Įkraunama...
Įkraunama...

Jauna mergina už prabangaus automobilio vairo

Ar pastebejote kiek mieste vazineja jaunu merguinu su prabangiais automobiliais??
Tiesiog norejau pasiteirauti kokios kyla mintys pamacius toki vaizdeli???
Atsakyti
Mano tai tėvas nervuojasi laugh.gif laugh.gif Sako, o meilužės, o aš tik nusistebiu ir pagalvoju iš kur galėtų turėti tokį mašiniuką. Bet tiek dabar susiranda turtingų vyrų, ar pačios yra turtingų tėvelių dukrelės, kad stebėtis manau nėra labai ko wink.gif
Atsakyti
Galvoju, kad tikrai ne pati užsidirbo arba tėtušis nupirko arba vyrelis kuiriam apie 45 metus
Atsakyti
Aš tai nedrįstu kažką sakyti, nes daug dabar ima ir lizingu
Atsakyti
Jo, as irgi pastebejau toki dalyka. ir mano mintys nevisada buna svarios laugh.gif
Atsakyti
O as manau, kad siais laikais yra ir tokiu merginu, kurios pacios uzsidirbo smile.gif Jaunos, grazios ir protingos smile.gif Tobulejam.
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 05 21, 14:34)
Aš tai nedrįstu kažką sakyti, nes daug dabar ima ir lizingu

g.gif ir tam neblogai turet reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE (Springlet @ 2004 05 21, 14:35)
O as manau, kad siais laikais yra ir tokiu merginu, kurios pacios uzsidirbo smile.gif Jaunos, grazios ir protingos smile.gif Tobulejam.

Na, ta "jauna ir grazi" kogero kitaip uzsidirba, nei "protinga" laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 05 21, 15:34)
Aš tai nedrįstu kažką sakyti, nes daug dabar ima ir lizingu

Kur lizingu ima tai irgi reikia turėti apie 20000 Lt avanso, o kurios ima, tai joms virš 25 metų, nebe tokios ir jaunutės,
kalbama kaip supratau apie tokias kurioms 20 metelių
Atsakyti
hehe as irgi matyt is balto pavydo kaip ir jus visos pamanau, kad meiluze, kazkodel kad pati nusipirktu, pasiemusi paskola i galva nesauna doh.gif
Atsakyti
Man ir pastoviai klausimas iskyla ir is kur taip turi jaunos panytes tokias masinas:/ Siaip tai manau,kad kaikurios gal ir uzsidirba, bet siaip daugumai tai manau kazkas nuperka:/
Atsakyti
Man tai nieko keisto, tos mašinos ne tiek jau daug kainuoja jei imti lizingu kokiems 5 metams. Nebūtinai jos visai naujos iš salono, gal kokių 1-2 metų senumo, tai dar pigiau.
Nors nieko čia blogo, jei ir tėtušiai nupirko. O jei vyras tai nereiškia kad turėtų būti 45 m. Nemažai jaunų vyriškių verslu užsiima tai kodėl negali nupirkti žmonikei mašiniuko?
O jei ir meiližis nupirko - taigi ne už dyką, atidirba mergička ir nieko čia tokio, jeigu jai toks gyvenimas patinka, tai tegu sau džiaugiasi biggrin.gif
Atsakyti