Įkraunama...
Įkraunama...

Maudymosi kostiumėliai nėštukėms?

Sveikos
Gal kas kur matėt maudymosi kostiumėlių nėštukėms? Kur būtų galima įsigyti Vilniuje?
Atsakyti
o kam jo reik tau butinai skirto nestukem?as tai nesioju savo sanus atskirus...
Atsakyti
Aš berods tokių mačiau "Mažylio pasaulyje", Antakalnyje. O kadangi jis priklauso "Kotrynos" tinklui, tai jų turėtų būti ir Kotrynoje, Čipoline, nors nebūtinai smile.gif .
Atsakyti
Sveikos, as tai irgi prisikankinau kol nusipirkau. Specialaus neradau, tad issimatavau visus is eiles MADOJE, Virsuliskiu g. Radau tiesiog didesnio dydzio nei iprastai, kad pilvas tilptu. smile.gif nestuke.gif Gal atskira lengviau nusipirkt, bet vientisa tai tikra problemele. Nes visas kostiumelis issitempia ant pilvo ir sleikutes nebeuzsideda. bet reikia rasti platesni modeli. po dideliu vargu man pasiseke. dabar sekmingai plaukioju! thumbup.gif
Atsakyti
spec maudymosi kostiumėlių yra mažylio pasaulyje, Antakalnyje,
kituose Kotrynos tinklo parduotuvėse nėra
aš čia įsigijau labai dailų 2 dalių maudymosi kostiumėlį , kuriuo labai džiaugiausi ir su juo jaučiaus tikrai graži blush2.gif (jei reikia galiu parduoti biggrin.gif )
taip pat mačiau kad yra sport line parduotuvėje (atrodo akropolyje) ir jei gerai pamenu Adidas parduot.

sėkmės išsirenkant
ir būkit gražios thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
as irgi jau kone menuo ieskojau maudymosi kostiumelio, nes i savus jau netelpu, nors dar tik 20-a savaite blush2.gif Ir siandien uzsukau i Adidas isparduotuve, o ten kaip tik ispardavimas, tai nusipirkau visai saunu 2 daliu kostiumuka, su kuriuo tureciau bent kelis menesisu gerai jaustis smile.gif
Pamaniau, kad neverta pirkti labai brangaus keliems menesiams. Dabar geras laikas per ispardavimus, tokius laikinus daikciukus pirkti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portuke: 08 vasario 2006 - 18:08
sveikos nestuke.gif ,

kai sumasčiau eiti į baseiną, vyras paklausė: ar įtilpsi į kokį savo maudomą, pagalvojau, pasimatavau - aišku, kad ne.
šiaip pirkau Kauno urmo bazėj (žiemą, tai raudonam pasaže geras skyrius yra).
nusprendžiau atskirą ir sportinio tipo, nes bendras šiaip platus, ir galvoju kur aš jį kišiu po visko, o atskirą kokį gražų irgi galvoju kur kišiu, nes mano krūtinė gan maža (nežinau kaip bus po to), bet viską apsvarsčius įsigijau sportinį atskirą thumbup.gif , tai toks kur viršutinė dalis be kaušelių, o daugiau medžiagos ir nugaroj iš šleikučių kryžius thumbup.gif

gero sporto
Atsakyti
o as net nezinau koks geriau atskiras ar bendras? kaip galvojat nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(indroska @ 2006 02 27, 21:17)
o as net nezinau koks geriau atskiras ar bendras? kaip galvojat nestuke.gif


žinok sunku pasakyti, žiūrėk labiau kaip tu pati jautiesi. aš pvz., džiaugiuosi pilvūzų, kad tfu tfu tfu dar nėra strijų, jis didokas, bet gražus, tai man visai smagu ir su atskiru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazius_ @ 2006 03 01, 17:13)
žinok sunku pasakyti, žiūrėk labiau kaip tu pati jautiesi. aš pvz., džiaugiuosi pilvūzų, kad tfu tfu tfu dar nėra strijų, jis didokas, bet gražus, tai man visai smagu ir su atskiru  thumbup.gif

tai kad as ir nenoriu bendro kur as ji veliau desiu nestuke.gif
Atsakyti
Miūelosios, pagalvokit, ar tikrai verta pritki dėl kelių mėnesiukų naują maudimosi kostiumėlį - aš puikiausiai įsimontavau į savo atskirą ir , manau, kad visai neblogai aš su juo atrodau - tikrai neverta slėpti to gražaus pilvelio blush2.gif
Atsakyti
Aš taip pat manau, kad nelabai verta pirkti maudomuko. Iš pradžių aš dėjausi savo sena atskirą (svarbu, kad viršutinė dalis būtų be kaušelių). O dabar pasiskolinau iš mamos. Žinau, kad neatrodau labai gražiai, bet kai mane mato dar dvi tokios pat nestuke.gif ir sesutė, kuri pravedinėja mankštą (kuri tokių storulių yra prisižiūrėjusi į valias), tai kažkaip labai normaliai jaučiuos yahoo.gif
Atsakyti