Įkraunama...
Įkraunama...

Vokelis vestuvėms

Vyro draugai pakvietė į vestuves, nežinom ko jiems labiausiai reikėtų, todėl nusprendėm, kad geriausiai būtų padovanoti vokelį, kad patys ką nors nusipirktų, tačiau iškilo klausimas kiek į tą vokelį įdėti? Seniai bebuvome vestuvėse, todėl net nenutuokiame kiek? Kiek vidutiniškai gavote (dovanojte). Tik nesakykite kiek galite tiek įdėkite. wink.gif
Atsakyti
As dovanociau apie 300-400 lt, ziurint kokios vestuves, reikia paskaiciuoti, kiek jaunieji isleis jusu maistui, gerimams, nakvynei ir prie tos sumos prideti 100-200. Manau taip butu teisinga g.gif
Atsakyti
Mera, padėk paskaičiuoti: vestuvės bus svenčiamos vieną dieną kavinėje (be nakvynės. Visai nesigaudau šių dienų pokylių kainose dry.gif
Atsakyti
MANAU TAI INDIVIDUALU...KAI KURIOS POROS NESA 100, KITI NUO ZMOGAUS 100 NESA, ARTIMI GIMINES DEDA DAUGIAU...
Atsakyti
Man tai 300-400 simtai atrodo gana daug
Siaip kaina zmogui kavinej priklauso ir nuo kavines, bet realiai zmogui isleidziama apie 70-100 litu
bet pvz as tai tikrai nesitikiu dovanu uz 300, net ir nuo seimos, man is viso tos dovanos dzin, svarbu, kad smagu butu, galetu is viso be dovanu but
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smiling_girl: 24 gegužės 2004 - 08:38
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 05 24, 09:34)
Man tai 300-400 simtai atrodo gana daug
Siaip kaina zmogui kavinej priklauso ir nuo kavines, bet realiai zmogui isleidziama apie 70-100 litu
bet pvz as tai tikrai nesitikiu dovanu uz 300 simtus, net ir nuo seimos, man is viso tos dovanos dzin, svarbu, kad smagu butu, galetu is viso be dovanu but

man ir 300-400 daugoka ohmy.gif wink.gif
Atsakyti
siais laikais vienam 300Lt vienas juokas, o kitam ziurek ir 50Lt dideli pinigai. pvz per savo vestuves, labai to nesureiksminau, nors ir buvau nustebinta, kad populiariausia kupiura buvo 100Lt. atrodo, jei zmogus skaiciuotu, kiek jaunieji isliedzia vienam sveciui, nekiltu kalusimu, kad suma mazu maziausiai yra 200Lt. mes to itakoti negalime, tuo labiau, jei vestuves yra is karto o didziuju svenciu wink.gif
Atsakyti
mano kisenei tai irgi 300 daugoka butu sad.gif sad.gif sad.gif
mes tai paskutini karta kai buvom, tai nesem 100 Lt, torta, geliu ir buteli brendzio... Vestuves buvo kaime - tai manau kad labai jau nenuskriaudem jaunuju thumbup.gif tongue.gif
Atsakyti
300-400 Lt seimai daugokai g.gif . AIsku, ziurint kokias pajamas jie gauna. Bet jei vyras is ju studentas, o zmona - dekrete...

Pagal mane geriausias varijantas yra dovanu saraselis. Dauguma draugu taip dare. Galima juk ir smulkiau parasyti, kokio butent daikto nori ir kurioj vietoj mate. O jau sveciai pagal galimybes patys pasirenka is saraselio ir nuperka clap.gif ...
Atsakyti
Na pvz mano puske eina su seima i mano vestuves, tai kai as pagalvoju, kiek ji islaidu tures vien del manes, man plaukai pasisiausia ir tas 100 atrodo pakankamai. O jaunieji taigi pinigus leidzia ne tam, kad dovana gautu, nesamone, pas mus ir kavine ne is pigiausiu, ir laiva pramogini samdom, kur nemaza sumele suplojam, bet man 100 butu per akis. Net ir 50 man visai vienodai
Atsakyti
Nešam vokelį (kiek įdėsim dar nuspręsim), toliau dar nešam puokštę gėlių. Ar reikia ir tortą ir gėrimų (polylis kavinėje), kam atiduoti tortą ir gėrimus.
Jei būtų samdytos šeimininkės, tai klausimų nekiltų, o čia padavėjoms taigi neduosi ?? unsure.gif
Atsakyti
300 blink.gif man atrodo jau nemaza sumele g.gif .Mes pries kelias savaites buvom vestuvese tai davem 100litu,nusinesem konjakelio,sampano ir zinoma geliu.Tai kai teko su jais kalbeti tai kavinej jiem zmogui skaiciavo apie 50litu.Ir visko buvo pakankamai,maisto liko labai daug,tai kita diena kvietesi pas save i namus kad ta maistely sudorot padetume laugh.gif .Na o musu vestuves pernai buvo,tai zmogui skaiciavo apie 70litu.Mums dovanojo daugiausiai po 100-200 litu.
Atsakyti