Įkraunama...
Įkraunama...

Kai reikia "pauzės"

Pastaruoju metu jaučiuosi siaubingai išsekusi. Daug dirbu (o kaip nedirbsi, kai atsakomybė tenka vienai), gyvenu ritmu namai - darbas... Grįžtu pavargusi, vaikams kaip tik "ožių" metas, neklauso, nesusikalbam. Išsekina jos galutinai. Kartais mane iki ašarų priveda. Stengiuosi dėl jų iš paskutiniųjų, bet jaučiu, kad kuo stengiuos labiau, tuo jos labiau neklauso, atsikalbinėja. Žinau, kad man reiktų tiesiog gerai pailsėti ar pan., bet juk mes negalim padaryti "pauzės". Negalim kada panorėję bent trumpam pabėgti nuo rutinos ir rūpesčių. Kaip jūs įveikiate tai ir ar jūsų neslegia tai, jog visa atsakomybė tenka vienoms, nėra sąlygų nei minutei sustoti, pabūti sau...
Labai bijau, kad "nenuvažiuotų stogas", nes jaučiuosi tikrai labai pavargusi ir jau įsigijau kažkokių lašiukų, raminamųjų...
Atsakyti
būtent taip šiandien ir aš jaučiuosi: pavargus, išsekus, atrodo galva nuo visų rūpesčių ir problemų sprogs... apatija viskam, pavargau jau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2006 01 14, 16:47)
būtent taip šiandien ir aš jaučiuosi: pavargus, išsekus, atrodo galva nuo visų rūpesčių ir problemų sprogs... apatija viskam, pavargau jau... verysad.gif


verysad.gif wub.gif verysad.gif Ir kur rast patarimą kaip visa tai ištvert?
Atsakyti
Paskutinį mėnesį ir aš taip jaučiuosi unsure.gif Darbe terminai, dar sesija, mergičkai dantys dygsta - ožiai, dar su vienu vyriškiu situacija tokia, kai " noriu - negaliu", o tai irgi išsekina be galo. verysad.gif

Bet patarimo, kaip tiesiog pailsėti, nežinau unsure.gif Tiesiog bandau išlaukti, išgyventi šį metą, gal kurį rytą stebuklingai atsibusiu visa spindinti, pailsėjus. ax.gif
Atsakyti
mamulia, bet tu taip zavingai atrodai, kad net nepasakysi jog taip yra wub.gif

Stiprybes Jums mamytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2006 01 14, 17:22)
verysad.gif  wub.gif  verysad.gif Ir kur rast patarimą kaip visa tai ištvert?

ir ištversim, ir patarimo nerasim, nes jo nebus... tiesiog taip yra... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2006 01 14, 22:43)
mamulia, bet tu taip zavingai atrodai, kad net nepasakysi jog taip yra wub.gif



ačiū blush2.gif žinai, tai irgi atima laiko, bet apsileisti irgi negali unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2006 01 14, 22:58)
ir ištversim, ir patarimo nerasim, nes jo nebus... tiesiog taip yra...  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Šiandien nuvažiavau su savo drauge "vilko puse" į Akropolį. Pavalgėm kavinėj (pailsėjau, nes nieko neviriau), tada vaikai Euroopoj pažaidė (irgi kažkiek pailsėjau), tada draugė (na nebūtų juk draugė) išleido mane į soliariumą smile.gif Taigi 10 minučių neegzistavau biggrin.gif thumbup.gif Visai neblogai. Tik va dabar merginos lovoj mušasi ir rėkauja ant viso buto doh.gif galėčiau eit drausmint, bet ai.... apsimetu, kad man dzin bigsmile.gif
Atsakyti
Kai man buna sunku, tai as galvoju, kad taip ir turi buti, kad visoms su vaikais sunku, o kai ju keli, tai ir buti kitaip negali. "Ikalbu" save, kad kaip ir su vaikais, taip ir kai ju dar nebuvo gyvenime buvo sunkus periodai, tai kodel dabar ju neturi buti? Manau, kad zmogu atsakomybes jausmas "grudina" ir tai tik zmogui i nauda, jo ateiciai i nauda.
Bet kokia patirtis, nors ir nemaloni, bet kokie sunkumai daro mus tokiais kokie mes esame. Gyvenimas susideda is "baltu" ir "juodu" laikotarpiu. Visada taip buvo ir tik nuo musu priklauso kaip mes iveiksime siuos "juodus" laikotarpius.
As patarciau pailseti. Pasisamdyti aukle vaikams arba "issiusti" juos trumpam pas mociutes ir dedukus, o paciai gal net niekur nevaziuoti, o pabuti ramybeje.
Na bet jei tai neimanoma, tai patarsiu stai koki dalyka - as uzsimerkiu ir isivaizduoju savo gyvenima kaip begimo takeli, kuriame yra daugybe kluiciu, kurias reikia persokti, perlipti ar kitaip iveikti. Jas iveikus vel eina lygus kelias. Bet kokia kliutis, t.y. bet kokie sunkumai tada man asocijuojasi kaip iveikiamas dalykas, kaip laikinas dalykas.
Nezinau ar pavyko man suprantamai paaiskinti savo pozicija, bet tokiu paros laiku geriau irnesigaus. Esu pavargusi ir einu dabar miegoti. Labanakt 4u.gif
Atsakyti
O as stiprybes semiuosi taip: einu paskaityt i "svetimo skausmo'',"nepastojanciuju"
skyrelius ir tada suprantu,-kad nera jau man taip blogai ir net geda mano vietoj skustis doh.gif ..
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2006 01 14, 23:39)
Šiandien nuvažiavau su savo drauge "vilko puse" į Akropolį. Pavalgėm kavinėj (pailsėjau, nes nieko neviriau), tada vaikai Euroopoj pažaidė (irgi kažkiek pailsėjau), tada draugė (na nebūtų juk draugė) išleido mane į soliariumą smile.gif Taigi 10 minučių neegzistavau biggrin.gif  thumbup.gif Visai neblogai. Tik va dabar merginos lovoj mušasi ir rėkauja ant viso buto  doh.gif galėčiau eit drausmint, bet ai.... apsimetu, kad man dzin  bigsmile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o aš šiandien į pasimatymą einu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2006 01 15, 13:00)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  o aš šiandien į pasimatymą einu  blush2.gif


Kaip smagu smile.gif Sėkmės ir vėliau parašyk, kaip sekėsi wink.gif
Atsakyti