Įkraunama...
Įkraunama...

Geriau jokio nei bet koks ?

Turiu netekejusia drauge, kuriai jau virs 40. Iki siol netekejusi ir vaiku neturi. Patraukli, bendraujanti moteris, turi jauku buta, vidutiniskai apmokama darba. Vis padejuoja, kad jai vienai jau atsibodo gyventi ir noretu susirasti svajoniu princa. Taip, taip, iesko svajoniu princo, nes visi vyrai, su kuriais anksciau bendravo, jai neitiko. Vienas per daug senas ( cia ji apie 50 metu vyra), kitas per prastos isvaizdos ( siek tiek praplikes), kitas issiskyres ( iesko ne karto nevedusio arba naslio, pageidautina be vaiku ). Na, atvirai pasakius, mums su seserim tokie jos postringavomai gerokai nusibodo. Vis bandom ja su kuo nors supazindinti, tai jai vis kazkas uzkliuna. Geriau, sako, jokio, nei bet koks. Ji turi susikurusi savo svajoniu princo ivaizdi ir laukia jo: grazuolio, gerai apsirupinusio ( po vedybu ji is karto mestu darba, man norinti pailseti, vyras ja islaikytu), jauno ( jos amziaus ar vyresnio keliais metais, neduok Dieve 10 metu vyresnis ). Mes jai aiskiname, kad jei butume lauke tu savo princu, iki siol netekeje butume ir be vaiku, o ir vyrai musu nors ne Holivudo grazuoliai, bet ir patrauklus, ir nesusikrove milijonu, bet turintys normalius darbus, ir mylintys seimas, rupinasi vaikais, myli zmonas,ko gi dar reikia ?
Kaip moterys jus manot apie visa sita situacija. Ar verta laukti to svajoniu junikio, kuris gali ir neatjoti ? Ar kartele pakelta ne per aukstai ? Ka patarti draugei, kaip jai padeti, kad ji senatvej neliktu vienisa ?
Atsakyti
Pati kol kas netekėjusi ir manau, kad geriau jokio negu bet koks. Bet koks tinka, kai labai nori ištekėti, aš dar tokio didžiulio noro neturiu.
Vis dėlto ieškant vyro reikia įvertinti ir savo galimybes. Virš 40 metų tas pasirinkimas tikrai sumažėja, o uždėjus dar tokius griežtus kriterijus gal vienas kitas gali tuos kriterijus atitikti.
Išvaizda - tai toks dalykas, prie kurio pripranta. Ir kuo daugiau patinka žmogus, tuo mielesnė jo išvaizda. Visi mano draugai ir seni pažįstami yra man simpatiški, nes pirmiausiai juos vertinu ne pagal išvaizda, o kitas savybes.
Nevedęs iki 40 m. man būtų kažkoks neaiškus. O kodėl iki tol nevedė? Išsiskyręs -gal jauni susituokė, paskubėjo, vėliau išsiskyrė, vienai netiko, kitai - kaip tik...
Pinigai - na vyras turi sugebėti uždirbti pinigus, bet reikalauti, kad jis išlaikytų žmoną... Tai čia ne partnerystės santykiai, o naudos.
Susidaro toks vaizdas, kad tavo draugė ieško ne vyro, o konfortiško daikto. Kuris bus gražus, derinsis prie jos įvaizdžio ir dar gamins pinigus.... Man tokia mintis kilo, kai panagrinėjau jos reiklavimus.
Manau, kad vyrą pirmiausiai reikėtų vertinti pagal vertybes, požiūrį į gyvenimą. Nes vyresnių tie dalykai jau tikrai nesikeis, o esant priešingam požiūriui į gyvenimą, bus sudėtinga kartu sugyventi.
Atsakyti
Geriau jokio, negu bet koks? Pritariu biggrin.gif
Nu, bet su tokiais reikalavimais doh.gif Manau, nei bet kokio nesusiras schmoll.gif 40-ties ir nevedęs... nu, senbernis žodžiu, tik tokio amžiaus senberniai jau kvailėja, nebemoka su moterim gyventi man atrodo... Išvaizda? Nu ir kur ji tokio amžiaus vyrą gražuoį ras g.gif Kvailas reikalavimas man atrodo ax.gif Ne tai santykiuose svarbiausia schmoll.gif Kad daug uždirbtų ir žmoną išlaikytų? Yra moterų, noriničų namų šeimininkėm būt, bet ką ji namie veiks? Tokio amžiaus jau ir vaikų susilaukt gali būti problematiška g.gif Šiaip sėdės ir serialus žiūrės? Tai kam ji tada normaliam vyrui bus reikalinga? Ai, iš viso, pasiūlyčiau tavo draugei katiną įsigyti, bo panašu, kad svajonių princas taip ir neatjos lotuliukas.gif
Aš tokiai draugei neieškočiau nieko, o ir patart neturėčiau ką, nebent, kad nesiskųstu gyvenimu, nes niekas kitas, tik ji pati savo gyvenimą ir apsunkina 4u.gif
Atsakyti
[ Ai, iš viso, pasiūlyčiau tavo draugei katiną įsigyti, bo panašu, kad svajonių princas taip ir neatjos lotuliukas.gif


Beja, ji ir augina katina, taigi, gyvena ne viena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievius @ 2006 01 14, 13:05)
Ai, iš viso, pasiūlyčiau tavo draugei katiną įsigyti, bo panašu, kad svajonių princas taip ir neatjos lotuliukas.gif


Priminet mane jaunystej zalioj... biggrin.gif mirksiukas.gif
Buvo periodas, kai susipykau su savo didziaaaaaja meile ir buvo uzejes durnumas: "visi vyrai kiaules, a man ir be ju gerai". Tai budavo kai drauges ar kokie giminaiciai pasiteirauja ar turiu ka nors, atsakydavau: a kam? geriau vietoj berno isitaisysiu suni, papuga ir katina. Prieziuros ir nervu maziau, o gyvunai pilnai atstos vyra: suva grindis pripeduos ir namus apkuis, papuga keiksis ir nesamones snekes, o katinas valkataus ir namo naktim nepareis... doh.gif ax.gif

O rimciau, manau pirmiausia reikia gerai pagalvot ka ji pati gali savo svajoniu princui pasiulyt. Jei nores vyras namuose "papuosalo", greiciau susiras kokia jaunute... O jei bus rimtas protingas zmogus, nores tokios pat ir moters. Suzinojes toki poziuri i ateiti, manau, bet koks vyras pabegtu.
Atsakyti
Prieš garsiai pareiškiant "geriau jokio, nei bet koks" reikia įvertinti galimybę, kad ir nugyvensi vienui viena. Visos (beveik visos 4u.gif ) žinom, kad princų nebūna, beje, kaip ir princesių. Todėl tas "bet koks" turi turėti irgi savo apibrėžtinumą. Idealiausias variantas "savas", bet neaišku kur jis 40 metų valkiojasi ir nesirodo horizonte doh.gif ... taigi, lieka joks bigsmile.gif
Atsakyti
Mano nuomone, tai geriau jokio, nei bet koks. Tas princas ant balto žirgo tikrai yra tik reikia jį rasti, arba neieškoti ir jis pats atsiras. Na visai princiškų princų nebūna, vistiek vienas kitas minusas būna.
O ta 40 m. moteriškė dar neištekėjo manau ne todėl, kad nesutiko to išsvajotojo, o čia manau, kad priežasčių reikia ieškoti joje pačioje ir giliau. Nes gi taip nebūna: kad ai man nei vienas nepatinka, tai gal čia greičiausiai ne visiems jinai patinka.
Atsakyti
na, visų pirma norėčiau truputį apginti 40 metų vyrus biggrin.gif maniškis būtent toks, tuokiamės šią vasarą ir abiems pirma santuoka (aš jaunesnė). Kažkas čia rašė, kad įtartina, jei iki 40 m. nevedė - ale, moterys, mes pačios nežinom, ko norim biggrin.gif jei laksto jaunas po visas, tai aiškinam, kad plevėsa, o jei nelaksto, rimtai žiūri į santykius ir nenori su bet kokia gyventi, neįsimyli kas antrą dieną ir neskuodžia paskui kievieną trumpesnį sijoną - tai jau LABAI įtartinas tipas doh.gif

o maniškis nei įtartinas, nei ką. Būtų vedęs visai jaunas, jei pirmoji meilė nebūtų žiedelio iš už jūrų marių parsiuntus ir kito diedo susiradus. po to buvo draugysčių, bet ne iki vestuvių, o tada sutiko mane 4u.gif ir viskas laaaabai greitai aišku pasidarė. Kad ženysimės, kad mylim, ir kad vaikų norim blush2.gif

beje, žurnaliuke "Tavo vaikas" kaip tik rašo, kaip dvi moterys vierš 40 m. vaiką pagimdė, tai kad nereikia čia bijoti, gal dar ir temos autorės draugė vaikelį turės. Mano bendradarbė 38m. ką tik pagimdė mažiuką - visa švytinti ir laiminga, su vyru dar apie vieną galvoja. Tik nereikia "rėmų" vidinių ir viskas.

Nors, aišku, paskaičius reikalavimus čia išdėstytus tai jo...tada ji pati turėtų būti nu SUPERDUPER moteriškė, ar taip yra? g.gif bet aš tai manau, kad čia nepadės jokie pažindinimai. Jai tiesiog "nelimpa" tie žmonės, todėl ji sako, kad ten praplikęs ar koks. Įsimylėtų - būtų super gražuolis ir plikas ir su akiniais 6 dioptrijų ir t.t. biggrin.gif

bet koks nėra geriau, nei nieko. Tačiau aš viena nugyventi visą gyvenimą niekada nesutikčiau...

beje, kas ten sakė, kad tokio amžiaus vyrų gražių nėra blink.gif blink.gif maniškis tai žydi thumbup.gif niekas neduoda jam tų 40ies, o kai smokingą ar baltą megztinį užsideda, tai moteriškės nuolat grežiojasi thumbup.gif pažįstu ir dar krūvą tokio ir didesnio amžiaus vyrų - labai seksualių, gražių, subrendusių ir įdomių. clap.gif

clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti

Jai tiesiog "nelimpa" tie žmonės, todėl ji sako, kad ten praplikęs ar koks. Įsimylėtų - būtų super gražuolis ir plikas ir su akiniais 6 dioptrijų ir t.t. biggrin.gif

As irgi ta pati manau, kad kazkas juose nelimpa...
g.gif

pažįstu ir dar krūvą tokio ir didesnio amžiaus vyrų - labai seksualių, gražių, subrendusių ir įdomių. clap.gif

Gal galetum pameteti kokiu kontaktu siu vyruku mano draugei ? blush2.gif Na, as labai rimtai, jei tikrai kuris nors noretu susipazinti su idomia, inteligentiska mano drauge, galiu ir jos foto atsiusti pradziai, parasyk man i az. 4u.gif
Atsakyti
Geriau jokio negu bet koks, bet geriau sioks toks negu jokio.
Atsakyti
zinau ir as keleta "draugiu", kurios neskaitant bjauraus charakterio, patenkinamos isvaizdos, silpnoko materialinio pagrindo, prasto komunikabilumo ir amziaus netoli 40 vis dar tikisi sulaukti princo baltam mersadese.
Ir kas idomiausia, kai zmones suorganizuoja kokias "pirslybas", matydami is salies kokio lygio vyruka pripirsti, tai tiek issitycioja is jo, kad atrodo princesei kiaulegani pripirst norejo.
Atsakyti
Palaiminta,

žinok, mano tie pažįstami tikrai ne iš tų, kurie specialiai "pažindinasi" su vienišom moteriškėm g.gif tikiu, kad tavo draugė ir inteligentiška, ir šauni, tik situacija būtent tokia - visi mano pažįstami mėgsta natūralias, netyčines pažintis ir specialiai nieko neieško book.gif

Be to, du MB draugai panašaus amžiaus irgi neseniai vedė tongue.gif ir jau susilaukė mažiukų. Ir kai vedė irgi jau buvo arti 40-ies, "senberniai" ir niekas nemanė iš mūsų aplinkos, kad jie įtartini thumbup.gif

ale, gal tu nustok ieškojus tai draugei draugo? Pati susiras, jei TIKRAI norės... g.gif
Atsakyti