Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimos, esamos ekonomistės renkasi čia!

Visom didžiausias LABAS bye1.gif
Tikiuosi tema nesidubliuos, lyg patikrinau mirksiukas.gif Ankstesnioji jau baigta, o naujos reikia manau ne man vienai group.gif

Taigi visos būsimos, esamos finansininkės, buhalterės, merginos studijuojančios vidaus auditą, ekonomiką ir kita (t.y. skaičiukų maniakės) renkamės ČIA ! ! !
Buriamės ateinantiems studijų metams, pradžia jau ne už kalnų gossip.gif

Labai gražiai ir darniai buvo bendrauta ankstesniojoje temoje thumbup.gif thumbup.gif
Todėl visoms visoms iš anksto AČIŪ už nesavanaudišką ir, ne pelno siekiančią pagalbą clap.gif AČIŪ ir toms, kurios už tam tikrą dovanėlę sugebės tinkamai padėti mirksiukas.gif Manau rasim kompromisą wub.gif

Manęs pačios dar tik laukia pirmieji studijų metai buhalterinės apskaitos VKK Kauno skyriuje, nors praktikos šiokios tokios jau kaip ir turiu, bet klausimų iškils ne vienas blush2.gif O jei dar ir padėti kam iš jūsų visų išeis tai jausiuosi pamaloninta
rolleyes.gif

Dalintis studijų patirtimi viena, bet žinios ir patirtis apie tam tikrus dėstytojus manau yra neįkainuojama ! ! ! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nagi nagi, aktyviau clap.gif
Atsakyti
Hmm.. wink.gif tikriausiai nelabai turesim pasnekoviu sad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif jungiuosi drinks_cheers.gif Sunku dar apie mokslus galvoti, mergaites dar atostogom gyvena matyt smile.gif as irgi gyvenciau, jei ne diplominis ant nosies doh.gif o net nenutuokiu, kokia tema rinktis g.gif tai va stai as ir cia, laukiu musu protingiausiu ismintingiausiu mamyciu ideju thumbup.gif Beje, as esu SU studente, jau ketvirtakurse cool.gif
Atsakyti
Aš taip pat esu ŠU studentė, dabar jau penktakursė. Reikės diplomo temą pasirinkti, o aš neįsivaizduoju. ax.gif
Atsakyti
Kaip smagu kad ir po truputeli bet musu daugeja smile.gif Ta proga visas su MOKSLO IR ZINIU DIENA wink.gif
Atsakyti
Labas. Ir as jungiuosi i Jusu rata. Apie save: baigusi kolegija buhalterio specialybe. Toki darba ir dirbu 9metus. Toliau tesiu studijas universitete. Gal ka galesiu jums padeti, aisku, ir Jusu pagalbos prireiks.
Tikiuosi malonaus ir silto bendravimo biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Jungiuosi prie Jūsų ir aš smile.gif Baigiau KTU ekonomiką finansų specializaciją bakalaurą ir visai galvoju apie magistrą. Gal galite patarti ar verta? Kas geriau KTU ar VU? Kiek kainuoja? Ar pritaikoma darbe? ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
As taip pat esu busima ekonimiste, studijuoju ŠU V kurse rolleyes.gif
Sekmės visoms naujuose mokslo metuose 4u.gif
Atsakyti
jungiuosi ir as prie jusu blush2.gif esu pirmakursė. studijuoju verslo ekonomika ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Jungiuosi ir aš ax.gif Studijuoju ŠU ekonomiką pirmam kurse blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Redžiuus: 04 spalio 2010 - 17:35
Sveikutes 4u.gif , as busima tikiuos finansininke treciakurse pakolkas, studijuoju neakivaizdziai Klaipedos verslo aukstojoj mokykloj. Si pusemti baigiu nuprotet. Kursinis, praktika ir dar 4 dalykai. Viska reikia susitvarkyt iki Kaledu... ir viskas dar aisku net nepradeta. Sunkiausia su kursiniu sekas, dar ne temos nepasirinkau, gal kas patartumet? Nes tema galim rinktis laisvai, svarbu kad butu musu dalyko kazkokia tai analize.. blush2.gif Praktika pas mus irgi idomi, nereikes niekur eit dirbt, reikia toki uzdavini issprest, kur visa knyga yra. Tai ten ir Ukiniu operaciju zurnalus pildyt, balansus, darbines lenteles, orderius ir t.t. ir t.t. reik uzpildyt. Problema ta, kad pirmais metais vien tik bendrieji dalykai buvo, antrais tik apskaitos pagrindai ir mokesciai, taigi daugelis dalyku ir dabar atrodo tamsus miskas... doh.gif
Atsakyti