Įkraunama...
Įkraunama...

Nenori valgyti. Kodėl ir ką daryti?

Jau kuris laikas laikas turim tokią problemą, mažoji atsisako valgyti košes, tiek kruopines, tiek daržovines su mėsa verysad.gif , o jei valgo tai be jokio apetito, žaidimų forma.

Kokį menių reikia pasiūlyti mažajai damai g.gif
Atsakyti
Panaši problema. Tuojau bus 8 mėn., o mergina principingai sučiaupusi lūpytes bet kokiam žmonių maistui. Dabar viršutiniai dantys dygsta, tai iš viso neišsižioja. Primaitinti pradejau nuo 5 mėn., bet didžiausias pasiekimas gal 50 ml daržovienės su mėsa. Pieniškos košės - gal du šaukšteliai. Vaisių tyrelės, bananas ar obuolys - susiraukia kaip musę kandus. Anksčiau šiek tiek įkišdavau per apgavystes, šmakštelėdama šaukštą tuo metu, kai kanda žaisliuką ar mano pirštą. O dabar išgudrėjo ir net juokiasi sučiaupta burna, jeigu horizonte pastebi šaukštuką.

Traukia mamos pienuką, svoris normalus, žandai apvalūs.

Gal kas turi patarimų, kaip sudominti maistu?


Atsakyti
QUOTE(pupsis @ 2006 01 02, 16:39)
Gal kas turi patarimų, kaip sudominti maistu?

Pamegink suretinti msitinimus krutimi. Pasisotina tavo pienuku, po to ir nevalgo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsis @ 2006 01 02, 17:39)
Panaši problema. Tuojau bus 8 mėn., o mergina principingai sučiaupusi lūpytes bet kokiam žmonių maistui. Dabar viršutiniai dantys dygsta, tai iš viso neišsižioja. Primaitinti pradejau nuo 5 mėn., bet didžiausias pasiekimas gal 50 ml daržovienės su mėsa. Pieniškos košės - gal du šaukšteliai. Vaisių tyrelės, bananas ar obuolys - susiraukia kaip musę kandus. Anksčiau šiek tiek įkišdavau per apgavystes, šmakštelėdama šaukštą tuo metu, kai kanda žaisliuką ar mano pirštą. O dabar išgudrėjo ir net juokiasi sučiaupta burna, jeigu horizonte pastebi šaukštuką.

Traukia mamos pienuką, svoris normalus, žandai apvalūs.

Gal kas turi patarimų, kaip sudominti maistu?


Pas mus situacija kitokia, manoji valgė viską ką duodavau, tik jau jai visas vaikiškas meniu yra atsibodes smile.gif , nes valgo jį nuo 4 mėn.
Aš nežinau kokio maistelio jai pasiūlyti iš to ką patys valgom t.y. kas galima ir ko ne ax.gif
Atsakyti
vadinasi visos mamos perka savo mažyliams gatavas košes g.gif o aš čia tokia keistuolė užsimaniau pati gaminti blink.gif
ir vaikas mano kažkos kitoks, labai jau skuba į suaugusių pasaulį ateiti blink.gif , o galvojau, kad ne tik man tokios problemos kylą...
Atsakyti
Aš pirktinių košių neduodu 4u.gif
Mažoji valgo paprasčiausias įvairių daržovių tyres ir šiek tiek kruopinių košių, bet neįpatingai...
Tačiau, periodiškai užeina nevalgumo etapai - gal tai susiję su dantų dygimu? Gal prieš tai persivalgė? Tiesa, pastebėjau, kad geriau pradėjo valgyti, kai sugėrėm pusę buteliuko Ferum Lek, kai pabaigėm ir padariu pertraukėlę- vėl nustojo valgyti. Dabar vėl geriam - pradėjo geriau valgyti... Sako, sumažėjęs apetinas - geležies stokos mažakraujystės požymis... g.gif
Atsakyti
pas mus ta pati problema su maistu. Kai tik pamato sauksta lupas suciaupia ir nieko neikisi, nors banana, obuoli valgo. Kartais suvalgo koki sausaini. O kosiu ne burnon.
Atsakyti
Maniškė nuo vasaros nebevalgo nieko, kas nors kiek primena košę doh.gif Labai blogai, nes tenka apsieiti be grūdinių košių doh.gif Tiesa duonytę juodą mielai valgo, ypač su sviestuku, tai gal nors tiek tų "kruopų - grūdų" kliūva g.gif O be to jinai truputį alergiška, tao labai įmantrių patiekalų ir neprigalvosi g.gif
Atsakyti
Maniškis iki 7 mėn valgė tik MP ir vaisių tyreles, niekaip negalėjau įsiūlyti jokių košių. Pradėjus gerti žuvų taukus viskas pagerėjo, jau kitą dieną šveitė košes.
Neseniai sirgom, tai vėl vien MP gėrė, bet panaudojus jogurto kapsulių kerta košę kuo puikiausiai.
Atsakyti
QUOTE(Redane @ 2006 01 06, 15:39)
vadinasi visos mamos perka savo mažyliams gatavas košes g.gif  o aš čia tokia keistuolė užsimaniau pati gaminti blink.gif
ir vaikas mano kažkos kitoks, labai jau skuba į suaugusių pasaulį ateiti blink.gif , o galvojau, kad ne tik man tokios problemos kylą...

niekada neperku gatavų košių, nebent vaisių tyreles retą kartą, kai pati nespėju, o reikia greitai išvažiuoti mirksiukas.gif mums su apetitu problemų schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif valgom jogurtą, sūrelius, ir įvairias košytes: daržovių su mėsyte, ryžių, avižinių dribsnių su vaisiais...
Atsakyti
Darzoves verdu pati, o kruopines koses perku. Tai vat tu kruopieniu vaikas ir nemegsta doh.gif "Zmoniu" kruopu neverdu dar, nes man rodos jis per mazas tikrom kruopom, nes jos stambios. g.gif Gal kas pasidalintu patirtim kruopu virime?
Atsakyti
Mamytės gelbėkit! verysad.gif
Nebežinau kuo savo mazutę maitint (8mėn.). Kruopyčių nevalgo schmoll.gif , nebent kukurūzų su bananu ir jogurtu. Is darzoviu ir nelabai sugalvoju ka dar be bulvytės, morkytės, cukinijos ir kopūsto. Skaičiau kitos mamytės burokėlius duoda, tai reiks ir mum tada pabandyt. O su kuo paruosiat mėsytę ar žuvį. Mes valgom su bulvyte. Bandziau su ryziais, bet nepatiko.
Kaip matot, labai skurdus racionas: kelios daržovės ir kukurūzai cray.gif nenusipelnė gi vaikas tokio gyvenimo 2.gif
patarkit
Atsakyti