Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Technologijos Universitetas (KTU)

KAUNO TECHNOLIGIJOS UNIVERSITETAS

user posted image

KTU
KTU facebook'e
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labamba: 27 rugpjūčio 2010 - 20:49
Ačiū labamba už naują temukę 4u.gif
QUOTE(labamba @ 2010 08 27, 21:44)
kokia spec pasirinkai,kad yra sitas dalykas 4u.gif ?

Po ilgų svarstymų ir galvos laužymų buvo pasirinktas Marketingas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2010 08 27, 20:49)
Ačiū labamba už naują temukę 4u.gif

Po ilgų svarstymų ir galvos laužymų buvo pasirinktas Marketingas rolleyes.gif

biggrin.gif tai su tuo dalykeliu pavargsi,kuri paryskinau,siaubas buvo,studentai skundesi,su kursiniu beveik niekas nepraslydo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labamba: 27 rugpjūčio 2010 - 21:50
QUOTE(ERVInga @ 2010 08 27, 21:49)
Ačiū labamba už naują temukę 4u.gif

Po ilgų svarstymų ir galvos laužymų buvo pasirinktas Marketingas rolleyes.gif

Pas mus marketingo grupė nesusirinko.
Atsakyti
kazkas klause ar lengviau ekonometrika nei statistika - zymiai rolleyes.gif .Man deste Maskvytis, tai is pradziu pasirode baisus, bet paskui thumbup.gif .Kam isejo teigiamas - galejo net egzo nelaikyt mirksiukas.gif Namu darba padejo tokia mamyte padaryt, truputi pamokino skypu ir viskas gavosi gerai.
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 27, 21:50)
biggrin.gif tai su tuo dalykeliu pavargsi,kuri paryskinau,siaubas buvo,studentai skundesi,su kursiniu beveik niekas nepraslydo doh.gif

doh.gif doh.gif doh.gif
manes ir tas pats laukia doh.gif vargsim su Ervinga blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nneringa: 28 rugpjūčio 2010 - 12:02
QUOTE(nneringa @ 2010 08 28, 12:02)
doh.gif  doh.gif  doh.gif
manes ir tas pats laukia  doh.gif vargsim su Ervinga  blush2.gif

tai ko cia visos i marketinga sulindot g.gif ?
Atsakyti
tai va, kad... blush2.gif net ir pati nežinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 27, 22:50)
biggrin.gif tai su tuo dalykeliu pavargsi,kuri paryskinau,siaubas buvo,studentai skundesi,su kursiniu beveik niekas nepraslydo doh.gif

Ačiū labai už moralinį "palaikymą", va būtina imt ir sugadint nuotaiką mokslams net neprasidėjus mad.gif (juokauju biggrin.gif ). Vargsim jei reiks - ką padarysi unsure.gif

QUOTE(labamba @ 2010 08 28, 13:09)
tai ko cia visos i marketinga sulindot g.gif ?

Aš pasirinkau todėl, kad šis dalykas patiko. Iš pradžių juk svaigau dėl finansų, o gerai galvą pakrapščius prisiminiau, kad prieš n metų buvau pasirinkus panašią spec., o kai nebaigiau džiaugiausi, kad nebaigiau cool.gif . "Užkabino" marketingas ir vsio rolleyes.gif . O ko nneringa nuėjo į marketingą net nežinau hihihi.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(nneringa @ 2010 08 28, 12:48)
tai va, kad...  blush2.gif  net ir pati nežinau  ax.gif

dalykas kainodara doh.gif sumaisiau su prekes valdymu,siaip pirmas semestras visai nieko bus thumbup.gif tik kad viena paskaita sutampa man 5kurse elektronine komercija
Papildyta:
QUOTE(ERVInga @ 2010 08 28, 13:17)
Ačiū labai už moralinį "palaikymą", va būtina imt ir sugadint nuotaiką mokslams net neprasidėjus  mad.gif (juokauju  biggrin.gif ). Vargsim jei reiks - ką padarysi  unsure.gif
Aš pasirinkau todėl, kad šis dalykas patiko. Iš pradžių juk svaigau dėl finansų, o gerai galvą pakrapščius prisiminiau, kad prieš n metų buvau pasirinkus panašią spec., o kai nebaigiau džiaugiausi, kad nebaigiau cool.gif . "Užkabino" marketingas ir vsio  rolleyes.gif . O ko nneringa nuėjo į marketingą net nežinau  hihihi.gif  friends.gif

kainodara baubas,sumaisiau su prekes valdymu biggrin.gif sorriukas 4u.gif
kai grysiu namo paziuresiu kuo galiu padeti,mano visi mokslai Kdn like flese,kiek prisimenu pirmas semestras lengvas ir nesunkus,tik kad man nebuvo el.komercijos,dabar bus....
o del finansu gal ir geras pasirinkimas,jau as ju nekenciu sunku ziauriai bent man,dieve finansiniu istekliu vadyba gal 4kartus ejau perasyti,kol islaikiau dar per visus mokslo metus nei su vienu dalyku taip nebuvo doh.gif siaip noreciau tarptautini dabar rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 28, 14:18)
dalykas kainodara doh.gif sumaisiau su prekes valdymu,siaip pirmas semestras visai nieko bus thumbup.gif tik kad viena paskaita sutampa man 5 kurse elektronine komercija

Mačiau, kad ir jums elektroninė komercija bus, tik jums po pietų. Va čia gal ir aš tau kuom galėsiu pagelbėt per tiek metų blush2.gif (pvz. kolio klausimus atsimint ir t.t. smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2010 08 28, 13:23)
Mačiau, kad ir jums elektroninė komercija bus, tik jums po pietų. Va čia gal ir aš tau kuom galėsiu pagelbėt per tiek metų  blush2.gif (pvz. kolio klausimus atsimint ir t.t. smile.gif )

duosiu as tau tuos kolio klausimus,neverk biggrin.gif ir egzo dar kaip prieda pridesiu lotuliukas.gif
Atsakyti