Įkraunama...
Įkraunama...

"Mano valentinukas!"

QUOTE(solda @ 2006 01 25, 19:09)
daug gražių nuotraukų ir pati dalyvauju ( manau ir tikiuosi, dar nesu patvirtinta tongue.gif ), bet man asmeniškai Gyvenimo šokio sūkury...-neapsakomas grožis!I prie to,  nėra kažkokių super specialių pribambasų blush2.gif
Ir dar man taip keistai atrodo, kad 2 nuotraukose ta pati pora g.gif Vadinasi, ir vyras ir žmona (ar vaikinas su panele) nori dalyvauti thumbup.gif , o dėl nuotraukos nesutarė? biggrin.gif

atidžiai peržiūrėjau, bet lygtais nematau vienodų g.gif įdomu, apie kurias tu čia g.gif
Atsakyti
Pažiūrėk atidžiau į nuotraukas:
1. Meilė akla..., bet netiek, kad nematyti šitokio grožio!
2. Jau naktis...o blakstienos nelimpa...
Jei taip nėra, o aš žiopla ax.gif , tai atsiprašau iš anksto blush2.gif
Atsakyti
O tai galima po kelias dėt??? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(solda @ 2006 01 25, 20:24)
Pažiūrėk atidžiau į nuotraukas:
1. Meilė akla..., bet netiek, kad nematyti šitokio grožio!
2. Jau naktis...o blakstienos nelimpa...
Jei taip nėra, o aš žiopla  ax.gif , tai atsiprašau iš anksto  blush2.gif


nu tikrai tie patys g.gif
Atsakyti
Dėkui merginos, kad pastebėjot. Abi nuotraukos iš konkurso pašalintos kol bus nuspręsta ką toliau daryti. Toks punktas numatytas pagal bendras fotokonkursų taisykles, taigi viena šeima negali dalyvauti su keliom nuotraukom.


 ! 
12. Jei bus nustatyta, jog dalyvis, prisiregistravęs skirtingais vardais (nick'ais) mėgina dalyvauti konkurse su dviem ar daugiau nuotraukų, arba "pasiskolina" svetimą nuotrauką iš interneto, jis baudžiamas įspėjimu bei netenka teisės dalyvauti 10 -yje būsimų fotokonkursų iš eilės.

13. Jei Forume dalyvauja 2 šeimos nariai, viename fotokonkurse gali dalyvauti tik viena to paties vaiko/mamos ar tėčio nuotrauka, tai yra viena šeima gali pateikti tik vieną nuotrauką (teks sukviesti "šeimos tarybą" ir draugiškai nuspręsti kuris iš jų pateiks paraišką fotokonkursui ir kuri iš nuotraukų dalyvaus).

Atsakyti
HELP, moderatores!
mano atviruko nepriimat, kaip Aureja sake del to, jog manoma, jog foto vestuvine verysad.gif BET JI NE VESTUVINE! galiu atsiust irodymu, tik parasykit kokiu budu tuos irodymus siust??
Atsakyti
Aišku taisyklės yra taisyklės!, bet aš tikrai nenorėjau, kad taip šiai šeimai baigtusi.Gal pirmam kartui įspėjimo užteks rolleyes.gif
Atsakyti
Reikalas tame, kad šis konkursas nėra pirmas kai pažeidžiama taisyklė. Ne šiai porai, apskritai. Taisykles skaityti reikia, netgi jeigu skaitėte jas prieš kitą konkursą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(she @ 2006 01 25, 21:17)
HELP, moderatores!
mano atviruko nepriimat, kaip Aureja sake del to, jog manoma, jog foto vestuvine verysad.gif  BET JI NE VESTUVINE! galiu atsiust irodymu, tik parasykit kokiu budu tuos irodymus siust??

She, kol kas Aurėja negali tvirtinti nuotraukų, kažkas su kompu.
Atsiųsk man į el.paštą foto vestuvinę ir šios orginalą. el.pašto adresą tuoj parašysiu į až.
Atsakyti
Aciu uz pataisymus thumbup.gif
pagaliau ir mano atvirukas rado prieglobsti konkurse tongue.gif
Atsakyti
dviejose nuotraukose ta pati moteris blink.gif ...o gal man taip tik vaidenasi? g.gif Ainu pažiūrėt ar vyras tas pats biggrin.gif
P.S pažiūrėjau, nu vienoje foto vyras be barzdos, kitoje- su blink.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 25 sausio 2006 - 23:19
Pati graziausia foto šokio sukury wub.gif Kaip kazkuri mamyte issireiske "be jokiu pribumbasu" thumbup.gif Labai skoninga, labai silta wub.gif
Atsakyti