Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

Kokia dalele jusu gyvenimo uzima Dievas? Ar tikite juo?

Atsakyti
žinoma, kad tikiu

o šiaip manau, svarbiausia, kievieną dieną padėkoti Jam iž tai ką davė man

o nė vien melstis pagalbos, kai ištinka nelaimė

tad aš kiekvieną dieną Jam dėkoju ir prašau stiprybės tolesniame gyvenime
Atsakyti
As irgi tikiu. Tik biski jau ji apleidau ax.gif I baznycia beveik nevaikstau doh.gif Na bet pasisneku su Juo kartais tongue.gif
Atsakyti
Aš tikiu. Tikėjimas yra vienas iš mano gyvenimo pagrindų
Atsakyti
As nei tikiu, nei netikiu. I baznycia tikrai nevaikstau . As tikiu savaip, viduje smile.gif
Atsakyti
As irgi kaip SuperBaba, tikiu viduje, ir netgi labai smile.gif pasimeldziu, pasikalbu su Dievu savaip, bet Baznycia man atskira respublika, as ten nepritampu unsure.gif Kazkaip reiktu siek tiek dvasininkams koreguoti tikejimo tiesu pateikima, nes viskas dvelkia atgyvena. Nors reikia pasakyti kad paskutiniu metu stipriai tobuleja ir sita sritis. 4u.gif

Man patiko vieno bioenergetiko pasisakymas per TV, kad kai zmogus su savo bedomis ateina i baznycia, jam pabarskinama klausykloje tris kartus ir liepiama sukalbetei 2 Tevemusu ir 3 SveikaMarija. Gal del tokio poziure baznycia ir atstumia kazkiek tikinciuju nuo saves.
Atsakyti
tikiu ir juo, ir paskutinio teismo diena ax.gif
meldžiuosi, bet ne maldas kalbu, o kalbuosi su juo, prašau ko nors, arba padėkoju. Tikiu, kad Dievas savo vaikus išgirsta visur ir visada, tam nebūtina eiti į Bažnyčią rolleyes.gif
Atsakyti
nezinau kas ten virs musu:Dievas ar neDievas, bet as tikiu, kad kazkas yra unsure.gif savyje tikiu, savyje meldziuos...baznycia ir kunigai man nieko nereiskia schmoll.gif tikejimui stabu nereikia...o kunigu atleidimo man nereikia schmoll.gif ....nesventi jie man...vienintelis kuris man atrode sventas tai popiezius Paulius II (amzinaatilsi jam) verysad.gif
Atsakyti
Aš irgi tikiu. Bendrauju su Dievu. Padėkoju, paatgailauju, paprašau pagalbos. Tam nebūtina eiti į bažnyčią. Nors apsilankau ir ten.
Atsakyti
Tikiu ne kazkoki abstraktu Dieva, kurio neimanoma pazinti, ko Jis nori, ko nekencia, koks Jis yra, bet krikscioniskaji Dieva trijuose asmenyse - Teva, Sunu ir Sv. Dvasia. Jis Savo asmenybe mums atskleide Biblijoj. Per Savo Zodi Jis moko, kaip man gyventti, kokius sprendimus daryti, kaip melstis, kad mano maldosnebutu vejams, bet butu isklausytos. Apie savo santykius su Dievu galiu pasakyti -as Ji myliu, Ji gerbiu ir stengiuosi gyventi pagal Jo zodi. Skaitau Jo zodi, i baznycia nueinu karta i savaite, kartais reciau, svarbiausia, manau, tureti Dieva savo sirdyje ir kalbetis su Juo visose aplinkybese, dekoti Jam uz tai, ka turiu, ka Jis dave, slovinti, giedoti Jam. Mano vyresnioji 4 metu irgi megsta giedoti Aleliuja, klausineja, kada eisim i baznycia ir melstis su manim, ne, ne poterius, o nuosirdziai is sirdies. Kai negalejau ilga laika pastoti su antru vaiku, mes su vyresniaja ( tada jai buvo 3 m. ) susesdavom ir prasydavom: "Dieve, duok mums sesute! "Ir kaip jus manot ? Dabar turiu jaunesne dukryte 3 men. Galeciau dar daug pasakoti, kokius stebuklingus atsakymus esu gavus i savo maldas, pasidalinsiu, jei kas susidomes. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2006 01 16, 14:45)
Tikiu ne kazkoki abstraktu Dieva, kurio neimanoma pazinti, ko Jis nori, ko nekencia, koks Jis yra, bet krikscioniskaji Dieva trijuose asmenyse - Teva, Sunu ir Sv. Dvasia. Jis Savo asmenybe mums atskleide Biblijoj. Per Savo Zodi Jis moko, kaip man gyventti, kokius sprendimus daryti, kaip melstis, kad mano maldosnebutu vejams, bet butu isklausytos. Apie savo santykius su Dievu galiu pasakyti -as Ji myliu, Ji gerbiu ir stengiuosi gyventi pagal Jo zodi. Skaitau Jo zodi, i baznycia nueinu karta i savaite, kartais reciau, svarbiausia, manau, tureti Dieva savo sirdyje ir kalbetis su Juo visose aplinkybese, dekoti Jam uz tai, ka turiu, ka Jis dave, slovinti, giedoti Jam. Mano vyresnioji 4 metu irgi megsta giedoti Aleliuja, klausineja, kada eisim i baznycia ir melstis su manim, ne, ne poterius, o nuosirdziai is sirdies. Kai negalejau ilga laika pastoti su antru vaiku, mes su vyresniaja ( tada jai buvo 3 m. ) susesdavom ir prasydavom: "Dieve, duok mums sesute! "Ir kaip jus manot ? Dabar turiu jaunesne dukryte 3 men. Galeciau dar daug pasakoti, kokius stebuklingus atsakymus esu gavus i savo maldas, pasidalinsiu, jei kas susidomes. biggrin.gif


Susidomės susidomės wink.gif Būk gera, papasakok, nes aš tikiu tik tuo ką matau.
Juolab netikiu paskutinio teismo diena, netikiu,kad kažkas valdo mano likimą. Galit pykt,rėkt ir patrepsėt,bet aš netikiu. doh.gif Bent jau ne krikščionių dievu,nes man tokia religija nėra priimtina schmoll.gif Nelinkstu nė į vieną religiją, bet nesu ir ateistė. Tikiu,kad yra kažkas, kuris prižiūri,kad žmonės nenukentėtų, bet šiaip ar taip,kaip matom, jis savo darbą atlieka gana prastai blink.gif Greičiau jau tikiu, kad mus valdo Visata, bet tikrai ne vienas asmuo schmoll.gif
Atsakyti
Esu visiškai nereliginga. Su "dievu" susiduriu tik tada kai religingiesiems užkliūva mano nereligingumas.
Meilės, susiklausimo ir tolerancijos!
Atsakyti