Įkraunama...
Įkraunama...

"Mano valentinukas!"

wub.gif Mano valentinukas wub.gif


Švento Valentino dieną įsimylėjėliai siunčia vieni kitiems meilės atvirukus, dar vadinamus „valentinukais“ heart.gif Kviečiame dalyvauti foto konkurse – „Mano valentinukas“ ir Šv. Valentino dienos proga sukurti savo meilei išradingą originalų atviruką-nuotrauką! wub.gif

Išrinkite gražią, smagią judviejų poros ( Ji + Jis) nuotrauką (bet ne vestuvinę foto), padailinkite ją įvairiomis specialiomis programomis, naudodami papildomus grafikos ir dailės elementus (pvz. pripieštos širdelės, pritaikyti dailūs rėmeliai, įrašyti meilės žodeliai ir t.t. – įsimylėjėlio išradingumui ribų nėra!).

O vietoje įprastinio nuotraukos pavadinimo, pildydami paraišką įrašykite gražų originalų sveikinimą ar linkėjimą Šv. Valentino dienos proga, meilės eiles. Rašykite jį lietuviškomis raidėmis (š,ą,č,ę,ė,į,ų,ū,ž).


Išmokti dirbti specialiomis programomis bei naudingų patarimų užsukite į skyrelį „Mamos kompiuteris“ http://www.supermama...?act=SF&s=&f=31 ). Visus, galinčius patarti, pamokyti, kviečiame pasisakyti ir šioje temoje.

Pagrindinės konkurso sąlygos:

1. Konkursui bus tvirtinamos tik tos nuotraukos, kurios bus padailintos spec. kompiuterinėmis programomis;
2. Nebus tvirtinamos vestuvinės nuotraukos;
3. Tai konkursas suaugusiems, o ne mažyliams, todėl vaikų porelių nuotraukos nebus tvirtinamos;
4. Nuotraukoje turi matytis abi „širdelės pusės“ – ir Jis, ir Ji
.

Savo valentinukus konkursui siųskite 2006 01 23 – 2006 02 05
Už 3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2006 02 06 – 2006 10 10

Šiame konkurse galioja visos įprastos bendros foto konkursų taisyklės, išskyrus taisyklę nr. 9. Su konkurso taisyklėmis susipažinkite va čia


Paraišką konkursui rasite štai čia

Kurkite, dalyvaukite ir laimėkite šventinių prizų! heart.gif

---------
Konkurso rėmėjas: www.fotofabrikas.lt

user posted image

Prizai:

I vieta: Tortas su nuotrauka!

user posted image


II vieta: "Magiškas" puodelis

user posted image


III vieta: Dėlionė su nuotrauka (A4)

user posted image


user posted image Dėmesio!
Konkurso metu www.fotobabrikas.lt suteikia ypatingą 20% nuolaidą visiems suvenyrams Supermama.lt forumo lankytojams.
thumbup.gif
Užsakymo formoje, papildomuose komentaruose jums tereikia įrašyti slaptažodį - supermama

Trumpas paaiškinimas kaip užsakyti suvenyrą?

1. Jei dar nesate registruoti sistemoje www.fotofabrikas.lt pirmiausia reikia užsiregistruoti, registracijos nuorodą rasite dešinėje pusėje prie Vartotojų prisijungimo.

2. Užsiregistravę ir prisijungę Jus turite nueiti į nuorodą “Mano albumas”. Ten submeniu rasite nuorodą “Įkelti nuotraukas”. Pasirinkite įkėlimo būdą “Eko” ir įkelkite nuotrauką, kurią norite matyti ant savo suvenyro.

3. Įkėlę nuotrauką, grįžtame į ,,Mano albumas" ir ten varnele pažymime norimą nuotrauką. Irankių juostoje spaudžiame “Gaminti”.

4. Toliau renkamės produktą, pristatymo vietą ir apmokėjimo būdus.
Atsakyti
smagus konkursas thumbup.gif ot tai bus snekos mamytems ... doh.gif biggrin.gif
pasistengsim padirbet ir mes pioneer.gif
Atsakyti
Nu man labai patinka sis konkursas!!! Tik gaila,kad negalesiu dalyvauti,nes itariu,kad neiseis toks grozis. Man lprie sirdies sokio sukury!
Atsakyti
4u.gif ..labai daug graziu yra atviruku thumbup.gif ..sunkus atvejis blush2.gif ...kaip reiks isrinkt geriausius doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
neblogas konkursas.. galima save išgražinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2006 01 24, 18:02)
neblogas konkursas.. galima save išgražinti  smile.gif



Man jau galva sukasi, kuo toliau, tuo grazesni konkursai, tik spek siusti ir balsuoti.
Atsakyti
Alio, alio, gerb. Aureja,
kodel mano atvirukas nepatvirtintas? g.gif g.gif
Atsakyti
O aš norėjau paklausti... O jei atvirukas būtų su mylimu pusbroliu arba su kaimynu? Ar galima?
Atsakyti
QUOTE(Aidairi @ 2006 01 24, 21:41)
O aš norėjau paklausti... O jei atvirukas būtų su mylimu pusbroliu arba su kaimynu? Ar galima?


Visokių "valentinukų" būna, ypač kaimynų, bet ar būtina skelbti visiems? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 24 sausio 2006 - 21:46
QUOTE(Erszebeth @ 2006 01 24, 21:43)
Visokių "valentinukų" būna, ypač kaimynų, bet ar būtina skelbti visiems?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai ne, nebūtina.. ax.gif Bet ne dėl to klausiu.. O gal aš su savo brangiuoju nuotraukų neturiu? O va, su pusbroliu yra. Ir gan neblogų. Tad kodėl negalėčiau padaryti atviruką, sudalyvaut konkurse, o paskui dar ir padovanoti? rolleyes.gif
Atsakyti
oho, atrodo, tikrai bus iš ko rinktis
Atsakyti
daug gražių nuotraukų ir pati dalyvauju ( manau ir tikiuosi, dar nesu patvirtinta tongue.gif ), bet man asmeniškai Gyvenimo šokio sūkury...-neapsakomas grožis!I prie to, nėra kažkokių super specialių pribambasų blush2.gif
Ir dar man taip keistai atrodo, kad 2 nuotraukose ta pati pora g.gif Vadinasi, ir vyras ir žmona (ar vaikinas su panele) nori dalyvauti thumbup.gif , o dėl nuotraukos nesutarė? biggrin.gif
Atsakyti