Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *6 Namučiai...


Sportas namie - smagus užsiėmimas !

user posted image

Prisijunk prie mūsų, sportuojančių namuose - pas mus tinginiauti negalima! O jeigu nuspręsi tinginiauti, gausi gerą spyrį dupsin ir kaipmat grįši sportuoti cool.gif



user posted image


Jei norite išsisaugoti šiuos video savo kompiuteryje, eikite čia.

4u.gif Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 08 24, 10:04)
notredame, pagal kuria Tracy Anderson programa sportavai?

Pagal "Tracy Anderson Mat", tikrai šauni programa, tik, kaip ir visos, dažnai darant pabosta, tad esu atidėjusi ją geresniems laikams smile.gif

QUOTE(bombonke @ 2010 08 24, 11:15)
iš mano bandytų pati intesnyviausia pasirodė Shaun T "Insanity Deluxe" - na šios programos apšilimo net nebaigiau  blush2.gif  blink.gif o šiaip kai padarau kokią nuodėmę didesnę (na prisivalgau ta prasme) tai darau Nell McAndrew "Peak Energy" - ten iš esmės ten šuoliavimas, bėgimas, nuolatinis strypaliojimas, visiškas cardio, kad ant to karto daugiau susidegintų kalorijų) smile.gif viskas siųsta iš interneto platybių wink.gif

Insanity Deluxe suintrigavo biggrin.gif O ten daugiau cardio, ar ištvermės pratimai?


Šiandien jau pasportavau pirmą kartą su Cindy Crawford, galiu pasakyt, kad tikrai labai nebloga sporto programa, gal ne tokia intensyvi, kaip įsivaizdavau, bet iš esmės man patinka - radau naujų pratimų, o kojoms visko net ir nepadariau. Manau darysiu pakaitom su kalanetika ir dar kuo nors greitesniu pagal nuotaiką.
Atsakyti

notredame pabaikim aną temą ir tik tada kraustykimės į šiuos, naujus namučius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(notredame @ 2010 08 24, 11:56)
Insanity Deluxe suintrigavo  biggrin.gif O ten daugiau cardio, ar ištvermės pratimai?



Insanity Deluxe net ne cardio ar ištvermės, daugiau "o kada tave ištiks infarktas" biggrin.gif jei sulygint, tai primena bootcamp, karinio stiliaus pratybas, labai intensyvus cardio, iš karto po to atsipaudimai atsilenkimai ar pan, vėl intensyvus labai cardio ir vėl koksai pratimas "nusiraminimui" smile.gif na kiek skaičiau atsiliepimus tai šita programa įveikiama palaipsniui - kas pirmą sykį išveria 5 min, kas 10 ir jau kai padarai visą, o tai jau pasiekei daug. gali savęs išbandymui pabandyti, bet man tai iškart įvarė menkavertiškumo kompleksą, tai šitam daiktui greit padarėm "delete" smile.gif tuo labiau kai mankštos man reikalingos svorio ir formos palaikymui, o ne intensyviam svorio metimui.
Atsakyti

QUOTE(bombonke @ 2010 08 24, 12:58)
"o kada tave ištiks infarktas" biggrin.gif
lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bombonke @ 2010 08 24, 12:58)
Insanity Deluxe net ne cardio ar ištvermės, daugiau "o kada tave ištiks infarktas" biggrin.gif 

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kada nors išbandysiu. Man šiaip svorio irgi nebereikia mesti, sportuoju dėl smagumo ir ištvermės ugdymo smile.gif

p.s. nepykit, gal kas nors kitas pribaigs seną temą, nenoriu išmėtyt postų, aiškumo dėlei rašau toliau čia 4u.gif
Atsakyti
na, senoji jau baigta drinks_cheers.gif

Sielos sparnai Aciu uz naujus namucius!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(tinute84 @ 2010 08 24, 14:31)
Sielos sparnai Aciu uz naujus namucius!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif
mirksiukas.gif Į sveikatą biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už namukus wub.gif

Na, galvojau galvojau ir nusprebdžiau biggrin.gif Su Jillian kolkas nesportuosiu ax.gif Grįžtu prie pilateso+ 8 min abs +lanko sukimas. Man visdėlto tokia programa geriau. Išsimatavau apimtis (čiut nenugriuvau pamačius kiek gėrio turiu blink.gif doh.gif ), šian jau padariau 8 min abs+40min pilateso. Vakare liko lanko sukimas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(M.i.g.l.e @ 2010 08 24, 15:55)
Ačiū už namukus wub.gif

Na, galvojau galvojau ir nusprebdžiau biggrin.gif  Su Jillian  kolkas nesportuosiu ax.gif  Grįžtu prie pilateso+ 8 min abs +lanko sukimas. Man visdėlto tokia programa geriau. Išsimatavau apimtis (čiut nenugriuvau pamačius kiek gėrio turiu blink.gif  doh.gif ), šian jau padariau 8 min abs+40min pilateso. Vakare liko lanko sukimas. ax.gif


Sveiki, o kokius Jus pilates pratimus atliekate? smile.gif Aš tai darau presui, suku lanką ir su Jillian pratimukus, ax.gif
Aš tai pat išsimatavau, tai pat negera buvo skaičiukus pamatyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika 12 @ 2010 08 24, 16:03)
Sveiki, o kokius Jus pilates pratimus atliekate?  smile.gif 

Aš parsisiunčiau 6 failiukus su pilateso pratimais, (Winsor Pilates). Ten programos po 30 min arba po 1 val. Labai geri pratimukai. Šian dariau pratimus kojom ir užpakaliui, jie daromi gulint ant žemės, tai prakaitas tiesiog žliaugė, plaukai buvo šlapi kaip iš po dušo kokio išėjus bigsmile.gif Anksčiau irgi šiuos pratimus dariau, tai juntami rezultatai buvo jau po savaitės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(M.i.g.l.e @ 2010 08 24, 16:09)
Aš parsisiunčiau 6 failiukus su pilateso pratimais, (Winsor Pilates). Ten programos po 30 min arba po 1 val. Labai geri pratimukai. Šian dariau pratimus kojom ir užpakaliui, jie daromi gulint ant žemės, tai prakaitas tiesiog žliaugė, plaukai buvo šlapi kaip iš po dušo kokio išėjus bigsmile.gif  Anksčiau irgi šiuos pratimus dariau, tai juntami rezultatai buvo jau po savaitės thumbup.gif


Aš tai pat norėčiau pabandyti tuos pratimus smile.gif ax.gif Man daugiausiai dėmesio norėtųsi skirti pilvukui ir šlaunims, kad sutvirtėtų. blush2.gif 4u.gif
Aš po Jillian vakar irgi visa šlapia buvau ax.gif
Atsakyti