Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie micro bikini?

Draugas nori man nupirkti micro bikini atostogoms Ispanijoje. As nieko pries bet nezinau gal aplinkiniems zmonems tai nepatiks nes tas bikinis beveik nieko nepridengia rolleyes.gif Ka manote?
Atsakyti
QUOTE(little_missy @ 2010 08 24, 21:01)
Draugas nori man nupirkti micro bikini atostogoms Ispanijoje. As nieko pries bet nezinau gal aplinkiniems zmonems tai nepatiks nes tas bikinis beveik nieko nepridengia rolleyes.gif Ka manote?

manau,kad tavo draugas nesveikas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2010 08 24, 19:06)
manau,kad tavo draugas nesveikas blink.gif


Jis sako kad as atrodysiu SEXY. Nemanau kad jis nesveikas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(little_missy @ 2010 08 24, 20:10)
Jis sako kad as atrodysiu SEXY. Nemanau kad jis nesveikas  tongue.gif

tai miegamajam ir renkites kaip norit biggrin.gif
ner cia ko tokiu 'seksi' dalyku viesumoj rodyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(little_missy @ 2010 08 24, 20:01)
Draugas nori man nupirkti micro bikini atostogoms Ispanijoje. As nieko pries bet nezinau gal aplinkiniems zmonems tai nepatiks nes tas bikinis beveik nieko nepridengia rolleyes.gif Ka manote?

O kam mums tai reikia zinoti? cool.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai zinoma,kad renkis ta bikini,dar lupytes riuzavai paryskink, pasidazyk, pasipuosk ir pati pirma pliaze busi nail.gif biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gal kas pinigu uz juostyciu uzkis, tai ir atostogos atsipirks lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tik$a @ 2010 08 24, 20:28)
thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  gal kas pinigu uz juostyciu uzkis, tai ir atostogos atsipirks  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tada kita vasara bus gaima makro bikini nusipirkti (vietoj micro) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 08 24, 21:26)
Tai zinoma,kad renkis ta bikini,dar lupytes riuzavai paryskink, pasidazyk, pasipuosk ir pati pirma pliaze busi nail.gif  biggrin.gif



kam cia sitas dazyt su mikro kitos matysis
Atsakyti
QUOTE(little_missy @ 2010 08 24, 20:01)
Draugas nori man nupirkti micro bikini atostogoms Ispanijoje. As nieko pries bet nezinau gal aplinkiniems zmonems tai nepatiks nes tas bikinis beveik nieko nepridengia rolleyes.gif Ka manote?

jei pati neišgali norimo nusipirkti, reikia tenkintis tuo, ką draugas perka...
Atsakyti
Na, matai, kas butu, jei toki uzsidetum Lietuvoje.
O Ispanijoje, manau, niekas i tai nekreips demesio.
Atsakyti