Įkraunama...
Įkraunama...

Po gimdymo išplatėja klubai

Nelabai suprantu tos frazes, atseit po gimdymo visoms moterims klubai isplateja, tipo figura pasidaro moteriska.
Kodel taip ivyksta, negi kaulai prasiplecia, ar tu lasinuku nebeimanoma numesti, kas atsitinka ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Atsakyti
Mano ir siaip platus klubai,tai kaip atrodysiu po gimdymo... blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Vat butent ir mano platus klubai, del to ir neramina sis klausimas, kas pasidaros u tais klubais????????? mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
Ei negasdinkit, nes mano klubai taip pat platus ohmy.gif
Atsakyti
pas mane klubai liko tokie pat visai nepaplatejo, tik nemazai buvau priaugusi svorio, bet aciu dievui ji jau numeciau.... ir toliau metu laugh.gif taigi dabar esu dar lieknesne nei pries nestuma laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Na moteriskumas aisku nekenkia niekad... rolleyes.gif Bet tikiuosi kaip Neringa numesti daugiau svorio,kad likciau kudesne nei pries nestuma laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Chilli @ 2004 05 22, 16:41)
Na moteriskumas aisku nekenkia niekad... rolleyes.gif Bet tikiuosi kaip Neringa numesti daugiau svorio,kad likciau kudesne nei pries nestuma laugh.gif

sekmes tau mesti laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Tikiuosi po gimdymo bemetant svory krutines nepamesti...
Atsakyti
O as kaip tik ja ir noriu pamesti g.gif nu kiek gi galima...Buvau ipratus prie B dydzio,dabar tuoj jau bus D blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Chilli @ 2004 05 22, 16:31)
O as kaip tik ja ir noriu pamesti g.gif nu kiek gi galima...Buvau ipratus prie B dydzio,dabar tuoj jau bus D blink.gif blink.gif blink.gif

po maitinimo liks A
Atsakyti
Aha, ir man tie klubai visai nepaplatėjo. Nors ir aš tokių dalykų esu girdėjus, bet dar nei viena pažįstama tuo nesiskundė. Tačiau pasižiūrėjus į vyresnes moteris matosi, kad kai kurių net nestorų klubai akivaizdžiai platoki - gal čia nuo amžiaus priklauso?....
Atsakyti
O GAL KLUBAI PLATEJA TOMS, KURIOS JU NETURI? IR MATMENYS 90-60-90 KEICIAS.....
Atsakyti