Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

Vis dažniau vyras gryžės iš darbo užduoda man klausimą: ką šiandien nuveikei?
Maisto gaminimas,
Buto tvarkymas
Skalbimas
Vaiko priežiūra-
VISA TAI NĖRA DARBAS.
Į klausimą " ką šiandien nuveikei?", turėčiau atsakyt, kad šiandien parašiau poemą, nutapiau paveiksla, suprojektavau namą ar panašiai. Bent jau taip man tas klausimas nuskamba. Pradedu depresuot, kad iš tiesų nebemoku susiplanuot savo laiko, kad iš tiesų nieko neveikiu. Tad norėčiau paklausti NEDIRBANČIŲ IR VAIKUS AUGINANČIŲ MAMYČIŲ, O KAIP ATRODO JŪSŲ DIENA? O KĄ ŠIANDIEN NUVEIKĖTE JŪS?
Atsakyti
biggrin.gif mano vyras man taip pat tokiu klausimeliu karts nuo karto pameto". Viena kart as truputi pyktelejus paklausiau, negi as tureciau jam uz tai atsiskaityti tongue.gif
Issiaiskinom, kad jis apie tai net nepagalvojo... biggrin.gif jam paprasciausiai buvo idomu kaip as be jo diena praleidau biggrin.gif
nuo to karto tokie jo klausimai manes neerzina wink.gif
Atsakyti
Jezau, tikrai kad nieko blink.gif
2 kartus paseriau vaikus, isploviau indus.
Palandziojau po Supermama. Tuo paciu su vyresneliu mokemes pazint laikrodi (kada prasideda filmukai smile.gif ir diskutavom apie videoterminalu zala akims. Ta prasme, jo akims rolleyes.gif ).
Issiunciau e- mailu kokius 3 blevyzgas draugems ir ataskaita i darba suderinimui.
Padaviau kokius 8 reklaminius skelbimus apie musu kontoros dazymo darbus i ivairias svetaines.
Isijungiau mobilu ir pamaciau, kad skambino shefas, bet neperskambinau ph34r.gif .
Pusvalandi migdziau maziuka, dar pries tai pakeiciau pampersa.
4 kartus ieskojau Smurkos dietos, kad suzinociau, keli konkreciai riesutai ieina per iskrovos diena.
Ketinau plaut grindis, bet pamaciau maziuko rankoj sausaini ir nutariau, kad dar neplausiu.
isdiskutavau su vyresneliu materialines ir fizines galimybes SIANDIEN gauti nauja Hario Poterio knyga.
Isgrudau vyresneli i treniruote.
Bandziau isgert arbatos, bet maziukas jos uzsimane ir prileido i ja sausainio trupiniu smile.gif

Isvada - nepadariau nieko namams (rezultatas 0), nieko sau (tik nusiprausiau ir kremu pasitepiau), nieko vaikams (tik auklejau), nieko karjerai (nieks tu skelbimu neskaitys ir neuzsimanys, kad jam kas nors isdazytu darzine sad.gif ).
Tfu sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 06 vasario 2004 - 15:13
Mano vyras mėgsta paskambinti iš darbo, o tada nuskamba tradicinis klausimas:ką veiki?. Į tokį klausimą- tradicinis atsakymas: su vaiku(vaikais) duoduosi, ta prasme užsiėmusi žiauriai. tongue.gif
Atsakyti
Mano vyras gryzhes ish darbo jau klausia ne ka nuveikei, o : "Ka shiandien nusipirkai?" smile.gif
Tai va, shiandien nusipirkau nauja superine ciklameno spalvos rankine wub.gif , o tada dar sumechiau, kad manikiuras su tokios pat spalvos laku tiktu idealiai, tad taip ir padariau - tiesiai pas manikiurininke wink.gif .
Nezhinau kas yra, gal del tautinio oro ipatumu, bet jau nuotaika visai prasta, mintys durnos i galva lenda, tad ir elgiuosi durnai, kaip tikra blondine (nors esu visai ne blondine) blink.gif .
Atsakyti
musu tevelis gryzes klausia: ka idomaus siandien veiket?
ka paprastai mes veikiam jis zino ir neidomu.
Atsakyti
As vaikstau i darba, todel si tema ne man ph34r.gif
Atsakyti
as dar su pizama sedziu prie kompo blink.gif tuoj gris vyras ir klaus:kas gero?
viskas gerai jam atsakysiu.
Atsakyti
1. Pažiūrėjau rytinius serialus, pusryčiaudama lovoje
2. Nusysinau Jutą ant puoduko, nuprausiau, išsivalėm visus 2 dantis
3. Sumaitinau pusryčius
4. Išsiurbliavau butą
5. Supermamos forumui - pusvalandis
6. Išviriau dukrai karpį ir valandą rankiojau kauliukus
7. Tuose tarpuose vis bėgiojau paskui mažą monstrą, ir rankiojau rūbus išmėtytus iš spintų
8. Išlyginau kalną drabužių
9. Pamaitinau ir išvežiau į Sereikiškių parką
10. Ką tik grįžom, įsijungiau kompą
11.Tuoj valgysim karpį ir žiūrėsim TV
12. Tada keliausiu į virtuvę daryti pyragėlių su mėsa, nes grįš alkanas draugas
13. O po to lauksim jo kažką žaisdamos
14. Tada važiuosim pas draugus į svečius

Vaje, kokia niekuo neįpatinga dienelė....
Bet dažnai būna, kad turiu žymiai įdomesnės veiklos: rašau Jutai dienoraštį, neseniai rašiau reklaminį tekstą draugo sporto rėmėjams, dar parašiau į žurnalą, pirmadienį ir trečiadienį prieš kalbos kursus pasimokau, padarau namų darbus.
g.gif g.gif g.gif g.gif Bet man mano diena patinka smile.gif , kaži ar norėčiau kažką pakeisti... Na, gal norėčiau dabar turėti bent litą savo sąskaitoj, tai būčiau išlėkus ką nors nupirkti, o šiaip, viskas ok
Atsakyti
puiki diena
Atsakyti
blink.gif OHO Aureja kiek darbu blink.gif
Islyginai kalna drabuziu...ziauriai nemegstu lyginti...
O mano dieneles nelabai kuo ir tesiskiria nuo cia jau aprasytu.
Jei nuotaika nekokia tai ir neveikiu nieko(aisku vaikui nepasakysi kad valgyti neduosi laugh.gif laugh.gif ) cia as apie grindu valymus ir kitus tvarkymus. O kartais kaip ciumpam jau visi kartu ir nuveikiam daug naudingu dalyku. Nors trumpalaike ta nauda. Jei valai grindis ir padeda vyresnis vaikas tai mazius irgi padeda - pritrupina ar vandens pripila laugh.gif
Atsakyti
Kalną rūbų lygint tenka kas trečią dieną..... - pripratau ir tas darbas man mielas, bet jau kaip nekenčiu valyti veidrodžių.... brrrrr, o dar turim spintą veidrodinę, kurią dukra nuolat nučiupinėja nuseilina, nuteplioja maistu. Prisiverčiu ją nuvalyt tik tada, kai žinau kad ateis svečių wink.gif Ir grindų plauti nemėgstu, iki kol neturėjau vaiko, taip dažnai neplaudavau, bet dabar tenka prisiverst.
Atsakyti