Įkraunama...
Įkraunama...

6 jausmas

Sveikos, mielosios
ilga laika tik skaiciau jusu zinutes, matyt turejo subresti, mintys.
Daznai sako "jei gali nedainuoti, tai nedainuok'
As perfrazuociau :"jei gali nerasyti, tai ir nerasyk"
Norejau pasidalinti savo "6" jausmu, nezinau gal tai tik atsitiktiniai atspejimai,...
Nezinau, taciau kartais taip buna, kad vyras nori vaziuoti i zvejyba, o as jam sakau subiurs oras, prades snigti, ir t.t. (aisku be sinoptiku pagalbos) grizes sako, tu "privaražijai"...ir taip atsitinka gana daznai, nebutinai su zvejyba.
Nors pati atrodo zinau ir jauciu, kad TELELOTO neislosiu, bet visgi nusiperku po 2 bilietukus, (o gal apgaus nuojauta, vis viliousi) ir ka jus manote, niekada nieko, labai retai tebuna po 2 lt.
Pav. kai laukiau savo pirmagimes Eglutes, ehoskopo nebuvo dar tais laikais pas mus (pries 16m) o ir nestumas buvo normalus, apsiejau be ligoniniu. O ir kai musu Eglute, dar buvo planuose, as jauciau kad bus dukryte, ir taip stipriai, kad viska pirkau tik rausva ir vardas buvo jau sugalvotas. Mama man sakydavo: bus azuoliukas, is tos tavo eglutes, ka tada darysi.
Stai dabar, po 12 m. pertraukos, sugalvojom trecia vaikeli, pirmas savaites normaliai jauciausi, tik kazkur 3-4 savaite netiketai nieko nebejauciu, pilvas auga sau toliau, i darba einu, aisku ten niekam nieko nesakau, bet kazko nebetraukia i ta naujagimiu skyriu ir gana. Buvau pradejusi lyg ir kalbetis su mazyliu ir nuotaika tokia pakili buvo, ir se tau, nebeina su balsu sneketis, nors ir bunu viena, atrodo niekas negirdi, bet pamastau, kad kazkaip keistai jauciu, kad nebera su kuo kalbetis. Ir tuoj pat veju tas bjaurias mintis salin.....kad tik neprisigalvociau ko. Sakydavau: visai nebeturiu to "6" jausmo, kad nieko nebejauciu.
Kaip buvo lemta, taip ir atsitiko: sausio 2 prasidejo persileidimas, kita diena paziurejo ehoskopu, patvirtino diagnoze, 11 savaiciu nestumas, o vaisius nustojo vystytis 3-5 savaite, ir toliau viskas praejo kaip sapne....
Aisku dar ir dabar negaliu su tuo susitaikyti, bet yra taip kaip yra, musu angelelis danguj, o man atrodo, kad dar ne viskas prarasta...
Tai va tokie mano jausmai , o gal tik atspeju.
.. nzn,nzn, ar buna taip jums??
Atsakyti
turiu ir aš tokį 6 jausmą. Dažnai iš kažkur giliai giliai lyg mintis ateina, bet tokia kaip žaibas, net ne mintis gal o suvokimas, pvz. reikia pasiimti kėtį. Bet protu pagalvoju, nereiki, graži diena, bet vat ima ir prireikia skėčio tą dieną. Vakar pagalvojau, reikia nusitrumpinti nagus (labai ilgi), nes nuluš. Ir ką, šiandien vienas nulūžo. Suprantu, kad čia tik smulkmenos, žinoma esu "nujautusi" ir rimtesnių dalykų, bet nebepamenu. Tikiu tuo šeštuoju jausmu, kurio vyrai neturi liezuvis.gif
Atsakyti
Nu ne mergaitės g.gif , neužpykit tik mirksiukas.gif Jūsų nurodyti atvejai yra elementari moteriška intuicija bei nuojautos, paremtos gyvenimiška patirtimi.

Šeštasis jausmas yra žymiai sudėtingesnis reiškinys ir labai retas dalykas.

Atsakyti
As turiu 6 jausma smile.gif matau artimu zmoniu ateiti (o kartais nevisai artimu) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smila @ 2006 01 16, 20:21)
Nu ne mergaitės g.gif , neužpykit tik mirksiukas.gif Jūsų nurodyti atvejai yra elementari moteriška intuicija bei nuojautos, paremtos gyvenimiška patirtimi.

Šeštasis jausmas yra žymiai sudėtingesnis reiškinys ir labai retas dalykas.

tai va, intuicija ir sesta jausma skiria nedidele riba...vieni masto grynai intuityviai, bet tie, kurie turi ta jausma zino tai ir sugeba tuo naudotis...tai zmones- jautrus visatos vibracijom..
ir kiekvienas turi ta jausma, tik retas tai samoningai zino ir naudojasi. praktikos pagalba galima sustiprinti ta jausma.. smile.gif
Atsakyti
turiu stipria nujauta,o ar tai 6 jausmas nezinau..kai kuriuos ivykius nujauciu tiesiog ir tiek g.gif
Atsakyti
O as turiu, bet nemoku to panaudoti, daznai buna, kad atrodo, tikrai, jauciau, bet vistiek dariau. mirksiukas.gif
Gal kas turit patarimu, kaip ismokti ji valdyti, atpazinti ir naudoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ji @ 2006 01 17, 12:19)
O as turiu, bet nemoku to panaudoti, daznai buna, kad atrodo, tikrai, jauciau, bet vistiek dariau. mirksiukas.gif
Gal kas turit patarimu, kaip ismokti ji valdyti, atpazinti ir naudoti? 4u.gif
biskiuka apie tai yra cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ji @ 2006 01 17, 12:19)
O as turiu, bet nemoku to panaudoti, daznai buna, kad atrodo, tikrai, jauciau, bet vistiek dariau. mirksiukas.gif
Gal kas turit patarimu, kaip ismokti ji valdyti, atpazinti ir naudoti? 4u.gif

new age
cia rasi ivariu pratimuku lavinti savo intuicija. taip pat paaiskinta kaip atpazinti ir naudotis 4u.gif
Atsakyti
Negaliu pasigirti tokiomis dovanomis. Nors besilaukdama zinojau, kad bus berniukas, tiesiog po vizito pas gydytoja kuri patvirtino nestuma pajauciau, kad tai bus sunus smile.gif
Vyro sesuo labai gerai nujaucia ir numato netolima ateity. Jai tai ateina su sapnais ir viskas issipildo 4u.gif Ar cia nuojauta, ar 6-asis jausmas neznau, bet manau tai dovana ir deja ne kiekvienam skirta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2006 01 17, 11:17)
turiu stipria nujauta,o ar tai 6 jausmas nezinau..kai kuriuos ivykius nujauciu tiesiog ir tiek g.gif

Ir man taip rolleyes.gif Kartais apima nepaaiškinama baimė, kad kažkas negerai bus doh.gif ir VISADA kitą dieną kas nors atsitinka doh.gif Paprastai nieko baisaus, bet nemalonaus, skaudaus emociškai, liūdno- būtinai verysad.gif
Atsakyti
Man būna, kad kartais žinau tai, ko negalėčiau žinoti. Tiesiog iš kažkur ateina informacija. Anksčiau mane tai stulbindavo, o dabar pripratau. Tiesiog tuo naudojuosi.
Atsakyti