Įkraunama...
Įkraunama...

Žirniu sriuba

kaip greitai ir skaniai isvirti dziovintu zirniu sriuba?pasidalinkite receptai,aciu







 ! 
Temos pavadinimą rašome lietuviškai !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 06 rugsėjo 2010 - 15:34
QUOTE(juddita @ 2010 08 26, 19:24)
kaip greitai ir skaniai isvirti dziovintu zirniu sriuba?pasidalinkite receptai,aciu



Juddita,


jeigu nori grietai išvirti žirnių sriubą{reikia dž.žirnius pamerkti iš vakaro šaltame vandenyje.

Jeigu tu virsi mėsišą žirnių sriuba reikia isvirti mėsytę {galima supilti žirnius prieš baigant virt mėsytei}

Galima pakepint morkytęsu sviestuku ir svogūniuku}

Prieskonius dedi tokius ,kokius mėgsti.

Antr,jeigu virsi žirnių sriubą su daržovėmis [Galima įdėti svieste arba aliejuje pakepintą svogūną,morką]

Aš,čia nuo savęs{man labai patinka sriuba su pomidorais,poru,aš juos patroskinu ir supilu į žirnių sriubą}

Pamėgau trintą žirnių sriubą su daržovėmis.

Tikiuosiu,kad ką nors pasirinksi.

Sekmės!
Atsakyti
As verdu paprastai. Is vakaro uzmerkiu zirnius.
Kita dien uzverdu puode vandeni, idedu mesos gabaliuka, zirnius, veliau burokine tarka tarkuotas morkas, veliau bulves ir siek tiek svoguno ir prieskoniu.
Atsakyti
mirksiukas.gif
Atsakyti
man žirnių sriuba skanu kaip užpilama tokiu padažu pakepinti svogūnai su morkom tarkuotom ir šaukštu pomidorų padažo. O verdu taip :
žirnius iš vakaro užsimerkiu , ant rytojaus užverdu puode vandens, įdedu šoninės ar kokio kitos mėsos gabaliuką,, jei mėsos neturiu dedu sultinio kubelį, sudedu žirnius, kaip žirniai suminkštėja dedu bulves, ir pačiam virimo gale supilu tą padažiuką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutvela: 20 sausio 2011 - 12:46
Uzsimerkiu zirnius ir 2-3 saujas perliniu kruopu.I mesos sultini sudedu zirnius ir perlines kruopas,pries baigiant virti sudedu bulviu kubelius.Valgom uzsibalindami pienu.
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 08 31, 06:07)
As verdu paprastai. Is vakaro uzmerkiu zirnius.
Kita dien uzverdu puode vandeni, idedu mesos gabaliuka, zirnius, veliau burokine tarka tarkuotas morkas, veliau bulves ir siek tiek svoguno ir prieskoniu.

Viska ta pati darau tik tai dar morka ir svoguna pakepu ant keptuves
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 08 31, 07:07)
As verdu paprastai. Is vakaro uzmerkiu zirnius.
Kita dien uzverdu puode vandeni, idedu mesos gabaliuka, zirnius, veliau burokine tarka tarkuotas morkas, veliau bulves ir siek tiek svoguno ir prieskoniu.


Aš irgi taip verdu, mūsų šeimos viena mėgstamiausių sriubų. Skanu išvirti kokį vištos gabaliuką kartu (dėl skonio)
Atsakyti
zirniu sriubai dar tinka rukytos mesytes skonis - galima kokia sonine rukyta su svogunais pakepint ir tuom uztaisyt sriuba. man dar patinka astriau - beriu nemazai pipiru wink.gif
Atsakyti
Aš neįsivaizduoju žirnių sriubos be šaltai rūkyto mėsos gabalėlio ar šonkaulio. Man būtinai turi kvepėti "dūmu" ši sriubytė. Virimas elementarus - į puodą vandens dedu š/r mėsytę ar šonkauliukų, lauro lapą, druskos, pipirų, beriu žirnius, po kiek laiko - svogūnų, česnako, morkų, bulvių. Apsivalgymas...
Atsakyti
As pirmiausia pakepinu smulkiai pjaustytus salto rukymo lasinukus ir svogunus, tada isverdu bulves su zirniais, kai isverda pridedu prieskoniu nupilu sultini, o bulves su zirniais sublenderiuoju, tada pilu atgal sultini ir pakepintus lasinukus su svogunais dar dedu dziovintu petrazoliu ir valgom su grietine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa68 @ 2011 02 24, 00:55)
Aš neįsivaizduoju žirnių sriubos be šaltai rūkyto mėsos gabalėlio ar šonkaulio. Man būtinai turi kvepėti "dūmu" ši sriubytė. Virimas elementarus - į puodą vandens dedu š/r mėsytę ar šonkauliukų, lauro lapą, druskos, pipirų, beriu žirnius, po kiek laiko - svogūnų, česnako, morkų, bulvių. Apsivalgymas...

drinks_cheers.gif Man tai irgi žirnių sriuba, tiek trinta, tiek paprasta, neįsivaizduojama be šalto rūkymo mėsytės bigsmile.gif Nesenai atradom, kad labai skanu su rūkytais šonkauliukais thumbup.gif

QUOTE(Malvyna @ 2011 02 24, 09:58)
As pirmiausia pakepinu smulkiai pjaustytus salto rukymo lasinukus ir svogunus, tada isverdu bulves su zirniais, kai isverda pridedu prieskoniu nupilu sultini, o bulves su zirniais sublenderiuoju, tada pilu atgal sultini ir pakepintus lasinukus su svogunais dar dedu dziovintu petrazoliu ir valgom su grietine thumbup.gif

Tiršta žirnių sriubytė mūsų taip pat labai mėgstama bigsmile.gif thumbup.gif Nesenai dovanų gavau blenderį, tad dabar žymiai dažniau galėsim ja pasimėgauti wub.gif
Atsakyti