Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas mirkcioja

Sveiki, smile.gif
mano dukterecia yra 2 mtuku,seip mergyte gera tik gal per daug nervus rodo,o neperseniausiai pradejo labai akytem mirkcioti.Nuo ko taip gali buti?ka daryti? kaip gydyti?
Atsakyti
ViTuTe, gali but nervinis tikas, mes dabar kaip tik gydomes nuo sios ligos.
Mano sūnui 10 metų, tai mes pirmiausia kreipėmes į savo pediatrę, liepe pasirodyt okulistui, kadangi akys pasirodo sveikutės, tai davė siuntimą pas vaikų neurologą. Šis išrašė homeopatinių vaistukų, bet kol kas pagerėjimo nesimato, na bet artėja mokslo metų pabaiga, aprims įtampa , gal tada ir pagerės situacija. Šiaip, sakė gydytoja kad tai pagydoma, tik bet kada gali vėl atsinaujint sad.gif


Atsakyti
Geriausiai gydyma paskirs neurologas. Vaikams, jei tai tikrai nervinis tikas, dazniausiai skiria hmeopatinius vaistus Sedativ PC ar pan. plius B grupes vitaminu. Tik ju pavadinimo nepamenu g.gif Mano sunui sitas reikalas jau pora kartu buvo.
Atsakyti
QUOTE (Lija @ 2004 05 26, 00:32)
Vaikams, jei tai tikrai nervinis tikas, dazniausiai skiria hmeopatinius vaistus Sedativ PC ar pan. plius B grupes vitaminu.  Mano sunui sitas reikalas jau pora kartu buvo.

Taip, mes ir geriame tavo minetus Sedativ PC. O B grupes vitaminų mums kazkodel neskyre g.gif
Lija, įdomu pasidarė koks laiko tarpas tavo sūneliui buvo tarp abiejų tiko kartų, ta prasme, kas kiek laiko jie jam pasikartojo? Ir dar norėjau sužinot, tuos vaistukus geriat nuolatos, ar kai tikas praeina jų jau nereikia vartot?
Atsakyti
biggrin.gif o mums israse acosedum, nezinau pagerejimo dar kas kas nesimato g.gif
Atsakyti
QUOTE (Drugelis @ 2004 05 26, 09:30)
Taip, mes ir geriame tavo minetus Sedativ PC. O B grupes vitaminų mums kazkodel neskyre g.gif
Lija, įdomu pasidarė koks laiko tarpas tavo sūneliui buvo tarp abiejų tiko kartų, ta prasme, kas kiek laiko jie jam pasikartojo? Ir dar norėjau sužinot, tuos vaistukus geriat nuolatos, ar kai tikas praeina jų jau nereikia vartot?

Vat laiko tarpo tai tiksliai nepasakysiu. Gal kokie 2-3 men. Pirma karta, kadangi buvo stiprus tikas, tai gere 2 ar net 3 dezutes, o kai praejo, nebegerem. As surasiu kokius dar vaistus rekomendavo ir parasysiu tau i az.
Atsakyti
Tai panašu į tiką. Tikai dažniausiai pasireiškia ikimokyklinio amžiaus vaikams. Berniukams dažniau negu mergaitėms. Tikų priežastys siejamos su neįsisąmoninta agresija. Kartais tikai praeina savaime, ir negydomi. Dirbant psichologui, reikia apie dešimt užsiėmimų su vaiku, kad tikas stipriai susilpnėtų ar praeitų.
Atsakyti
Man zodis "tikas" siejasi su tuo atveju, kai pavyzdziui nevalingai ima virpėti, trukcioti kokia nors vietelė. Pvz. man tai buna akies vokas, kartais kelias, buvo nosies galiukas. O del mirkciojimo: man vaikysteje buto ta problema. Tai nervinis dalykas. Bet tai budavo ne visai nevalingai, tiesiog noredavosi stipriai suspausti akis, kuo dazniau sumirkcioti... Net ir dabar tai atsinaujina, kai buna kox itemptas periodas ar pan. Kiek pamenu tevai daug kur mane veziojo: pas gydytojus, gyde zolelemis. Kazkiek pagerejo, bet didziulis jautrumas isliko iki siol, tad ir mirkciojimai. Manau rimtai uzsiemus tikrai galima tai isgydyti, bet ko gero reikia labai ilgo laikotarpio, pamazu.
Atsakyti
Manau, kad tikai yra jautrios nervų sistemos pasekmė, aišku apgydyti galima, bet vėl patekus į stresinę situaciją pasikartoja sad.gif
Atsakyti
as jau pradzioje rasiau kad ji labai nervota, visus ji bara,savo nervus islieja mazam suniukui jam ikasdama arba stipriai suspausdama.Siaip ir jos mama truputi kiek nervuota g.gif
Atsakyti