Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius prausiklius renkates savo vaikams?

Šiuo metu aktuali problema kokį šampūną ir kūno prausiklį geriau pasirinkti, kuo prausiate, trenkate savo vaikams galvas? g.gif Kadangi mano laikais tėvams nelabai buvo iš ko rinktis, tai savo vaikui norečiau kuo geresnių, kūno odą ir plaukučius puoselėjančių priemonių. Kadangi savo turimas jau tuoj pabaigsim, tai būtų įdomu sužinot daugiau nuomonių ar patarimų šiuo klausimu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanvita: 11 rugpjūčio 2010 - 13:45
Renkuosi vaikams skirtus ir geriau be dažiklių, kvėpiklių visokių, skirtus jautriai odai. O kokia firma, ne taip jau ir svarbu man.
Atsakyti
Aš irgi pritariu ir noriu kuo natūralesnių drinks_cheers.gif , ale gerai butų žinot daugiau firmų pavadinimų, nes kažkada Moters pasaulyje buvo pasiūlę kazką is tų natūralesnių, o aš pamiršau ir pavadinimus ir kaip kas atrodė ir kur ieškoti doh.gif , kadangi prieš pusmetį dar turėjom savo Seba med prausiklį. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
dazniausiai renkasi pats biggrin.gif su vaikiskais piesinukais pvz.sreku,spidermenu
Atsakyti
perku organiškus, iš Body Shop stengiuosi. Šrekų ir spaidermenų tai ir taip žaislų turi.
Atsakyti
Perku SebaMed, Avene, Klorane gamintoju prekes. Dar neteko nusivylti. Ju yra beveik visose vaistinese
Atsakyti
Na, mes naudojam Johnson .. Kadangi mums visada tiko, tai ir nekeiciam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2010 08 13, 21:28)
Na, mes naudojam Johnson .. Kadangi mums visada tiko, tai ir nekeiciam  ax.gif

Mes taip pat thumbup.gif
Atsakyti
sebamed arba Altermed
Atsakyti
QUOTE(Velma @ 2010 08 12, 15:33)
dazniausiai renkasi pats biggrin.gif su vaikiskais piesinukais pvz.sreku,spidermenu

drinks_cheers.gif mano panai taip pat geriausi su piesinukais, kuo daugiau princesiu ar tomu ir dzeriu ant buteliuku tuo ir akis maziau griauzia lotuliukas.gif , bet siaip man patinka rusiski gaminiai. perku rusiska sampuniuka ir perpilu i grazu buteliuka,(kad maziau akis griauztu ir del sventos ramybes doh.gif ) man labai patiko toks sampunas ant kurio pavaizduota meskute, firmos neatsimenu, o kadangi dabar darbe sedziu tai ir paziureti negaliu blush2.gif pastebejau kad ir plaukiukai maziau velias ir blizga graziai o ir i sudetis nebloga
Atsakyti
Sampuna perku babycoccole firmos.Jau antra buteliuka naudojame ir dar pirksiu smile.gif kvapas svelnus,gerai putojasi.Jis naudojamas dar,kaip vonios putos
Atsakyti
Logona
Dabar naudojame sita thumbup.gif plaukuciai svelnus, nesivelia (kas aktualu ilgaplaukems)
dar esam tureje Weledos, Urtecram, tai man sis Logonas geriausias.
Atsakyti