konkurso rėmėjams. Prizai bus išsiųsti kitą savaitę  drinks_cheers.gif

Kaži kiek laiko pašte siuntinius... Bijau, kad mūsų prizas grįš atgal dovanotams, nes pas mus nieko namie nebsu dar savaitę 4u.gif
Atsakyti
Gavom dovanėles thumbup.gif Ačiū organizatoriams 4u.gif
Atsakyti
Vakar vyras parvežė kepsninę. bigsmile.gif Ačiū labai organizatoriams. nesitikėjom dar ir saldumynų mažajam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2010 08 09, 21:23)
Sveikinu laimetojuus 4u.gif  thumbup.gif


Sveikinimai!
Atsakyti
Valio, sveikinu nugaletojus! 4u.gif
Atsakyti