Įkraunama...
Įkraunama...

"Mano valentinukas!"

Labai grazios nuotraukytes thumbup.gif Smagus konkursas thumbup.gif
Atsakyti
as irgi issiunciau savo foto, tik kazin ar patvirtins? g.gif verysad.gif
Atsakyti
Ar gali man kas nors paaiskinti,kaip jus tas grazias nuotraukytes padarot? Suprantu,kad kaip grazus zmones,tai ir nuotrauka grazi,bet is kur tie fonai?
Aciu!
Atsakyti
QUOTE(daliuxx @ 2006 01 26, 11:08)
Ar gali man kas nors paaiskinti,kaip jus tas grazias nuotraukytes padarot? Suprantu,kad kaip grazus zmones,tai ir nuotrauka grazi,bet is kur tie fonai?
Aciu!

as irgi nezinojau kaip tuos fonus padaryti, tai ikeliau su keliomis sirdutemis...todel ir galvoju, kazin ar praeis pro patvirtinima? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daliuxx @ 2006 01 26, 10:08)
Ar gali man kas nors paaiskinti,kaip jus tas grazias nuotraukytes padarot? Suprantu,kad kaip grazus zmones,tai ir nuotrauka grazi,bet is kur tie fonai?
Aciu!


Tam yra įvairios programos nuotraukų apipavidalinimui. Aš naudoju Unlead photo express.
Atsakyti
4u.gif ..o man ta nuotraukyte labai daili kur mylimieji ant laiptu sedi prie dideliu - rudu duru ax.gif
Atsakyti
o man tai super visos, kurios ne per daug prigrazintos, labai romatiskos tos, kur sedi ant suoliuko nugaromis i mus lotuliukas.gif man jos pacios paciausios...tokia siluma ir romantika is ju sklinda
Atsakyti
man labiau patiktų jei konkursas būtų be tų primarginimų dabar jau mirgu marga
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2006 01 26, 12:48)
4u.gif ..o man ta nuotraukyte labai daili kur mylimieji ant laiptu sedi prie dideliu - rudu duru ax.gif


drinks_cheers.gif man taip pat
Atsakyti
Išsiunčiau ir aš. Lauksiu, ar patvirtins.
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2006 01 26, 12:48)
4u.gif ..o man ta nuotraukyte labai daili kur mylimieji ant laiptu sedi prie dideliu - rudu duru ax.gif


drinks_cheers.gif pritariu. labai šilta ir romantiška clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(nlvl @ 2006 01 26, 16:18)
man labiau patiktų jei konkursas būtų be tų primarginimų dabar jau mirgu marga

Na konkurso taisyklėse buvo parašyta, kad tai bus atvirukų-nuotraukų konkursas. Kai kurie ir darė atvirukus, bet daugelio nuotraukos į atvirukus visai nepanašios. Tai tik gražios, šiltos nuotraukos ir tiek. Iš esmės gal taip ir gražiau. Bet aš jačiuosi nekaip, nes aš iš tikrųjų bandžiau padaryti atviruką. Kadangi nuotrauką įdėjau viena iš pirmųjų, tai nebuvo su kuo lyginti. Dabar mano atvirukas tarp kitų nuotraukų atrodo tikrai kvailai doh.gif Net pagalvojau, ar nevertėtų jo išimti iš konkurso ir pabandyti įkelti kitą g.gif Nors darydama jį tikrai įdėjau dalelę savęs wub.gif
Atsakyti