QUOTE(Belle Du Jour @ 2010 10 08, 00:54)
tai kad ziurejau is olay,deja,nieko jusu rekomenduoto is pirmo puslapio parsisisuti neradau,o kaip zinot Lietuvoj Olay nera

man ir kainos ir kokybes ir tinkamumo(nes kiek anksciau naudojau ko viskas tiko) priimtiniausia Clinique,todel is ten ir issirinkau. o gal ka pasiulytumet? aciu
O kur jūs ieškot, kad nerandat?

Čia nemažas pasirinkimas
drugstore.com,
čia truputis.
Dar užmačiau, kad Kosmada pradėjo prekiauti Olay gaminiais.
Jei būtent iš Clinique ir jūsų oda nėra labai riebi- City Block Sheer Oil-Free Daily Face Protector SPF 25 neblogas daiktas. Turi vos vos spalvos, kuri realiai nepastebima ant veido. Dar Super Rescue Antioxidant Night Moisturizer, for Combination Oily to Oily Skin. Bet šiaip, ir DDMG nebloga priemonė.
QUOTE(Sunreja @ 2010 10 08, 02:18)
himalaia, kuris geresnis?
Clarins Pure Melt Cleansing Gel
Clarins Cleansing Milk With Alpine Herbs
Man idomu, kuri geriau naudoti makiazo nuvalymui? Po to, aisku, naudosiu tonika.
Mano nuomone, yra geresnių priemonių, be dirginančių ingredientų. Iš dviejų blogybių gal antrą rinkčiausi.
Clarins Pure Melt Cleansing Gel- turėtų neblogai nuvalyti makiažą, bet sudėtyje yra labai dirginančių konservantų, kurių ant odos paliekamose priemonėse naudot nepatariama.
Clarins Cleansing Milk With Alpine Herbs- turi ypatingai daug kvepalų, taip pat truputį dirginančių augalų ekstraktų- arnikos, melisos, jonažolės. Sąrašo gale dar eina problematiški, dirginantys kvapų ingredientai.
QUOTE(Daddygirl @ 2010 10 08, 03:07)
1. svelnesni bus visi kiti nei sulfatai (daugiau maziau:)).
nu pvz glukosidai, tauratai...
as nors ir uz naturalesnes priemones

, ne del to vengiu sulfatu

o, kaip rasiau, del to, kad jie piktesni plovikliai nei daugybe kitu, is kuriu galima rinktis.
2. Mes juk cia siaip ar taip rasom savo subjektyvias nuomones. Tikrai atsirastu zmogus, kuris prisiekinetu, kad ir SLS jam butinas, nes kitaip jo riebaus veido, plauku ar kuno nenuplausi. Nu, tai butu jo subjektyvi patirtis, nuomone, ir nelabai pasigincysi
3. objektyvumo delei-
silikonai palygina ir pagrazina oda. bet tik tam kartui, t.y. tam tikra prasme sudaro iliuzija. be to jie turi ir neigiama puse - padengia oda plevele, neleisdama jai kvepuoti. Todel pvz prakaitas per laika oda dirgins. Dar yra nuomone, kad jie kaupiasi organizme.
Todel as, jei randu priemone su mane tenkinanciu poveikiu be silikonu, geriau tokia ir renkuosi.
4. As irgi manau, kad nuo hamamelio kiekio priemoneje priklausys jo poveikis
Tik nevadinciau as jo dirgikliu, jei nevadinami dirgikliais sulfatai. Tiesiog priemone skirta riebiai odai.
1. Na, vėlgi, iš kurios pusės pažiūrėsim- ne visi sulfatai yra aršūs, kaip sakai. Jie tiesiog efektyviausiai iš visų detergentų pašalina nešvarumus. Aštriausias ir tikrai dirginantis yra SLS plius dar keli. Mano nuomone, reikia žiūrėti ne konkrečiai į tą sulfatą, o tiesiog į detergentų grupę. Ne visada detergentas su žodžiu sulfate bus dirginantis ar agresyvus. Taip pat yra anijoninių detergentų, kurie yra dirginantys, bet neturi pavadinime "sulfate". Taigi toj pačioj detergentų grupėje yra tiek aštrių, tiek švelnių pavyzdžių. Manau, kad sulfatai negerą vardą žmonių akyse turi ir tiek.
Tarp sulfatų yra ir normalių (pvz., ammonium laureth sulfate, magnesium laureth sulfate). Turiu prausiklį su ammonium laureth sulfate, kuris suporuotas su amfoteriniu surfaktantu. Toks neagresyvus, kad net prakaito nuo pažastų nenuplauna

Labai daug kas priklauso nuo deteregento tipo, jo koncentracijos, su kuo jis suporuotas. Gerai suformuluojant net ir SLES, kuris iš esmės labiau tinka riebesnei odai, gali būti labai švelnus, tinkantis ir sausesnei odai. Žinoma, norint greičiau padaryti sprendimą- pirkt priemonę ar ne, lengviau sulfatų tiesiog vengti. Nes kitaip reiktų giliau pasidomėti sudėtimi... Nesiginčiju, sulfatai (t.y. anijoniniai detergentai) apskritai yra efektyviausi valikliai. Bet tai nebūtinai reiškia, kad jie yra agresyvūs. Tiesiog viskas nuo odos tipo priklauso ir konkretaus detergento ir produkto.
2. Taip, subjektyvios tos mūsų nuomonės. Bet viena yra asmeninė žmogaus patirtis (pvz., kai kuriems patinka ir tinka alkoholiniai tonikai), o kita yra tai, ką apie konkretų ingredientą sako mokslas (kad alkoholis denatūruoja odos baltymus, skatina laisvųjų radikalų žalą, taip niokodamas odą ir skatindamas jos senėjimą). Žmogus remiasi produkto pojūčiu. O fiziškai pajausti, kad, pvz., alkoholis pamažu naikina odą neįmanoma.
3. Taip, sudaro iliuziją, užpildo porą kaip špaklius

Dėl plėvelės, kuri neleidžia odai kvėpuoti nesutiksiu. Taip, silikonas yra occlusive, t.y. sudaro ant odos apsauginį barjerą (kaip ir daug kitų ingredientų). Bet tai nereiškia, kad tas barjeras yra aklinas. Būtent dėl savybės praleisti drėgmę, deguonį, bet tuo pačiu apsaugoti odą, silikonai yra naudojami randų gydymui. Pagal tokią teoriją, kad silikonas neleidžia odai kvėluoti, išsitepus visą kūną silikoniniu losjonu, sutriktų žmogaus termoreguliacija, jis pradėtų blogai jaustis ir t.t.
Dėl kaupimosi organizme negaliu pasakyti, neteko skaityti apie tai. Visko gali būti, bet kiek žinau, silikonų molekulės yra pakankamai didelės, kad prasiskverbtų pro odą. Dėl to jie pakankamai gerai išlieka odos paviršiuje.
4. Na, bet hamamelis yra dirgiklis, kaip ir kai kurie sulfatai... Nes oda susitraukia būtent dėl jo dirginamojo efekto. Be to, jis yra kvapnus, kas irgi gali dirginti.
QUOTE(Daddygirl @ 2010 10 08, 03:37)
Noriu paklausti apie tema. Nes suabejojau, gal turbut nesuprantu

Koks jos profilis? Visi klausimai adresuojami himalaiai. Gal tema tokio tipo kaip jos blogas?
Beje,
himalaia, noriu pagirti uz domejimasi, informacijos kaupima tokiam jaunam amziuj!

Kas paskatino? Gal ir eksperimentais/gamyba uzsiimi?
Tema profilio neturi

Čia kviečiami pasisakyti visi, kas domisi kosmetika. Tik tiek, kad tema dar nauja, nelabai kol kas yra daugiau žmonių, kurie norėtų savo nuomonę reikšt. Todėl matyt klausimai man ir adresuojami- nebalai yra kam daugiau juos atsakyt, kaip Vitulka ir minėjo. Manau, ateityje tikrai daugiau žmonių prisijungs. Tu jau vat prisijungei
O blogo idėja visai gerai skamba... Gal būtų patogiau informaciją pateikti ir skaityti.
Dėkui

Paskatino nusivylimas kosmetikos priemonėmis. Tiesiog esu gamtamokslė, visada mėgėjiškai domėjausi žmogaus fiziologija, kaip kas veikia, pasidarė įdomu, ar realu, kad kosmetika gali veikti taip, kaip reklamose žada.
Galvojau apie savos kosmetikos gaminimą, bet manau, kad kol kas negalėčiau susipirkti visų ingredientų, kurios norėčiau matyti veido priemonėje. Bet kokias nesudėtingas kaukes, aliejukus pasimaišau karts nuo karto. Turiu tokia svajuko dramblionę kada nors savo nedidelę veido priežiūros liniją išleist. Matau mažą nišą, kurią būtų galima užpildyt. Bet dar daug knygų reiktų sugraužt, išsimokslint toj srity apskritai, turėti investicijų, kad tokia svajonė išsipildytų.
QUOTE(asphalt @ 2010 10 08, 13:36)
Abi priemonės su 10% AHA, svarstau, kurią geriau rinktis (labiau kūnui, bet neatmetu galimybės, kad bus tepama ir ant veido). Ar gal jos daugmaž lygiavertės?
Alpha Hydrox AHA Enhanced Lotion
NeoStrata Ultra Smoothing Lotion
Ačiū.
Aš pati šitą Alpha Hydrox losjoną planuoju nusipirkti- kulnams, alkūnėms ir pan, kartais ir veidui. Abu ganėtinai panašūs savo paprastumu, tai pasirinkau perpus pigesnį variantą.
Alpha Hydrox AHA Enhanced Lotion- labai paprastas, pigus, bet geras rūgštinis losjonas.
NeoStrata Ultra Smoothing Lotion- paprastas, geras rūgštinis losjonas.
QUOTE(Rainy day @ 2010 10 08, 15:47)
P.S. himalaia, nu negaliu aš nepliūrint litrais tos arbatos vakare

Šalta, rudenėlis, smagu arbatėlę gurkšnoti
Iš kitos pusės, prisigert iš vakaro skysčių ir ryte užtinus atsikelt gerai- raukšlės užtat išsilygina bent trumpam
QUOTE(justina77a @ 2010 10 08, 17:12)
Sveikos. Kokia puikia tema radau. Kaip tik domiuosi kokia geriau pirkti kosmetika. Kokia jusu nuomone apie kosmetika su negyvosios juros dumbliais ir druskomis?
Stai sudetys:
VEIDO KREMAS
KUNO LOSJONAS
Man kazkaip atrodo per daug sudedamuju daliu. ar gali buti gera tokia kosmetika?
Pavadinimai, pakuotės...
Firma dar nieko nepasako, nes viena kompanija gali turėti dešimtis veido kremų

Abiejose priemonėse neaišku, kas tas vegetable oil, bet turbūt nieko baisaus. Dumblių sudėtyse nematau (o jie galėtų būti naudingi kaip, pvz., antioksidantai), druskų labai mažai...
Svarbu, ne kiek sudedamųjų dalių o kokios jos :mirksiukas Žinoma, jei oda labai jautri, kartais kuo mažiau, tuo geriau, tada menkesnė tikimybė, kad kažkas dirgins.
EN GEDI Multiactive Hydrating Day Cream For all skin types- gali kimšti poras, dumblių neįžiūriu, jūros druskos yra, bet ypatingai mažai. Bet jei jos kieks būtų didesnis, tada galėtų sausinti, dirginti odą. Šiaip, sudėtis paprasta, geri ingredientai (jojoba, rožės) eina po konservanto. Kadangi pakuotė- indelis, saulės apsaugos, keli geri ingredientai nebus stabilūs. Vien tokio kremo apsauga nepasitikėčiau, juolab, kad ir SPF reitingas nenurodytas. Naudojami konservantai- labai dirginantys.
EN GEDI Restorative Aromatic Body Lotion- pakuotė gera, sudėtis panaši į EN GEDI veido veido kremo. Ta pati problema su konservantais. Gerieji ingredientai eina po konservanto. Turi kelis potencialiai dirginančius augalų ekstraktus.