Įkraunama...
Įkraunama...

TARO VIII - tęsiame toliau

Keliaujame į priekį...

user posted image

NAUDINGOS NUORODOS:

Taro enciklopedija

Taro literatura

Taro literatura 1

Taro pamokos

Taro reiksmes

Taro kalades

Taro pradinukams

Atsakyti
SENA TEMA ČIA
Atsakyti
Labas rytas,
Ačiū merginos už naują temukę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cafe del mar @ 2010 08 17, 09:09)
Labas rytas,
Ačiū merginos už naują temukę  wub.gif


Nera uz ka, kad tik bendrautumem taip sauniai ir toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Gusha, ačiū už naujus gražius namučius 4u.gif
Sublime ir Tau ačiū 4u.gif

Vakar po darbo jau nepajėgiau pakelt kortų, tai pamėginsiu dabar.

Azu
Situacija dėl darbinės veiklos - taip įdomiai iššoko man tos kortos, kad net nežinau g.gif
XVIII Mėnulis - Kardų Karalius (rx) - III Imperatorė
Atrodo, nors ir nėra kažin kokių aiškių problemų darbe, tačiau, nepaliauji galvoti, ar Tau ten gera? Galbūt jautiesi išsisėmus, arba pasiekus "lubas", kai nebeturi kur tobulėti, todėl iš vienos pusės ramini save, kad štai viskas gerai, dirbu žinomą darbą, tačiau iš kitos pusės Tau neramu, kad neviską padarei, kad turi daugiau potencialo, kad tarsi apgaudinėji pati save. Apie vidinį nerimą, nepasitenkinimą byloja tai, kad iškrito net du DA. Be jokios abejonės, Tau tai labai svarbus dalykas.
Ar turėtum keisti veiklą?
Kardų Karalius (rx) griežtai sako, kad ne. Bent jau šiuo metu, tai tikrai neverta, net gi būtų labai nenaudinga Tau,
Na, o kaip patarimas iškrito Imperatorė, tai man ji sako: jei nori permainų darbe, nebūtinai reikia keisti darbą, juk gali tapti mama ir tada jau tieeeek permainų atsiras, kad nebereikės abejoti savo dabartine veikla ax.gif

cafe del mar
Taurių Karalius - XXI Pasulis - VIII Jėga (rx)
Praeitis- jausminga, emocinga, turtinga išgyvenimais tiek gerais, tiek ir nalabai, gal labiausiai Tave erzindavo(ir tebeerzina) tai, kad nesuprasi, kas galvoj: Taurių Karalius jau toks zanūda, kad nesuprasi, ar myli, ar tyčia kankina, net jei kankint jis ir nenori. Jausmai yra gerai, gražu, bet moterys nevisada supranta vyrų jausmų, lygiai, kaip ir jie moterų. Stabilumo nulis: čia bučiuojatės, čia bumbat.
Dabartis- hmm, regis, prieįjot tą stadiją, kai abiems norisi stabilumo ir komforto (tiek jausmuose, tiek visur kur kitur), ir labai gerai, nes viskas jūsų rankose, jūs kuo puikiausiai tai galit padaryti. Tik čia gal svarbiausias dalykas apsispręsti ir nuspręsti ko tiksliai norit ABU. Nes numanyti nepakanka, reikia ŽINOTI. Jei iš karto to nepadarysit, gali atsitikti toks nemalonus dalykas, kaip statymas "po padu", stengimasis perimti visą valdžią į savo rankas ir reguliuoti kitam gyvenimą. Nelabai malonu, tiesa? Kaip matai, esat ant ribos ir į kurią pusę žengsit, priklauso nuo jūsų abiejų, nebent jis- žuvinas, tada jau, mergyt, griebk vadeles į savo rankas, kol jis neįsibangavo galutinai.

Vailet2
Pentaklių 2 - Žynė - Pentaklių 3 (rx) - Taurių Riteris
Na, visai nebloga ta praeitis atrodo, jei nemėgsti rutinos: nenuobodu, vis kas nors vyksta, kažką smagaus nuveikiat, kur nors nueinat drauge, man tai net labai pozityvi korta šiuo atveju, tik vat, Žynė apie dabartį kužda, kad gal daugiau geriausiais draugais tapot per tą netrumpą laiką ir daug mažiau meilužiais... Ir toliau tas gali rutuliotis į smulkmeniškumus, priekabiavimus dėl mažmožių, kivirčus, pastebėjimus krislo kito akyje... Todėl Taurių Riteris ir pataria: jei nesusismulkinsit, o pažiūrėsit vienas į kitą iš naujo kaip į jausmingą, žavų, gerą žmogų (na, kaip žiūrėjot pačioj pradžioj), o ne kaip į šimtą metų pažystamą "seną gerą" draugelį, tai jums perspektyvos labai palankios, nes kaip žinia, Taurių Riteris neša ir tokią gerą naujieną, kaip sužadėtuvės ir santuoka wub.gif

Nepykit, mergaitės, ienterpretavau visiškai be jokių knygų, o dabar jau ir gėda į jas žiūrėt ir tiktintis doh.gif
Ir atsiprašau, jei kurią praleidau, nes tema be proto aktyvi, tai kol viską perskaitau po darbų, ar prieš darbą doh.gif
Gerai, vėl atsisveikinu ir lekiu darbukan.
A, tiesa, Gusha, žinok, aš už tas Tarot Affirmations dvigubai mokėčiau, kad tik jas originalaus dydžio gaučiau wub.gif
o-pa-pa, parašyk man a.ž., jei dar neradai kaip kortytes nusipirkt mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano šiandienos korta DA Imperatorė.
Papildyta:
QUOTE(Blue Rose @ 2010 08 17, 11:51)

Azu
Situacija dėl darbinės veiklos - taip įdomiai iššoko man tos kortos, kad net nežinau  g.gif
XVIII Mėnulis - Kardų Karalius (rx) - III Imperatorė
Atrodo, nors ir nėra kažin kokių aiškių problemų darbe, tačiau, nepaliauji galvoti, ar Tau ten gera? Galbūt jautiesi išsisėmus, arba pasiekus "lubas", kai nebeturi kur tobulėti, todėl iš vienos pusės ramini save, kad  štai viskas gerai, dirbu žinomą darbą, tačiau iš kitos pusės Tau neramu, kad neviską padarei, kad turi daugiau potencialo, kad tarsi apgaudinėji pati save. Apie vidinį nerimą, nepasitenkinimą byloja tai, kad iškrito net du DA. Be jokios abejonės, Tau tai labai svarbus dalykas.
Ar turėtum keisti veiklą?
Kardų Karalius (rx) griežtai sako, kad ne. Bent jau šiuo metu, tai tikrai neverta, net gi būtų labai nenaudinga Tau,
Na, o kaip patarimas iškrito Imperatorė, tai man ji sako: jei nori permainų darbe, nebūtinai reikia keisti darbą, juk gali tapti mama ir tada jau tieeeek permainų atsiras, kad nebereikės abejoti savo dabartine veikla  ax.gif



Aciu, kaip pirstu i aki apie mano vidines busenas smile.gif Ir pati jauciu kad dabar nelaikas ir kortos taip pat man pataria smile.gif O dėl paskutinio sakinio - oh, kad taip tiesiai Dievui i ausi smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Nesupratau, už ką man Blue Rose dėkoja blush2.gif

Vakar kaip tik išsidėliojau n-tąjį kartą dėl santykių su vienu žmogum - ir vėl man aiškumo kortos nedavė g.gif

Būčiau dėkinga jeigu ir man išmestumėt kai laiko turėsit praeitis-dabartis-ateitis ...sakau, gal pasimatys kokia bendra tendencija per keletą variantų...
Labai laukiu Jūsų pagalbos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sublime @ 2010 08 17, 12:02)
Sveikos smile.gif

Nesupratau, už ką man Blue Rose dėkoja  blush2.gif

Vakar kaip tik išsidėliojau n-tąjį kartą dėl santykių su vienu žmogum - ir vėl man aiškumo kortos nedavė  g.gif

Būčiau dėkinga jeigu ir man išmestumėt kai laiko turėsit praeitis-dabartis-ateitis ...sakau, gal pasimatys kokia bendra tendencija per keletą variantų...
Labai laukiu Jūsų pagalbos  4u.gif


Blue Rose dekoja uz senos temos nuoroda mirksiukas.gif

Kai pagaminsiu pietus, istrauksiu jums kortytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gusha @ 2010 08 17, 12:32)
Kai pagaminsiu pietus, istrauksiu jums kortytes  4u.gif


bigsmile.gif labai ačiū bigsmile.gif

Beja - ir nuo manęs balionas VIII temos atidarymo proga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sublime: 17 rugpjūčio 2010 - 12:05
QUOTE(Blue Rose @ 2010 08 17, 11:51)
Vailet2
Pentaklių 2 - Žynė - Pentaklių 3 (rx) - Taurių Riteris
Na, visai nebloga ta praeitis atrodo, jei nemėgsti rutinos: nenuobodu, vis kas nors vyksta, kažką smagaus nuveikiat, kur nors nueinat drauge, man tai net labai pozityvi korta šiuo atveju, tik vat, Žynė apie dabartį kužda, kad gal daugiau geriausiais draugais tapot per tą netrumpą laiką ir daug mažiau meilužiais... Ir toliau tas gali rutuliotis į smulkmeniškumus, priekabiavimus dėl mažmožių, kivirčus, pastebėjimus krislo kito akyje... Todėl Taurių Riteris ir pataria: jei nesusismulkinsit, o pažiūrėsit vienas į kitą iš naujo kaip į jausmingą, žavų, gerą žmogų (na, kaip žiūrėjot pačioj pradžioj), o ne kaip į šimtą metų pažystamą "seną gerą" draugelį, tai jums perspektyvos labai palankios, nes kaip žinia, Taurių Riteris neša ir tokią gerą naujieną, kaip sužadėtuvės ir santuoka  wub.gif





Ačiū labai, labai panašiai ir yra - mes dabar geri draugai, kurie gali vienas kitu pasitikėt ir pan. , jausmus klausimas kaip atgaivinsim vėl.
Tik kodėl man pačiai tokios prastos kortos krito g.gif Būsena šiandien kažkokia žiauriai prasta

Blue Rose, aš tavęs patarimo klausiu, kai užsisakinėsiu blush2.gif

Gusha - aš irgi norėsiu Victoria Regina Tarot - čia mano labai artimų žmonių vardai, tai labai įdomu , kaip kortos veiktų man smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailet2: 17 rugpjūčio 2010 - 11:52
QUOTE(Sublime @ 2010 08 17, 11:02)
Sveikos smile.gif

Nesupratau, už ką man Blue Rose dėkoja  blush2.gif

Vakar kaip tik išsidėliojau n-tąjį kartą dėl santykių su vienu žmogum - ir vėl man aiškumo kortos nedavė  g.gif

Būčiau dėkinga jeigu ir man išmestumėt kai laiko turėsit praeitis-dabartis-ateitis ...sakau, gal pasimatys kokia bendra tendencija per keletą variantų...
Labai laukiu Jūsų pagalbos  4u.gif

Kadangi vel darbe, tai blush2.gif
Jėga (apversta)
Lazdų 8
Žynys
Papildoma pentaklių 9 apversta
Skersai darbo, tai nežinau. Kažkas buvę praeityje negero ar pralaimėjimas, ar praleistos galimybės. dabartis: kažkokio aktyvumo periodas, palankus metas iniciatyva imti į savo rankas. Žynys vėl gi rodo į išmintį. Bet tai apversta papildoma man visai su maišė ''visas kortas'' lotuliukas.gif Arba apgaulė arba savi-apgaulė g.gif

Šios dienos korta, taurių 2, einu paflirtuot su klientais lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 17 rugpjūčio 2010 - 12:34
[quote=Sublime,2010 08 17, 12:02]
Sveikos smile.gif

Sublime ,aš tau vakare ištrauksiu kortas... mirksiukas.gif tik su mano paaiškinimais ne kas,ne kas... doh.gif blush2.gif
Atsakyti