Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo

Senoji tema čia

Toliau diskutuojam apie tai, kokios priemonės baigėsi 4u.gif
Atsakyti
user posted image
BIO balzamas visų tipų plaukams. Nieko jis ne BIO aišku biggrin.gif Šiaip pabaigoje visai susidraugavom su juo: plaukai būdavo slidūs, blizgantys, bet neapsunkinti.
user posted image
Shiseido cleansing water. Kažkaip nieko ypatingo pasakyti negaliu. Jokio poveiko nei blogo nei gero...
Atsakyti
Visai smagus šampūnas - plaukai labiau blizga, suteikia ir švelnumo. Gal trupučiuką sausina, bet vasarą tik geriau smile.gif

user posted image
Atsakyti
N-asis, i jo vieta toks pats is sandeliuko biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 13 rugpjūčio 2010 - 22:29
EarthScience bekvapis dezodorantas - labai patiko. I jo vieta toks pat tik kito kvapo (tiksliau rosmarinu ir metu kvapo).
user posted image

Bath & Body Works 'sweet pea' kvapo antibakterine zele - i jos vieta tokia tik kito kvapo. Cia jau n kartu kartojamas daiktas.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 08 14, 01:43)
EarthScience bekvapis dezodorantas - labai patiko. I jo vieta toks pat tik kito kvapo (tiksliau rosmarinu ir metu kvapo).
user posted image

Ar netepa drabuziu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 08 14, 00:43)
EarthScience bekvapis dezodorantas - labai patiko. I jo vieta toks pat tik kito kvapo (tiksliau rosmarinu ir metu kvapo).


Superinis kvapas. Labai malonus ir lengvas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DODAITE @ 2010 08 14, 12:10)
Ar netepa drabuziu? blush2.gif


Visiskai ne schmoll.gif
Atsakyti
Mažas likutis šių, žiūriu man greitai tie likučiai išsinaudoja, likę maždaug po 5 ml ir tai atomikuose, tai per porą dienų likučio ir nelieka biggrin.gif
Labai džiaugiuos, namai valos, o ir naujų jau pribrendo noras įsigyti 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Iki paskutinio laselio rolleyes.gif pirksiu vel smile.gif nors dar turiu priemoniu, bet sis silkas turi buti mano krepselyje, nes plaukai atrodo fantastiskai wub.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image
"Dove" losjonas baisiai nusibodo tiek savo kvapu (o jis ir siaip nekoks buvo), tiek tos mikrokapsules, kurios voliojasi ant odos, kol itrynus istirpsta ir isigeria. "Oriflame" veido sveitiklis visai patiko, tik erzino jo konsistencija - sunkiai spausdavosi is tubeles. "Wash and Go" sampunas buvo nusipirktas is nevilties, kai jokie sampunai nebetiko ir prisiminiau, kad anksciau man jis budavo geras. Si karta ir jis netiko doh.gif Sunaudojau kojoms skusti.
Atsakyti
QUOTE(Camea @ 2010 08 15, 09:45)
Iki paskutinio laselio  rolleyes.gif pirksiu vel  smile.gif nors dar turiu priemoniu, bet sis silkas turi buti mano krepselyje, nes plaukai atrodo fantastiskai  wub.gif

user posted image

kur jo galima rasti ir kokia kaina?
Atsakyti