Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologija

Sveikutes smile.gif esu naujoke cia, bet tikiuosi susirasiu bendraminciu smile.gif taivat, siuo metu studijuoju neakivaizdiai ekologija LZUU ir esu patenkinta, labai idomu, tik va labai truksta informacijos kur konkreciai galima dirbti igijus sia specialybe, kokia tikimybe isidarbinti ir t.t. Galbut atsirastu cia studijuojanciu ta pati? Ar jau baigusiu? butu labai idomu isgirsti jusu nuomuone..
Atsakyti
Įdomus požiūris: iš pradžių stoti po to galvoti ką su tuo turėsi veikti.
Atsakyti
Labai sveikintina, kad studijuojate tokį dalyką. Manau, įsidarbinimo galimybės priklauso nuo įgytų žinių, o visų pirma, nuo jūsų pačios iniciatyvos.
Man ir pačiai pasidarė įdomu. Gal daugiau papasakotumėte, ką veikiate per paskaitas? 4u.gif
Atsakyti
Pas mus universitete buvo ekologijos dalykas laisvai pasirenkamas, tai visi liko suzaveti kas pasirinko, labai įdomus mokslas, daug naujo suzinojom. Privertė daugelį susimąstyti. Manau, kad turėtų tokios paskaitos būti privalomos... ax.gif
Po tos paskaitos labai užsinorėjau dirbti toje srityje. Yra tokia valstybinė įstaigėlė neveikli aplinkos apsaugos ministerija rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varnikė: 09 rugsėjo 2010 - 10:18
QUOTE(varnikė @ 2010 09 09, 11:15)
Yra tokia valstybinė įstaigėlė neveikli aplinkos apsaugos ministerija  rolleyes.gif  biggrin.gif

Tai, kad tokios nėra, yra tik Aplinkos ministerija
Atsakyti