Įkraunama...
Įkraunama...

Ar verta drastishkai nutraukti maitinima krutimi?

Mano merginai jau metai ir 7 men, ji vis dar sekmingai valgo mano pienuka (nepamirsta ir koki karta uzkasti ir nakti ), o savaitgaliais tai is viso kokius 5-6 kartus per diena pavalgo, arba kai gryztu is darbo nesvarbu kad buna privalgius man net nusirengt normaliai neleidzia. Tai va zodziu psichologine priklausomybe didele.

Ir sprendziam dabar atimt neatimt, kai pagalvoji gaila vaiko, bet is kitos puses gal jau kaip ir uztektu, siaip as pati jokio diskomforto nejauciu, isskyrus tai kad jau kai uzsimano tai pradeda rubus kilot ir tampyt...

Ir galvojam dabar ar klausyt PSO , kuri teigia kad reik maitint kol vaikas pats atsisako (o jei iki mokyklos neatsisakys  :o - ir kazkaip nepanasu kad mano mergina pati atsisakytu, ar su tetuku pas mociute iskomandiruot keliom dienom, bet baisu kad vaikui nebutu psichologines traumos, nes ir siaip ji pas mane is jautresniu...


Atsakyti
aš tai maitinčiau, jei tik tau, kaip sakei, ypatingų kančių nepridaro, man tai jau 7-8 mėnesį ir pienuko turbūt trūkdavo, tai ištisai prie krūties laikiau dukrą kol jau galutinai užkniso(čia antrą vaiką), o pirmą, kai maitinau 7-tą mėnesį-pasak gydytojų buvo būtinybė atjunkyti, nes jau laukiaus antrojo, tai man subintavo krūtis, pienas kaupės, sukilo uždegimas, skausmas didesnis už gimdymo turbūt buvo porą parų, ot sadizmas...Taigi, jei nėr būtinybės nutraukt maitinimo, tai ir nedaryk nieko, bus pačiai skaudu, kaip sadizmas-vaikas nores žįst, o tu atstumsi..vien dėl savo užsiciklinimo...negražu :smile.gif
Atsakyti
Kai mano mazoji buvo tokio amziaus, ir as bandziau nutraukti matinima... Kamavausi smarkiai, gal net labiau uz kudikeli  :) Nuo visu tu kelimusi nakti, arbateles nesiojimu... Galiausiai pasidaviau ir pamaitinau iki antro gimtadienio. Tada padariau grazia svente ir pasisnekejom. Sakau "kamile, dabar tu jau didute, atsventem antra gimtadieni, valgem torta, gvai daug dovaneliu, bet zinok, dabar jau mamos pienukas prarugs, nebeskanus pasidarys..." Ji dar savaitele kokia vaiksciojo ratais ir vis ragavo "ar dar skanus pienukas". Po to ish saldytuvo buvo ishtrauktos garstycios ir patepta ten, kur reikia. Eilinio degustavimo metu mazoji paragavo ir kad prades shaukti "fuuuuu, mamyte, tavo pienukas nebeskanus!!!" Nuo to laiko paprasyta i kruties i burna neeme.  ;D Tik dar pkokia savaite naktimis blaskydavosi ir per miegus kalbejo "Na kodel, kodel mamos pienukas neskanus!!!". :-[
Atsakyti
-:super  ;D
O per kiek laiko tavo pienas nuo tada dingo, ar nejautei diskomforto, kaip tvarkeis?
Atsakyti
na ir as pasidalynsiu savo patirtimi,nes pirmaja maitinau iki 1.8m,buvau jau su antra pastojus,bet man neliepe nutraukti maitinimo,ji savaime atprato kazkaip,bet labai susigadinom dantukus,nes daznai uzkasdavom nakti,taigi  antrosios maitinima nutraukiau pati nors buvo gaila,bet rupejo dantukai,bijojau,kad nebutu,kaip sesei.Na,bet jei pas jus ,kaip rasai viskas gerai,tai ir neskubek nutraukti ir man atrode,kad neatsisakys pati,bet kazkaip ivyko ;)na,o kai nutraukinejau antrosios maitinima,tai emiausiu juokingu priemoniu,ogi spienelius patepiau viduriu lasiukais ir labai gerai suveike,pienelis sugedo biggrin.gif
Atsakyti
tik dabar pamaciau,kad ir Kara panasiom priemonem atpratino,pasirodo veiksminga ;)tik mano mazoji kazkaip greitai uzmirso,nes jai buvo 1.3m.o pienelio ilgai buvo vis juokaudavau,kad galeciau dar ir svetima vaikuti ismaitinti  :)
Atsakyti
man atrodo, kad kai laukies kito vaiko žindydama, pakinta jau pieno skonis, gal todėl Živilės vaikas pats atprato?
Atsakyti
nu va dilemos neliko - lauksim antro gimtadienio  ;)  o del dantuku tai viena gydytoja sake kad mamos pienas dantukams nekenkia .. nors as nelabai tikiu kazkaip - vistiek maisto produktas smile.gif
Atsakyti
o aš tikiu-visur motulės gamtos sureguliuota, tik reikia mokėt iššifruot wink.gif
Atsakyti
siaip as irgi stengiuosi laikytis siu principu o ypac vaiko auklejime, taciau kai prasideda visokie gasdinimai (ir ne is ko kito o is gydytoju  :o kad vaikas veliau naktimis kelsis valgyt, susiformuos blogi iprociai  ir tt tai va ir pamastai o gal is tikro taip?
Vistik butu labai idomu isgirst profesionalaus psichologo nuomone ar is tikro toks ilgas maitinimas turi nors viena minusa vaikui?
Atsakyti
sakyciau ,kad neturetu sugesti nuo pienuko,bet matyt viskas susidejo,o gal i mociute atsigime,kurios labai jau silpni dantys :-/
Atsakyti
noriu parasyti dar viena  savo pastebejima,kad,kai tik nustojau maitinti ,abi dukreles pradejo ismiegoti visa nakti be pabudimo,o kol maitindavau,tai nakti daznai prabusdavo uzkasti,buvo labai malonus siurprizas,nes sito tikrai nesitikejau wink.gif
Atsakyti