Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas 69 tema

user posted image

Tobulos karstos vasaros dienos eina link pabaigos ir po truputį pradeda belstis ruduo, kada rytais ikvepiamas oras yra saltesnis, ir vakarais prireikia jaukaus mociutes dovanoto apkloto, o vaziuojant autostrada pakelese matai vykstancia rugiapjute ir uzuodi svieziai nupjautu javu ir zoles aromata....Man ruduo graziausias metas,nors daugeli zmoniu kazkodel apima melancholija,o man atvirksciai atgyja siela ir uzlieja energija....tas laikas yra ypatingas,kazkoks magiskas ir savaip grazus....nezinau, ar del to, kad po kojomis snara spalvotas rudens kilimas, ar kad pakvimpa prinokusiais obuoliais sode...hm...o gal del to,kad tai pats tinkamiausias metas jaukiam pasisedejimui drauge su knyga ilgais rudens vakarais
...



user posted image


Mūsų svetainė:

http://smknyguklubas.net/


Mūsų foto albumai:


http://public.fotki....itytoju-klubas/
http://public.fotki....tytoju-klubas2/
http://public.fotki....tytoju-klubas3/
http://public.fotki....tytoju-klubas4/
http://public.fotki....tytoju-klubas5/
http://public.fotki....tytoju-klubas6/
http://public.fotki....tytoju-klubas7/
http://public.fotki....tytoju-klubas8/
http://public.fotki....tytoju-klubas9/



Linkiu visom graziu ir romantisku ateinanciu rudens vakaru...bukit laimingos...ieskokit romantikos paprastuose dalykuose, daiktuose, kurie yra salia Jusu...Idomiu,ikvepianciu ir sviesiu knygu!

http://www.youtube.c...h?v=pwtIXHQb22g
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luiziana: 20 rugpjūčio 2010 - 04:04
Luisiana, puiki temos pradzia thumbup.gif
Nors man ruduo sukelia daug nostalgisku minciu ir jausmu, gyvenimo laikinumo ir trapumo nuojautu, bet vis tiek as ji myliu...iki to laiko, kol nepradeda puti lapai ir be perstojo zliaugti lietus lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena visoms 4u.gif

Luiziana, nuostabi tema 4u.gif
Ir man ruduo pats nuostabiausias metas biggrin.gif dabar labai gerai jaučiuosi, pilna energijos, norisi bendrauti, veikti... Todėl ir grįžtu biggrin.gif

Naujoje temoje registruojuosi su "Ežio elegancija" . Skaitosi neblogai, bet truputį erzina protingos namsargės noras "paslėpti" savo protą ir tilpti į stereptopinės namsargės rėmus. Nesuprantu kam to reikia. Esi koks esi ir nebūtina kitiems kažką įrodinėti ax.gif

Prieš tai perskaičiau Gavaldos "Guodėja". Patiko. Iš pradžių erzino minčių šokinėjimas tai šian tai ten, bet pabaigoje viskas susidėliojo į savo vietas. Tik labai jau nusaldėjo viskas į pabaigą smile.gif Man šios autorės "Tiesiog drauge" patiko labiau.
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2010 08 20, 08:13)
...iki to laiko,  kol nepradeda puti lapai ir be perstojo zliaugti lietus  lotuliukas.gif

visa ramancika sugadinai biggrin.gif

QUOTE(radasta_ @ 2010 08 20, 08:18)
Nesuprantu kam to reikia. Esi koks esi ir nebūtina kitiems kažką įrodinėti  ax.gif

Man šios autorės "Tiesiog drauge" patiko labiau.

Kaip, juk cia ir yra visa esme, visa gyvenimo konstrukcija smile.gif

Aisku. Guodejos neskaitysiu.

As nesenai nusprendziau, is dalies taip savaime gavosi, is dalies sau irodziau biggrin.gif , kad man patinka visi metu laikai. Nei karstis, nei saltis, nei lietus, manes is pusiausvyros neismusa biggrin.gif O ruduo man asocijuojasi su kelionemis. Kokia zinokit yra "jega" kelioms dienoms istrukt kur nors spali ar darganota lapkriti rolleyes.gif . Tos trumpos atsostogos ne sezono metu yra pacios geriausios ir mieliausios smile.gif
Atsakyti
Luiziana thumbup.gif , labai grazus zodziai.

Užbaigiau savo zinute senaja tema, kraustausi i nauja. Ar sveikintis vis vien reikia biggrin.gif

Борис Пастернак "Золотая осень"

Осень. Сказочный чертог,
Всем открытый для обзора.
Просеки лесных дорог,
Заглядевшихся в озера.

Как на выставке картин:
Залы, залы, залы, залы
Вязов, ясеней, осин
В позолоте небывалой.

Липы обруч золотой —
Как венец на новобрачной.
Лик березы — под фатой
Подвенечной и прозрачной.

Погребенная земля
Под листвой в канавах, ямах.
В желтых кленах флигеля,
Словно в золоченых рамах.

Где деревья в сентябре
На заре стоят попарно,
И закат на их коре
Оставляет след янтарный.

Где нельзя ступить в овраг,
Чтоб не стало всем известно:
Так бушует, что ни шаг,
Под ногами лист древесный.

Где звучит в конце аллей
Эхо у крутого спуска
И зари вишневый клей
Застывает в виде сгустка.

Осень. Древний уголок
Старых книг, одежд, оружья,
Где сокровищ каталог
Перелистывает стужа.

Smagaus skaitymo!
Atsakyti
Mėgstančioms detektyvus - Harlan Coben ‘Laikykis stipriai’. Tai gi, dar vienas atostogų/laisvalaikio skaitinys, kuriam tinka greitų įtraukiančių užkandžių charakteristika. Man patiko H. Coben meistriškas stilius, užmesti kelias skirtingas meškeres ir po truputį vynioti link bendro jauko. Intrigos sočiai, skaityti norisi greitai ir pergalingai pabaigti per minimalų laikotarpį. Bet, kaip ir daugelis tokio žanro knygų - holivudinio detektyvinio serialo n-toji serija - turi paprastą savybę: surijai, pasisotinai ir pamiršai. Šią knygą rekomenduočiau paauglius auginantiems tėvams, kurie norėtų sužinoti, ką jų “akių šviesos” veikia laisvalaikiu, gal kokius nors netradicinius narkotikus šniaukščia, gal dar kažką maklina. Tokia gan pamokoma istorija su vertingais technologiniais patarimais, kaip sekti ir susekti. rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas! luiziana, labai grazi tema 4u.gif

O rudens pradzia man patinka va tokia, achmatoviska:

Небывалая осень построила купол высокий,
Был приказ облакам этот купол собой не темнить.
И дивилися люди: проходят сентябрьские сроки,
А куда провалились студеные, влажные дни?
Изумрудною стала вода замутненных каналов,
И крапива запахла, как розы, но только сильней,
Было душно от зорь, нестерпимых, бесовских и алых,
Их запомнили все мы до конца наших дней.
Было солнце таким, как вошедший в столицу мятежник,
И весенняя осень так жадно ласкалась к нему,
Что казалось - сейчас забелеет прозрачный подснежник...
Вот когда подошел ты, спокойный, к крыльцу моему.


QUOTE(klopedija)
Ko gero rinkčiausi Larssoną. mirksiukas.gif

Pasirinkau vis delto Fraju tongue.gif Tai Aimma cia kalta – parase, kad valia ugdo, antrosios Larsson knygos neatsiversdama, tai pamaniau, kad gal ir as i kompanija… biggrin.gif

QUOTE(svetima)
Būtų įdomu daugiau komentarų kodėl verta-neverta skaityt dabar tą Larssoną g.gif
Kol kas esu nusiteikus gana skeptiškai-bet gal be reikalo..Atsiliepimai visi puikūs, bet ar nebus čia iš serijos "Da Vinčio kodas" ar "Saulėlydžiai"..Tada tikrai nenoriu prasidėt..
Ar yra kas jau skaitė arba šiaip jau turi nuomonę, kas tai per "paukštis" g.gif

Uzsuk i musu svetaine, ten yra keli atsiliepimai 4u.gif

As skaiciau kol kas tik pirmaja knyga, ir mano patarimas butu toks – jei skaitai ir megsti trilerius, tai skaityk Larssona. Nes tai yra tradicinis trileris – nei daugiau nei maziau. Ir visai neblogai parasytas trileris, skaityti idomu, itampos uztenka, visokie nelogiskumai per daug akiu nebado (nors yra ju… o gal Aimma ir teisi, gal nera tokiu trilerio, kur ju nebutu?) Tiesa, kodel sios knygos sukele sitoki aziotaza, tai niekaip nesuprantu – bet cia jau kita tema.
Atsakyti
Sveikos naujoje temeleje 4u.gif Aciu Luizianai 4u.gif Rudens nenoriu ir nelaukiu, bet...ateina jis vis tiek smile.gif

QUOTE(janna @ 2010 08 20, 11:32)
Vis dar kankinuosi su Frajumi  g.gif  doh.gif

O kam kankiniesi? blink.gif Jei nepatinka knyga, tai mesk i sali ir imkis tokios, kuri tau patiks. Kaip sakoma: per daug pasaulyje geru knygu, kad spetum jas visas perskaityti. O kadangi norisi, tai kam tau skaityti prastas ir del to kankintis? g.gif
Atsakyti
Luiziana, dėkui už naują temą 4u.gif

QUOTE(Aimma @ 2010 08 19, 23:17)
Sveikos knygės 4u.gif
Tolerancijos tema priminė šios vasaros nuograužą Anonimas. Knyga be pavadinimo. Daug kas manim nusivils,


Sveika, sugrįžusi 4u.gif
Tai, kad tų, kurioms Anonimas ir Sukė patinka, ne tiek jau daug ax.gif Aš su Zis lotuliukas.gif Ir dar pradingusi Saintlina biggrin.gif oi, dar gilužę pamiršau blush2.gif
QUOTE(zis @ 2010 08 20, 10:36)
La 4u.gif
Sofija, as ikritus i tavo man paskolintas knygas doh.gif MB pyksta, kad su juo nebendrauju lotuliukas.gif

Oi, kaip faina lotuliukas.gif Eragonas suvedžiojo lotuliukas.gif
O aš perskaičiau Kristinos Sabaliauskaitės „Silva Rerum“ - ir nors nemėgstu istorinių romanų, man patiko. Labai patiko 4u.gif Dar knygos skaitymą pagyvino tai, kad pernai buvau ekskursijose po Vilniaus kiemelius ir požemius ir klausiau daug pasakojimų apie senąjį Vilnių, tai buvo lengviau jį įsivaizduoti. Šaunuolė Sabaliauskaitė 4u.gif Patiko stilius ir detalės, ir istorija. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOFIJA5: 20 rugpjūčio 2010 - 12:57
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 08 20, 13:56)
Tai, kad tų, kurioms Anonimas ir Sukė patinka, ne tiek jau daug  ax.gif Aš su Zis  lotuliukas.gif Ir dar pradingusi Saintlina  biggrin.gif oi, dar gilužę pamiršau  blush2.gif

Gerai, kad prisiminei lotuliukas.gif . Tikrai, man ji labai patiko. 4u.gif Aš tai vis dar skaitau Hario Poterio 5 dalį. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 08 20, 09:15)
turiu klausimėlį, kai sulauksiu atsakymo, parašysiu savo nuomonę- ar skaitėt šią knygą? 4u.gif


as neskaiciau - niekaip neuztinku jos biblej blush2.gif skaiciau kitas Nothomb knygas, "Gyvsidabris" patiko, kitos - siaip sau.

ech, mergaites, kam ta rudeni kviesti? jis ir taip ateis... o iki kitos vasaros dar 9 men kankynes.... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 08 20, 12:56)
Tai, kad tų, kurioms Anonimas ir Sukė patinka, ne tiek jau daug  ax.gif Aš su Zis  lotuliukas.gif Ir dar pradingusi Saintlina  biggrin.gif oi, dar gilužę pamiršau  blush2.gif


ir man Suke patinka biggrin.gif
Atsakyti
Kaip sauniai papildete tema eilemis,net jau ir as uzsimaniau isigyti kazkokia poezijos knygele,atsirado trauka eiliuotai kalbai,nes zodziai liejasi laisvai,uzliuliouja siela,nuramina mintis,apsvaigina,kaip vynas ir apgaubia siluma...,kazkodel isivaizduoju toki rudenio vakara,kada noresis man poezijos knygeles po ranka,taures vyno ir grazios melodijos fone.....bet neturiu jokios poezijos knygeles,o ir nezinau kokio autoriaus galetu man patikti...gal kas galite man patarti,parekomenduoti,o gal net turite kokia atliekama knygele ir galetumet padovanoti,parduoti, iskeisti i ka nors ar dar kazkaip....zodziu aprupinti mane vienam is ateinanciu rudens vakaru ax.gif

Smagu girdeti,kad daugeliui is jusu ruduo irgi mielas ir artimas sirdziai metu laikas,aisku isskyrus ta neromatine dali biggrin.gif ,nors man lietus rudeni irgi patinka,nepriskiriu tai prie neromantikos,netgi sakyciau tai yra romantiska,ir baisingai jauku,kai uz lango lyja,o namie silta,rusena ugnis ,i ora sklaidosi karstos arbatos aromatas ir gera knyga rankose,mociutes pledas.... wub.gif



QUOTE(Alexia @ 2010 08 20, 09:13)
O ruduo man asocijuojasi su kelionemis. Kokia zinokit yra "jega" kelioms dienoms istrukt kur nors spali ar darganota lapkriti  rolleyes.gif . Tos trumpos atsostogos ne sezono metu yra pacios geriausios ir mieliausios  smile.gif

Noriu tokiu savaitgaliniu atostoguuuu wub.gif Noretusi man rudeni i Paryziu wub.gif



QUOTE(Jurzole @ 2010 08 20, 10:17)

As skaiciau kol kas tik pirmaja knyga, ir mano patarimas butu toks – jei skaitai ir megsti trilerius, tai skaityk Larssona. Nes tai yra tradicinis trileris – nei daugiau nei maziau. Ir visai neblogai parasytas trileris, skaityti idomu, itampos uztenka, visokie nelogiskumai per daug akiu nebado (nors yra ju… o gal Aimma ir teisi, gal nera tokiu trilerio, kur ju nebutu?) Tiesa, kodel sios knygos sukele sitoki aziotaza, tai niekaip nesuprantu – bet cia jau kita tema.

kadangi esu trileriu megeja,tai ir as pastebejau,jog kiekvienam trileryje kazkokiu nesutapimu,nelogiskumu imanoma izvelgti drinks_cheers.gif ,buna klysiu,o ypac igudusiam skaitytoju tai lengvai jau pastebima,bet man kazkaip nekliuna,labai ir nekreipiu demesio i tai,priratau jau biggrin.gif O del tradiciniu ir netradiciniu trileriu,tai sunku man kazkaip skirstyti,nelabai man tas Larrsono pasirode tradicinis,visai toks savitas stilius,zymiai idomiau uz eilinius ir tikru tikriausius amerikoniskus tradicinius,kazkoki cinkeli vistik turi savyje skandinaviska biggrin.gif taip pat prie netradiciniu priskirciau-Jo Nesbø wub.gif Alvtegen Karen smile.gif


Kaip norisi skaityti....,ziauriai nerami dusia,kaip pasiilgo skaitymo wub.gif ,bet reik padaryt valgyt,pasitvarkyt kambariai ir vel vakare nusimato nebuvimas namie,nei siandien,nei ryt....tai kada skaityti g.gif ,ech greiciau jau tas ruduo ateitu,maziau butu aktiviteto,dazniau namie sedeciau biggrin.gif tai dabar atsizymiu vis dar su pries atostogas pradeta ir nepabaigta "Mamu mafija",visai linksma smagi knygele,greit skaitosi ir nedaug visai man liko,bet niekaip nerandu to laiko pabaigti....todel ir ilgiuosi jau rudens,kai busiu daugiau seslesne,pasibaigs visi lakstymai,turesiu ramaus laiko knygoms smile.gif

P.S. Kreipiuosi i Mamce,Tutele, ar kitas,kurios suprantat prancuzu kalba 4u.gif Apie ka ta dainele,kuria ikeliau i tema? man ji labai patinka,bet idomu butu suzinoti ir apie ka dainuoja blush2.gif ,suprantu,kad sentimentai ten kazkam....Beje,o ar imanoma i SM foruma kelti is youtubes,kad iskart butu langas su youtube ,o ne nuoroda,taip,kad kaip man gavosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luiziana: 20 rugpjūčio 2010 - 13:26