Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai- 9 tema

Vilniaus gimdymo namai (naujagimiui palanki ligoninė)
18A Tyzenhauzų gatvė
Vilnius 02007
8~5 2622455


Šioje temoje dalinamės visa naudinga informacija apie šiuos gimdymo namus. Labai laukiame ten gimdžiusių mamyčių pasakojimų apie gimdymą, personalą, priežiūrą, palatas ir kt.

Truputis naudingos informacijos:
Mamyčių klubo laida apie VGN

Daiktai kuriuos rekomenduojama pasiimti į gimdyklą

Mamytei:
1.Naktinukai (darant CP naktinukus duoda, esant sklandžiam gimdymui pageidauja, kad mamytės turėtų savo)
2.Chalatas
3.Šlepetės
4.Kojinės
5.Vienkartinės palutės
6.Įklotai
7.Tinklinės kelnaitės
8.Negazuotas mineralinis vanduo
9.Lūpų pieštukas
10.Jei pageidausite epidūrinės nejautros rekomenduojama turėti epidūro rinkinį ir Ringerio tirpalo (2 vnt.) Privalo nemokamai suteikti ligoninė, tačiau dažnai paprašo turėti savo arba atpirkti (juos galima įsigyti Medininkų vaistinėje Aušros vartų g. 27 ir Apotheca, Antakalnio g. 72) .Viskas kainuoja apie 40 lt.

Vaikeliui:
1.Sauskelnės
2.Vilnonės kojinės
3.Kepurytė

Tėveliui:
1.Šlepetės

Taip pat rekomenduojama turėti su savimi palatoje:
puodelį, šaukštą, šakutę, tualetinį popierių (ligoninės greitai pasibaigia), Diclofenac žvakutės (skausmui malšinti)

VGN yra mokamos ir nemokamos palatos.
Mokama palata “liuksas” (palatoje yra dušas ir tualetas) kainuoja 200lt+100lt, jei lieka nakvoti vyras (kaina visam gulėjimo laikotarpiui).
Mokama palata be dušo ir tualeto kainuoja 100lt+100lt, jei lieka vyras.
Mokamų palatų iš anksto nerezervuoja.

Po CP ligoninėje teks praleisti 5 dienas, po natūralaus gimdymo 3 dienas (žinoma būna ir išimčių)

Lankytojai įleidžiami tik nuo 12 metų!

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 24 rugpjūčio 2010 - 18:19
bigsmile.gif
Ellinga, nuostabus tavo darbas! Dabar visa svarbiausia info bus 1psl. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(chile0 @ 2010 08 24, 20:39)
bigsmile.gif
Ellinga, nuostabus tavo darbas! Dabar visa svarbiausia info bus 1psl.  thumbup.gif

Jau ir anoje temoje buvo biggrin.gif prasiau moderatores, kad ikeltu blush2.gif Butu smagu, kad dar kas ta pirma puslapi skaitytu biggrin.gif

Aciu Chile 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 24 rugpjūčio 2010 - 20:33
QUOTE(ellinga @ 2010 08 24, 21:33)
Jau ir anoje temoje buvo  biggrin.gif prasiau moderatores, kad ikeltu  blush2.gif Butu smagu, kad dar kas ta pirma puslapi skaitytu biggrin.gif

Aciu Chile  4u.gif

priminsim jeigu klausimai kartosis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(chile0 @ 2010 08 24, 23:08)
priminsim jeigu klausimai kartosis  tongue.gif


Sveikos visos cia susirinkusios smile.gif prisidesiu ir as su savaja patirtimi. Man VGN visai patiko. Aisku apie gyd nesneku, kaip ir visur ju visokiu buna. Kai as gimdziau cia pries 6men tai tuomet buvo lab daug gimdyviu ir nieko nuostabaus, kad akusere nestovejo salia visa laika. Karts nuo karto ateidavo ir gyd pasiziureti kaip atsidaryneja kaklelis. Man visas sis etapas ejo sklandziai. Tik vat klaida padariau, kad sutikau su nuskausminimu ( nesneku apie epidura) ten kazkokie vaistukai ale panasus i nospa. Man saremiai buvo lengvai pakeliami, o vat kai tuos vaistus leido-oi oi skausmelis koks buvo, o po ju jauciausi, kaip zoles parukiu tongue.gif svaigo galva silpna buvo.

Gimdymas praejo sklandziai, as buvau su akusere susitarusi. Man labai patiko. Mane kirpo, bet nedaug. Nzn kodel, bet kai siuvo (gyd) skausmas nezmoniskas buvo, sakiau as geriau dar 2 pagimdysiu, nei, kad siutu blush2.gif matyt nesuleido nuskausminamuju arba suleido, tik per velai atejo susiuti. Nes kaip minejau gimdyviu lab daug buvo.

Ir dar kita mano klaida, cia kas iesko komforto, buvo galimybe pasiimti mokama palata. As atsisakiau, pagulde mane su kita mergina, o jos lelius visas naktis prabliove. Maniske buvo lab rami, nes pirma nakti buvom vienos. Antra nakti maniske ismoko verkti paskui ta leliuka. Tai va, sakiau, jei tik bus galimybe-imsiu mokama antram leliui rolleyes.gif viskas vienoj vietoj ir vyras gali likti kartu. smile.gif

Tikiuosi kam nors padejau smile.gif
Atsakyti
Sveikos,ar kuri nors gimdet pas akusere Bozena? Kokia suma atsidekojot jai po gimdymo? Galit atsakyt per až.
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2010 08 24, 19:18)
Vilniaus gimdymo namai (naujagimiui palanki ligoninė)         
18A Tyzenhauzų gatvė
Vilnius 02007
8~5 2622455 begin_of_the_skype_highlighting              5 2622455      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              5 2622455      end_of_the_skype_highlighting


Šioje temoje dalinamės visa naudinga informacija apie šiuos gimdymo namus. Labai laukiame ten gimdžiusių mamyčių pasakojimų apie gimdymą, personalą, priežiūrą, palatas ir kt.

Truputis naudingos informacijos:
Mamyčių klubo laida apie VGN

Daiktai kuriuos rekomenduojama pasiimti į gimdyklą

Mamytei:
1.Naktinukai  (darant CP naktinukus duoda, esant sklandžiam gimdymui pageidauja, kad mamytės turėtų savo)
2.Chalatas
3.Šlepetės
4.Kojinės
5.Vienkartinės palutės
6.Įklotai
7.Tinklinės kelnaitės
8.Negazuotas mineralinis vanduo
9.Lūpų pieštukas
10.Jei pageidausite epidūrinės nejautros rekomenduojama turėti epidūro rinkinį ir Ringerio tirpalo (2 vnt.) Privalo nemokamai suteikti ligoninė, tačiau dažnai paprašo turėti savo arba atpirkti (juos galima įsigyti Medininkų vaistinėje Aušros vartų g. 27 ir Apotheca, Antakalnio g. 72) .Viskas kainuoja apie 40 lt.
o jei as naturaliai gimdysiu be epidurines nejautros tai man reiktu nusipirkti ringerio tirpalo?

Vaikeliui:
1.Sauskelnės
2.Vilnonės kojinės
3.Kepurytė

Tėveliui:
1.Šlepetės

Taip pat rekomenduojama turėti su savimi palatoje:
puodelį, šaukštą, šakutę, tualetinį popierių (ligoninės greitai pasibaigia), Diclofenac  žvakutės (skausmui malšinti)

VGN yra mokamos ir nemokamos palatos.
Mokama palata “liuksas” (palatoje yra dušas ir tualetas) kainuoja 200lt+100lt, jei lieka nakvoti vyras (kaina visam gulėjimo laikotarpiui).
Mokama palata be dušo ir tualeto kainuoja 100lt+100lt, jei lieka vyras.
Mokamų palatų iš anksto nerezervuoja.

Po CP ligoninėje teks praleisti 5 dienas, po natūralaus gimdymo 3 dienas (žinoma būna ir išimčių)

Lankytojai įleidžiami tik nuo 12 metų!

user posted image

o jei as gimdysiu naturaliai be epidurines nejautros tai reiktu vietiek turet ringerio tirpalo ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo m-sirdele: 28 rugpjūčio 2010 - 16:24
As gimdziau be epiduro.. bet man irgi pries tai pasake nusipirkti ringerio tirpalo.. nors jo taip ir neprireike..parsiveziau namo 4u.gif

QUOTE(m-sirdele @ 2010 08 28, 17:22)
o jei as gimdysiu naturaliai be epidurines nejautros tai reiktu vietiek turet ringerio tirpalo ar ne?

Atsakyti
QUOTE(atcik @ 2010 08 28, 18:00)
As gimdziau be epiduro.. bet man irgi pries tai pasake nusipirkti ringerio tirpalo.. nors jo taip ir neprireike..parsiveziau namo  4u.gif



Pzdec, kokia nesamone doh.gif As tikrai nedarysiu epiduro, tai kaip gali sakyt "pirk" blink.gif doh.gif
Atsakyti
Na gi buna moteriskiu,kurios persigalvoja.. buna gimdymo metu ir uzsimano epiduro..kaip kad as,kai gimdziau pirmaja..kai buvo 10 cm atsidarymas..sakiau,kad jau noriu epiduro biggrin.gif aisku, jau per velu mano norams buvo smile.gif


QUOTE(fedoska @ 2010 08 28, 22:10)
Pzdec, kokia nesamone  doh.gif As tikrai nedarysiu epiduro, tai kaip gali sakyt "pirk"  blink.gif  doh.gif

Atsakyti
na as tai nieko nepirksiu tada,tegu pabando pasakyti kad reikia ringeriu,tai pasakysiu kad administracijoje sake kad nieko nereikia pirkti,paziuresim kokia ju reakcija bus. kas is to jei nusipirksiu o jei nereiks tai kur tada det,jiem padovanot? na jau ne jau geriau kam nors padovanosiu nei jiem atiduosiu. o kkia kaina tu ringeriu?tai taip vaistinei ir sakai kad reikia ringeriu ar kitaip dar vadinasi?
Atsakyti
Pas mane ant tirpalo uzrasyta.. ringer's solution braun
o siaip ne karve jie kainuoja..jei gerai pamenu virs 4 lt 4u.gif


QUOTE(m-sirdele @ 2010 08 29, 12:40)
na as tai nieko nepirksiu tada,tegu pabando pasakyti kad reikia ringeriu,tai pasakysiu kad administracijoje sake kad nieko nereikia pirkti,paziuresim kokia ju reakcija bus. kas is to jei nusipirksiu o jei nereiks tai kur tada det,jiem padovanot? na jau ne jau geriau kam  4u.gif nors padovanosiu nei jiem atiduosiu. o kkia kaina tu ringeriu?tai taip vaistinei ir sakai kad reikia ringeriu ar kitaip dar vadinasi?

Atsakyti