Įkraunama...
Įkraunama...

TARO IX

user posted image

NAUDINGOS NUORODOS:
Taro enciklopedija
Biblioteka1
Biblioteka2
Biblioteka3
Taro pamokos
Taro reikšmės
Taro kaladės
Taro kaladės
Taro kaladės
Taro kaladės
Taro klubas

SENA TEMA ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sublime: 23 rugpjūčio 2010 - 18:21
Aciu Sublime uz temuke 4u.gif
QUOTE(nightingale @ 2010 08 23, 16:44)
Ok, jungiuosi ir aš prie jūsų (jei sutinkat:)))
Duodu klausimuką paprastą, kaip pirmadieniui smile.gif

Klausimas toks: kaip jaučiasi šiuo momentu žmogus:

1. Pentaklių 10
2. Taurių 7
3. Lazdų karalius
Apibendrinanti korta XVI arkanas Bokštas

Rytoj butinai, nes siandien nebera laiko mirksiukas.gif

QUOTE(Azu @ 2010 08 21, 23:49)
Obuolių Delčia
1. kaip elgtis kad jaustumeis gerai - 4 pentakliai
2. Kaip bendrauti su vaikais - 7 pentakliai.
3. Ko tikėtis iš šios kelionės - DA VI Mylimieji.
4. Kaip viskas klostysis - kardu riteris.



QUOTE(dera1 @ 2010 08 22, 09:18)
1.Kokie mano santykiai su asmeniu B? - 3 lazdos
2.Ką reiškia asmens B atsiradimas mano gyvenime? - 3 taures
3.Ką man tai duoda? - DA VI Mylimieji
4.Ką turėčiau žinoti apie šį asmenį? - DA VII Vezimas
5.Kokie jo tikslai mano atžvilgiu? - Pentakliu tuzas6.Kur slypi tas slaptas "akmuo" kuris mane neramina? - 0 Kvailys
7.Kaip viskas vystysis toliau?- 7 taures
Kokia santykių ateitis? - 10 kardu

QUOTE(tobula @ 2010 08 22, 20:43)
kokia ateitis yra A su b ir kokia ateitis laukia - 7 lazdos
, jei B atvažiuos gyventi pas A - pentakliu tuzas

Parasiau kas krito, bet neturiu laiko kada interpretuoti, pasiziurekit pacios. Vsio begu bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(nightingale @ 2010 08 23, 17:44)
Klausimas toks: kaip jaučiasi šiuo momentu žmogus:

1. Pentaklių 10
2. Taurių 7
3. Lazdų karalius
Apibendrinanti korta XVI arkanas Bokštas


Aš tai nelabai supratau apie ką turėčiau klausti, apie jus kaip jaučiatės ar apie kažką kitą? Nes tas žmogus tai man taip nekonkretu, nežinau kaip tinkamai klausimą suformuluoti.

Ai nesusipratusi aš šiandien kažkokia. doh.gif blush2.gif Čia tik apibendrinti dėlionę reikia. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singerita: 23 rugpjūčio 2010 - 18:06
Sublime, aciu.

O sekancia tema siulyciau pavadinti tiesiog X biggrin.gif

O del nightingale klausimo as per silpna, kad kazkaip susieti tokias priestaringas kortas smile.gif Sakyciau is esmes zmogus jauciasi gerai (isoriskai ar fiziskai) tik man atrodo jam stoga rauna del kazkokiu santykiu ar sustojusios kurybines veiklos.

Cia zemiau nightingale klausimas:

"Ok, jungiuosi ir aš prie jūsų (jei sutinkat:)))
Duodu klausimuką paprastą, kaip pirmadieniui smile.gif
Klausimas toks: kaip jaučiasi šiuo momentu žmogus:
1. Pentaklių 10
2. Taurių 7
3. Lazdų karalius
Apibendrinanti korta XVI arkanas Bokštas"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azu: 23 rugpjūčio 2010 - 18:07
QUOTE(Azu @ 2010 08 23, 19:04)
O sekancia tema siulyciau pavadinti tiesiog X biggrin.gif


drinks_cheers.gif kaip ir į temą būtų prie mūsų Anoniminių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nightingale @ 2010 08 23, 17:44)
Ok, jungiuosi ir aš prie jūsų (jei sutinkat:)))
Duodu klausimuką paprastą, kaip pirmadieniui smile.gif

Klausimas toks: kaip jaučiasi šiuo momentu žmogus:

1. Pentaklių 10
2. Taurių 7
3. Lazdų karalius
Apibendrinanti korta XVI arkanas Bokštas



Pentakliu 10 - nauji apmastymai atveria naujus kelius, senesni faktai susideda kaip delione i bendra paveiksla, ryskeja nauja veikimo kryptis, suvokia kas jis yra, ka turi savyje

Tauriu 7 - gal ateina metas nusiimt "rozinius akinius", jei suprastu, kad sprendimus veikia iliuzijos, tai reikalas gal issisprestu savaime. Jei dar nori asmuo pagyvent iliuzijose, prabudimas gali buti labai skausmingas, zmogus bega nuo realybes, kazko nenori matyt, bet viskas anksciau ar veliau sprogs, kaip muilo burbulas.

Lazdu karalius - dvasines permainos, horizontu pletimasis, stipreja valia, pasauleziura, dvasines nuostatos. Nauji planai bresta ir turi atnest vaisius. zmogaus isitikinimai lemia jo sprendimus, kurie priklauso asmeniskai jam, jo isjausti ir pergyventi.

As sakyciau, kad zmogui griuna jo seni planai, isitikinimai, iliuzijos, bet skausmingiausias etapas jau praeitas buvo, dabar jau tik atsikratymas iliuziju, naujos krypties pasirinkimas, apsisprendimo laikas ir saves suradimas.

Jei as taip buciau paklausus sau tai trumpai pasakyciau - mano pasaulio matymas apsiverte, nauja pasauleziura paeme virsu ir pagaliau debesu, slepianciu kelia nusikraciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailet2: 23 rugpjūčio 2010 - 18:16
QUOTE(Vailet2 @ 2010 08 23, 19:13)
As sakyciau, kad zmogui griuna jo seni planai, isitikinimai, iliuzijos, bet skausmingiausias etapas jau praeitas buvo, dabar jau tik atsikratymas iliuziju, naujos krypties pasirinkimas, apsisprendimo laikas ir saves suradimas.


Bet tai viska vienas Bokstas pasako.
Vat man ir sunkiausia kai vienu klausimu 4 kortos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2010 08 23, 19:17)
Bet tai viska vienas Bokstas pasako. 
Vat man ir sunkiausia kai vienu klausimu 4 kortos  sad.gif



Man tai jos visos 4 kalba apie ta pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nightingale @ 2010 08 23, 17:44)
Klausimas toks: kaip jaučiasi šiuo momentu žmogus:

1. Pentaklių 10
2. Taurių 7
3. Lazdų karalius
Apibendrinanti korta XVI arkanas Bokštas

Gyvenimas ramus ir užtikrintas, bet žmogui rodos to neužtenka, norisi kažko daugiau, viskas patapo perdaug stabilu. Užtat jaučiasi lyg įkalintas rutinoje ir labai norėtų padaryti dideles permainas, padaryti kažką nenuspėjamo, nors galbūt permainos ir nebūtų geros, bet taip norisi iššūkių.

Tai va tokios mintys kilo iš šių kortų. g.gif

Bet kaip dauguma iš jūsų sugebat gražiai ir raiškiai dėlioti mintis. wub.gif Man tai žodžių pritrūksta. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singerita: 23 rugpjūčio 2010 - 18:21
QUOTE(Sublime @ 2010 08 23, 19:08)
drinks_cheers.gif kaip ir į temą būtų prie mūsų Anoniminių  biggrin.gif



Joooooooo, o dar kita - XI failai , paskui XII failai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2010 08 23, 19:18)
Man tai jos visos 4 kalba apie ta pati  smile.gif


As irgi taip masciau , 10 disku Merkurijus mergeleje, t.y. ten jisai namuose. Merkurijus Mergeleje duoda greita aisku mastyma. Diskai siaip fizinis planas , galvoju su kunu lyg irgi viskas gerai . 7 taures tai susijusios su iliuzijomis ir su tokia bukle kai gero pabaiga=blogo pradzia, kai dar neaisku kaip matyti, su dvaro kortomis niekad "nedraugavau" na bet paziurejau pas Krouli "ognenij aspekt ognia" , iseitu kad impulsyvi, idejine energija zmogu tiesiog sprogdina, jos tiek daug ir tokios "grynos" . Bokstas man reiskia visiska pasauleziuros , vidinio suvokimo, griuvima, didelius vidinius pasikeitimus.
Nu bet ziurejau ziurejau , galvoju viskas kaip ir gerai, tik tos 7 taures koja kisa, o po to apibendrinus ir Bokstas griuna. Ir nusprendziau kad reikalai susije su meile smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vailet2 @ 2010 08 23, 19:23)
Joooooooo, o dar kita - XI failai , paskui XII failai ir t.t.


o paskui xxx failai blush2.gif
Atsakyti
Klausimas toks: kaip jaučiasi šiuo momentu žmogus:

1. Pentaklių 10
2. Taurių 7
3. Lazdų karalius
Apibendrinanti korta XVI arkanas Bokštas

Diskų 10 kalba apie vertybių perkainojimą (gal draugystę, santykius, nes šalia eina taurių 7 ir Lazdų Karalius)), taurių 7 rodo sustojimą ir mąstymą apie tai: kas verta, o kas - ne, t.y. ar tos įdėtos pastangos pasiteisino. Manau, kad Lazdų Karalius šiuo atveju būtų tas 'kertinis' dalykas/asmuo.
O XVI arkanas reiškia, kad dabar griūna viskas, kas buvo galvota, kurta, įsivaizduota...t.y. vyksta didžiulis, esminis perversmas, kas liečia Tą Kardų Karalių...

Tiek būtų trumpai...nemačiau ką kitos rašė, bet tokia būtų mano minties gysla....
Atsakyti