Įkraunama...
Įkraunama...

Geriamasis molis

Gal kas bandėte geriamą ARGITAL Žaliąjį molį?
Na tą, kur "Nuo 1/4 iki 1 arbatinio šaukštelio aktyvuoto žalio molio išmaišoma stiklinėje švaraus vandens, palaukiama 5 min. ir išgeriama be nuosėdų. Rekomenduojama gerti iš ryto prieš valgį, arbatą ar kavą. Galima naudoti nuolat, po mėnesio darant dviejų savaičių pertrauką."
Nenoriu dėti lietuviškų nuorodų, kad neplaikytų reklama, tai įdedu kokią radau-štai toks:
http://www.natsabe.i...g...030160&L=IT
Kokie atsiliepimai?
Ačiū už atsiliepimus smile.gif

Atsakyti
O kokiu firmu dar buna moliu, vartojamu i vidu? Nes as kol kas tik apie Argital girdejau ax.gif
Atsakyti
Ciel d'Azur
Atsakyti
As siuo metu geriu sita moli.
Buvau ekologiskoj kosmetikos parduotuvej, skundziausi savo spuoguota oda. Pasiule is vidaus valytis organizma ir gerti si moli.

Ant pakuotes uzrasytas jusu paminetras receptas.
Tik as naudoju taip-ant peilio galiuko pasemiu molio milteliu, i vandeni, ismaisau ir is kart geriu. Geriu nuo 07 men galo.
Kol kas negaliu pasakyti ar kas nors nuo jo gereja.




Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2010 08 24, 11:45)
Ant pakuotes uzrasytas jusu paminetras receptas. 
Tik as naudoju taip-ant peilio galiuko pasemiu molio milteliu, i vandeni, ismaisau ir is kart geriu. Geriu nuo 07 men galo.
Kol kas negaliu pasakyti ar kas nors nuo jo gereja.

Geriausiai būtų jeigu leistumėte moliui pastovėti, ne iš kart gerkite, be to ,,ant peilio galo'' sakyčiau yra mažokas kiekis, po gėrimo (geriausia ryte) reiktų nevalgyti bent pusvalandį.

p.s. aš gėriau ciel d'azu baltąjį molį - man labai patiko rezultatas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pepkė: 24 rugpjūčio 2010 - 15:24
QUOTE(~VEGA~ @ 2010 08 24, 11:45)
Tik as naudoju taip-ant peilio galiuko pasemiu molio milteliu,


negalima su metaliniu peiliu, šaukšteliu, šakute prie molio liestis doh.gif Geriausia tam turėti plastmasinį šaukštelį ir su juo matuoti, maišyti. O dozė tai tikrai kad maža ant to galiuko - reiktų kokį šaukštelį-du (arbatinių šaukštelių dydžio kiekį) dėti vienam kartui smile.gif
Atsakyti
Aš tai užsipilu didenį kiekį į stiklinį butelį (nuo granatų sulčių kur Maximoj būna), kokiai savaitei. Tingiu kiekvieną rytą užpylinėti. labai didelio poveikio nepastebėjau, man geriau tas grūdų mišinukas tiko nei molis (kalban apie žarnyno valymą, nes aš būtent dėl to vartojau).
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2010 08 24, 12:45)
As siuo metu geriu sita moli.
Buvau ekologiskoj  kosmetikos parduotuvej, skundziausi savo spuoguota oda. Pasiule is vidaus valytis organizma ir gerti si moli.

Ant pakuotes uzrasytas jusu paminetras receptas. 
Tik as naudoju taip-ant peilio galiuko pasemiu molio milteliu, i vandeni, ismaisau ir is kart geriu. Geriu nuo 07 men galo.
Kol kas negaliu pasakyti ar kas nors nuo jo gereja.

man irgi parduotuvėje sakė, kad kai kas taip, ant peilio galo, geria su visom nuosėdom, bet rekomendavo geriau anaip, be nuosėdų. man tik įdomu koks skirtumas? Ar galima tas nuosėdas gerti? Kodėl šiaip rekomenduoja be nuosėdų gerti? koks skirtumas?
mano taip pat pastaruoju metu kažko pradėdo spuogai muštis ir jaučiu, kad dėl žarnyno užterštumo, o ne dėl hormoninių pokyčių, tai irgi galvoju nusipirksiu, gal padės...įdomu ar padės
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 18:14)
negalima su metaliniu peiliu, šaukšteliu, šakute prie molio liestis  doh.gif Geriausia tam turėti plastmasinį šaukštelį ir su juo matuoti, maišyti. O dozė tai tikrai kad maža ant to galiuko - reiktų kokį šaukštelį-du (arbatinių šaukštelių dydžio kiekį) dėti vienam kartui smile.gif

o šito man niekas nesakė doh.gif
aš sau sėkmingai jau 2 savaitės su metaliniu kabinu ir maišau doh.gif
nors juk logiška...juk jis ten kažkaip turi kažkokį krūvį ar pan.
ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kryyste @ 2010 08 25, 11:51)
Aš tai užsipilu didenį kiekį į stiklinį butelį (nuo granatų sulčių kur Maximoj būna), kokiai savaitei. Tingiu kiekvieną rytą užpylinėti. labai didelio poveikio nepastebėjau, man geriau tas grūdų mišinukas tiko nei molis (kalban apie žarnyno valymą, nes aš būtent dėl to vartojau).

na na, nieko apie grūdų mišinį nesu girdėjus, parašykit kas ten per dalykas, kiek kainuoja, kur gauti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pepkė @ 2010 08 24, 17:23)
Geriausiai būtų jeigu leistumėte moliui pastovėti, ne iš kart gerkite, be to ,,ant peilio galo'' sakyčiau yra mažokas kiekis, po gėrimo (geriausia ryte) reiktų nevalgyti bent pusvalandį.

p.s. aš gėriau ciel d'azu baltąjį molį - man labai patiko rezultatas.

o koks tas rezultatas konkrečiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ciute-: 25 rugpjūčio 2010 - 13:56
QUOTE(-ciute- @ 2010 08 25, 14:52)
man tik įdomu koks skirtumas? Ar galima tas nuo sėdas gerti? Kodėl šiaip rekomenduoja be nuosėdų gerti? koks skirtumas?

nors juk logiška...juk jis ten kažkaip turi kažkokį krūvį ar pan.


skirtumas yra smile.gif Prieš pasiryždama molio gėrimui daug info ieškojau internete, nepasirėmiau vienu receptu. Tai daugiausiai siūloma taip: iš pradžių gerti TIK molio vandenį, nuosėdas palikti. O įpratus, kai jau pačiam žmogui norisi, jis gali - ir su nuosėdom.

galiu pasakyti, kad kurį laiką pradžioje žiaugčiodavau nuo nuosėdų, nesirydavo man jos. O kai pagėriau kokį mėnesį su trupučiu molio vandenį, įpratau prie skonio ir kvapo, momentas gerti su viskuo atėjo kažkaip savaime smile.gif Iš asmeninių pastebėjimų galiu pasakyti, kad jeigu geri su nuosėdomis, jis stipriau veikia, nes keliaudamas per virškinamąjį traktą surenka viską, kas negera 4u.gif

taip taip, su krūviais ten kažkas drinks_cheers.gif

dėl grūdų mišinio nueik į temą Maistas sveikatai ir grožiui, ten greičiausiai patars cool.gif
Atsakyti
QUOTE(-ciute- @ 2010 08 25, 14:54)
o koks tas rezultatas konkrečiai?

Pagerejo virskinimas, paskaistejo veido oda.
Atsakyti
as ir sekmingai su geleziniu maisau:))))))

vat tik beda, kad neiseina to pusvalandizo po jo nieko nevalgyti.

gaunasi, atsikeliu, isgeriu molio, susiruosiu i darba, -ta tai kokis 15-max 20 min praeina laiko, tada skubiai kefyriuka atsigeriu ir begu tiesiogine prasme , kad spet i mikriuka;)))
Atsakyti
kadangi ryte ilgiau kuičiuosi, tai man laikas tinka. Bet gi galima ir vakare molį gerti prieš miegą, prieš tai kelias valandas nieko nevalgius 4u.gif
Atsakyti