Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis


 ! 
Norėčiau  paprašyti kažkaip sisteminti info apie vėlimo kursus, nes gaunas 30 puslapių per temą apie juos, kur, kada, sąrašai paklodžių ilgumo. O normalios info apie vėlimo technologiją, rasti daros neįmanoma.
Atsakyti
Norėjau paklausti. Ant ko jūs veliate veltinį? Kiek mačiau visur rodo, kad reikia velti ant tos plievelės su oro burbuliukais. Gal žinote kur ją parduoda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraJ @ 2006 01 16, 13:08)
Norėjau paklausti. Ant ko jūs veliate veltinį? Kiek mačiau visur rodo, kad reikia velti ant tos plievelės su oro burbuliukais. Gal žinote kur ją parduoda? ax.gif



Aš kai lankiau vienus kursus vėlėme ne tik ant tos plėvelės, bet ant bambukinių servetėlių,kitaip sakant-padėkliukų iš šiaudelių,skirtų po lėkšte padėt. O jų visuose prekybos centruose yra,taip pat-JYSK .Suvyniojus vilnos ruošinį kartu su padėkliuku į ritinėlį reikia kočioti ir labai puikiai susivelia.
Atsakyti
QUOTE(AusraJ @ 2006 01 16, 10:08)
Norėjau paklausti. Ant ko jūs veliate veltinį? Kiek mačiau visur rodo, kad reikia velti ant tos plievelės su oro burbuliukais. Gal žinote kur ją parduoda? ax.gif


Veliam:
ant pleveles su burbuliukais,
ant audinio,
ant bambukiniu padekliuku, kilimeliu

Pakavimo pleveles buna pirkti Senukuose, Pasidaryk pats ir pan. parduotuvese (dazniausiai tam skyriuje kur visokios OSB, gipsokartono plokstes ir pan.). Atmatuoja tiek metru kiek tik nori smile.gif

Seno audinio arba silko (jei nori apvelti silkini salikeli ar skarele) rasi pas save namie arba audiniu parduotuveje, arba dailes reikmenu parduotuveje (silko)

Bambukiniu padekliuku ir kilimeliu rasi visuose iprastuose prekybos centruose ir JYSK
Atsakyti
Kažkur skaičiau ar girdėjau, kad veliant ploną veltinį galima naudoti madžiagos pakietinimą (tą kur su laidyne prilygini, tokią juostutę, na manau suprantat apie ką kalbu). Bet tik veliant, kad iš siūlų sudėti ornamentai neiširtų, po to jį nuplėšti. Ką apie tai mano profesionalai??? smile.gif
Atsakyti
Mergaites, ar yra kokiu nors dazu vilnai salto dazymo? Kur butu ju galima gauti? O su tuo actu jau man seimyna uzdraude dazyti g.gif mat kvapas jiems neitinka smile.gif

Ir kaip geriau dazyti: jau nuvelta daikta ar vistik pirma nudazyti vilna? Man pasirode, kad veliant jau is nudazytos vilnos, kad ir kamuoliuka, ji gaunasi daug minkstesnis g.gif
Atsakyti
O cia nuo vilnos priklauso... Mano vilna viena nudazyta ir pavirta geriau veliasi, kita nedazyta geriau.
Atsakyti
Mano kastonas smile.gif
http://www.biteplius...498-=(284911948
Atsakyti
Jis kamšytas? blush2.gif
Atsakyti
Nea, slapiai veltas
Atsakyti
QUOTE(AusraJ @ 2006 01 18, 11:23)
Kažkur skaičiau ar girdėjau, kad veliant ploną veltinį galima naudoti madžiagos pakietinimą (tą kur su laidyne prilygini, tokią juostutę, na manau suprantat apie ką kalbu). Bet tik veliant, kad iš siūlų sudėti ornamentai neiširtų, po to jį nuplėšti. Ką apie tai mano profesionalai??? smile.gif


hmmm o kaip tu ji prie nesuiveltos vilnos prilyginsi?
Neprisivels tas pluostas kuris prilips ir nuplesi drauge su juo...

Man plonytis veltinis ir be jo puikiai susivelia. Tik vilna turi buti gera.
Atsakyti
O sakykit įmanoma negryna mocherą suvelt ar bent truputi pavelt? g.gif 50 procentų mocheros, o daugiau dabar tiksliai nepamenu
Atsakyti