Įkraunama...
Įkraunama...

Tarptautiniai autobusai

Sveiki,

turiu planų nuvykti į Turkiją lapkritį (antrą kartą..pirmasis buvo lėktuvu) autobusu ar traukiniu. Tačiau naršydama internete neradau tokių, kurie vežtų be kelionių ar poilsio pasiūlymų.
Man įdomu sužinoti ar yra Lietuvoje ar Latvijoje autobusai, kurie nuveštų į kitą šalį? Tarkime, Turkiją? Iš Vilniaus ar Kauno, o , kad ir iš Rigos - į Stambulą ar kitą Turkijos miestą?
(Principas toks kaip Lietuvoj..tarkime maršrutas: Kaunas-Vilnius)

Tokiu pat principu mielai keliaučiau į Paryžių Naujiems metams.

Taigi, norėčiau,kad pasidalintumėte informacija : ))
Atsakyti
Šiuo atveju geriausias pagalbininkas yra gūglis wink.gif
Štai vienas pavyzdysi:
http://www.autobusus...ndex.php?id=552
Atsakyti
Tokio marsruto Vilnius-Stambulas ar panasaus - tikrai nera. Taciau yra galimybiu nuvykti iki Turkijos traukiniu, stai, zemelapis:
http://www.interrail...ail-railway-map
Zinoma, padarysit "n" persedimu, sumokesite keliskart brangiau, ir kelioneje ustruksite netoli savaites, taciau pravaziuosite visa Europa thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi siu autobusu bilietai yra vardiniai , gal kas susidurete, ar galima keisti pavarde biliete ?
O gal to visai ir nereiktu, ne kazkur forume esu skaiciusi, kad bilietu su pasais autobusuose nesutikrina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 18 kovo 2011 - 08:24
QUOTE(norala @ 2011 03 18, 08:24)
Kadangi siu autobusu bilietai yra vardiniai , gal kas susidurete, ar galima keisti pavarde biliete ?
O  gal to visai ir nereiktu, ne kazkur forume esu skaiciusi, kad bilietu su pasais autobusuose nesutikrina  g.gif

Keisti galima už kažkokį mokestį. Važiavau 4 kartus, tai visą laiką įlipant paso prašė, nors gal psikeitė kas.
Atsakyti
Lux express svetaineje yra DUK:

Ar galiu pakeisti keleivio vardą ant bilieto?

Ne. Biliete galima keisti tik kelionės datą ir laiką.


Vasara vaziavau su Simple Express i Lenkija paso neprase.

Atsakyti
Aha, žiūriu tikrai negalima. blush2.gif
Bet va Ecoline tai leidžia: 4.5. Iki kelionės įvykdymo (iki pirmos kelionės, vykstant į abi puses), sumokėjus 10% bilieto vertės galima keisti keleivio vardą ir (arba) pavardę, nekeičiant kitų duomenų (maršruto, galutinės stotelės, krypties ir tarifo kategorijos). Ši paslauga teikiama tik Ecolines atstovybėse. Bilietuose, kurie dalyvauja Bonus programoje, pakeisti vardo ir pavardės neįmanoma.

O Euroline dar yra Lietuvoj? Ar jau tik TOKS, Lux ir Simple express po jų ženklu slepias?
Atsakyti
QUOTE(F=ma @ 2011 03 18, 20:48)
Keisti galima už kažkokį mokestį. Važiavau 4 kartus, tai visą laiką įlipant paso prašė, nors gal psikeitė kas.


a nezinau as uz lux express daznai vazineju ir dar ne sykio manes neprase jokio pasao kaip ir kitu keleiviu /.visi tik parodo bilietus ir yra ileidziami.
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2011 03 18, 09:24)
Kadangi siu autobusu bilietai yra vardiniai , gal kas susidurete, ar galima keisti pavarde biliete ?
O  gal to visai ir nereiktu, ne kazkur forume esu skaiciusi, kad bilietu su pasais autobusuose nesutikrina  g.gif



Na, jeigu dar kam idomu, tai tikrai niekas nieko netikrina, tik surenka bilietus..

Siaip autobusas ( konkreciai Luxexpres) thumbup.gif ir kava nemokamai smile.gif
Atsakyti