Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno mišiniai nuo metukų

Sveikos mamytes mirksiukas.gif
Gal zinote koki misini,kad nelabai augtu svoris g.gif mums dar pusantru nera ,o svoris 16,1kg.

Duodu MILUMIL-3,bet jis labai kaloringas,nes APTAMILAS ir MILUMILAS-duoda i svori thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Vaikui jau kitą savaitę metai. Ilgai žindžiau pati. Dar ir dabar kartą per naktį maitinu pati. Todėl mišiniai yra visiškai nesuvokiama erdvė. Dauguma jų lyg ir teoriškai datuojami iki vienerių metų, tai kokį rinktis nuo metų, kad patenkintų vaiko poreikius? Aš pasirinkau tirštą Semper pieno mišinį su grūdų miltais nuo metų. Jį duodu prieš miegą. Naktį ištraukia kelis lašus mano pieno ir lyg užmiega, bet ryteliui pieno nebėra. O ir tas vienintelis maitinimas tampa simboliniu. Šiąnakt vaikis patraukęs ir nieko negavęs pradėjo isterikuoti, tampyti mane už plaukų, spiegti. Pasiūlius dar kartą papulį tyčia taip įkando su savo 8 dantimis. Ir jo gaila. Tai va. Išsiplėčiau. Ar galiu tą tirštą mišinį duoti ir naktį ir ryte? Ant pakelio nurodyta, kad vakariniam maitinimui, kad vaikis ilgiau išliktų sotus. Ar verta apkrauti jo skranduką? Ar pasirinkti kokį Aptamil 3? oi, bėda. Patarkit.
Atsakyti
Gali pabandyti Similac Gain Advance , mums buvo rekomendavus gydytoja, dėl mažo apetito,tada mažajai buvo 1,2 mėn ir visai likom patenkintos gėrėm prieš pietų miegą ir nakčiai.
Atsakyti
O mums labai patinka Semper skysta košė (pienas su koše), kur skirta vaikams nuo 1 metų. Tikrai gali maitinti ja ir ryte ir vakare. Mes vartojame nuo 6 mėnesių ir neturime jokių priekaištų. Tiesa kartais reikia padaryti pertraukėlę, nes paprasčiausiai vaikas užsinori įvairesnės vakarienės smile.gif
Atsakyti
Mums nepatiko Semper nuo metu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Irgi maitinau pati,paskui pradeti pieno ir nutariau duoti misinio.
Milumil 3 thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Dabar ir Tutteli 2 labai patiko ir pagal sudeti ziurejau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aisku. As irgi linkstu pereiti prie skysto misinio. O gal karves piena duoti ir nesukti galvos?
Atsakyti
šiaip pagrinde geria Milumil 3, bet esu pirkus ir semper nuo metų, duodavau prieš naktinį miegą, na naktį duot neteko, nes nepareikšdavo noro, šiaip noriai geria ir Milumil3, ir semper mirksiukas.gif jei neklystu tai juose abėjuose yra malti grūdai wink.gif , o jei mūsų vakarienė būna silpnoka tai aš dar nakčiai girdydama mišinį į jį truputį įdedu sviestuko blush-anim-cl.gif , na o per vasario mėnesį žadu pripratint prie karvės pieno, jau bandėm ne kartą, viskas gerai ir kuo puikiausiai geria, na dar papasakosiu kaip karvės pieną duodu: užvirinu pienuką ir į jį įberiu "nestle" 5 grudų košes tiek, kad gaunasi, na panašiai kaip semper tirštumas. o vieną vakarą sugirdžiau beveik gryna karvės pieną ir viskas buvo gerai thumbup.gif na manu per vasario mėn. mišinuko atsisakysim tongue.gif
Atsakyti
Mums dar su Semper nuo metu uzsikimsdavo soske doh.gif doh.gif doh.gif ,nors Milumil 3 ir Tutteli 2 bega puikiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Sis dalykas irgi mums nepatiko,nors iki metu duodavau Semper 2-1 maitinima.Sitas tai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kai pabandem duoti Semper, tai pasigirdo toks klyksmas. Sunui visai nepatiko, tai dabar su Semper tik koses balinu. O geriam Nestle pienuka su vanile. Jis skirtas nuo metuku
Atsakyti
QUOTE(Dalialuka @ 2006 02 09, 11:58)
Kai pabandem duoti Semper, tai pasigirdo toks klyksmas. Sunui visai nepatiko, tai dabar su Semper tik koses balinu. O geriam Nestle pienuka su vanile. Jis skirtas nuo metuku

O vanile ar ryskiai jauciasi. Domejausi Jusu minetu. Yra ir Hipp misinys su vanile nuo 8 men. (tie menesiai net pagal salis skiriasi, pvz., Rusijai Hipp su mesa nuo 4 men. ir pan.). Galvoju, pripratinsiu prie vaniles skonio, tai teks ir karves piena skaninti. Labiausiai dabar linkstu prie Aptamil3.
Atsakyti
QUOTE(gulia2004 @ 2006 02 06, 00:56)
Mums dar su Semper nuo metu uzsikimsdavo soske doh.gif  doh.gif  doh.gif ,nors Milumil 3 ir Tutteli 2 bega puikiai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

NA MILUMIL IR TUTTEL YRA SKYSTESNI, O SEMPERIUI JUK GALIMA DIDESNĘ SKYLĘ PRADURT tongue.gif

QUOTE(mamse @ 2006 02 09, 16:41)
O vanile ar ryskiai jauciasi.

MAN SKONIS LABAIAU Į MANŲ KOŠĘ NEŠA, AŠ KAŽKAIP VANILĖS TEN NEĮŽVELGIU schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
Mano mažius valgė ir Semper, ir Aptamil, mėgo tik tirštus mišinius bigsmile.gif
Atsakyti