Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai

Peržiūrėjau temų sąrašą ir neradau atskiros temelės. Na man kažkaip nedrąsu rodytis su kukliu šalikėliu šalių, skarų temoje g.gif Manau, kad atsiras norinčių pasirodyti, pasitarti, pasigrožėti, juolab, kad nuslūgus karščiams poreikis šalikams ir šalikėliams išauga. Man beje, tai vienas iš mėgstamiausių aksesuarų!
O kad netuščiai atidaryti temelę - atnešu patį naujausią savo kuklų darbelį - juodą nertą šalikėlį
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo man-patinka-tyla: 18 rugpjūčio 2010 - 14:27
koks dailus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madera: 28 rugpjūčio 2010 - 17:02
QUOTE(Madera @ 2010 08 28, 18:01)
koks dailus  smile.gif

Dėkui Madera smile.gif džiaugiuosi, kad pastebėjai ax.gif
Ei merginos, nejaugi šalikiukų nemezgat? būtų smagu, jei pasidalintumėt. Aš vieną turiu ant virbalų dar, bet kadangi jis iš plonų siūliukų, labai ilgai mezgasi, vis atidedu, nes vis dar neaktualu buvo, kai baigsiu būtinai pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(man-patinka-tyla @ 2010 08 29, 15:04)
Dėkui Madera  smile.gif  džiaugiuosi, kad pastebėjai ax.gif
Ei merginos, nejaugi šalikiukų nemezgat? būtų smagu, jei pasidalintumėt. Aš vieną turiu ant virbalų dar, bet kadangi jis iš plonų siūliukų, labai ilgai mezgasi, vis atidedu, nes vis dar neaktualu buvo, kai baigsiu būtinai pasirodysiu smile.gif

visad dziaugiuosi jaunu mezgejeliu darbeliais.Saunuole!yra ko pasimokyti,pasisemti ideju thumbup.gif
Atsakyti
man-patinka-tyla, koks idomus salikelis!!!
O gal aprasyma turi? Ar dar nuotraukyciu, kad geriau rastuka paziureti... rolleyes.gif
Atsakyti
man-patinka-tyla, baisingai gražus tavo šalikėlis wub.gif švogerka prašo manęs jai kokį nunerti, bet neturiu jokių idėjų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lika_s @ 2010 08 29, 20:42)
man-patinka-tyla, koks idomus salikelis!!!
O gal aprasyma turi? Ar dar nuotraukyciu, kad geriau rastuka paziureti...  rolleyes.gif



QUOTE(dlambliukas @ 2010 08 29, 22:37)
man-patinka-tyla, baisingai gražus tavo šalikėlis wub.gif  švogerka prašo manęs jai kokį nunerti, bet neturiu jokių idėjų doh.gif


Dėkui už gražų žodį šalikėliui. Įmetu dar pora foto, kur labai aiškiai matosi motyvai, iš kurių jis nunertas
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo man-patinka-tyla: 30 rugpjūčio 2010 - 20:25
man-patinka-tyla, aciu labai!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dabar viskas aisku!!!
Atsakyti
Grazu 4u.gif
As neriau sesei is storu siulu, tai gana platus gavosi, o cia dailutis thumbup.gif
Atsakyti
aišku , kad mezgame biggrin.gif va šiandien pabaigiau komplektuką

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pucukas @ 2010 08 31, 10:12)
Merginos, gal kuri zinot kur persikele komisiukas kur buvo prie nevezio? Ar isvis uzsidare?

Puikus komplektukas thumbup.gif o kai padarysi dar ir apdaila,bus dar graziau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 08 31, 15:27)
Puikus komplektukas thumbup.gif o kai padarysi dar ir apdaila,bus dar graziau mirksiukas.gif


ačiu 4u.gif
aga blush2.gif apdailos trūksta, skubėjau pasirodyti lotuliukas.gif , bet siūlus baigiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulyte DD: 31 rugpjūčio 2010 - 19:18