Įkraunama...
Įkraunama...

sujungti delnai

mano akys visur ieškojo TAVĘS, bet tik labai retai sutikdavau TAVE gatvėje.neapsakomų jausmų banga karštai nutvilkdydavo visą kūną- TU buvai toks žavingas,linksmas ,stiprus.tada atrodė ,kad mus skiria bedugnė.kai praeidavai pro šalį ,šypsodavausi ,bet tai pastebėdavo tik sulinkę medžiaui arba tamsūs namų langai.
šaltą rudenį,kaip bejėgį lapelį ,likimas mane nubloškė į ligoninę.ak ,kaip tada skaudėjo ne kur kitur o širdį...pora savaičių negalėsiu JO sutikti...nukabinusi nosį išėjau iš palatos į foje.tik staiga akys aptemo,ausyse kazkas spengia-sėdi ant fotelio mano MEILĖ.irgi toks nelaimingas ,liūdnas.sako-labas, gal sutiktum su manim pasėdėti?lyg nesava ,atsisėdau šalia ,jaučiau jo ramų kvėpavimą ir šiltas rankas...taip prasėdėjome ,kol 22val.visus suvarė į palatas ir mus išskyrė.jau nabeprocedūros rūpėjo ir ligos ,sekiau kiekvieną jo žingsnį ir baiminausi dėl jo negalavimu.o vakare nusprendėme pasielgti protingiau.JO mama daug metų dirbo ligoninėje tad visus jos kampelius JIS žinojo ,tad nutarėme iš skyriaus išeiti kol neužrakino durų.vėliau kaip nors įeisime.ligoninės rūsys buvo ervus ir paslaptingas.JIS pasakojo ,kur seniau buvo kino salė ,vaikų skyrius ,net atėjome iki lavoninės,priešmus durys į lavoninę ,o kairėje-kartoteka.įlindome pro siauras dureles ,o čia begalė istorijų sukrauta ,net šviesą radom isijungėme.susėdę ant tokio vamzdžio linksmai toliau plepėjome.staiga jis nutilo ,taip keistai pažvelgė man į akis-tu tokia graži ,kai juokiesi -JIS man pasakė ,pasilenkė prie manęs ir aistringai pabučiavo.staiga koridoriaus gale pasigirdo žingsniai.išjungėme šviesą ir tyliai laukėme .bet atsivėrė kartotekos durys ,JIS palietė kažkieno ranką.pasigirdo šiurpus klyksmas ,tada mes nėrėme žmogystai pro šoną ir juokdamiesi išbėgome.laimei skyrius nebuvo užrakintas ,o mūsų niekas nepastebėjo.tik ilgai bijojau ,kad neatvežtų į mano palatą tos ,kuri gavo nuomarį ,kai vidurnakti pamatė du vaiduoklius.Įdomu ,ką pasakysiu vaikams ,kai klaus ,kur pirmą kartą pasibučiavau su tėčiu?
Atsakyti
biggrin.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
thumbup.gif Man patiko, labai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

puiki istorija thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif na aš tai nenorėčiau būti tos žmogystos vietoje biggrin.gif
Atsakyti
viskas,ko reikia:nerimas,romantika,jumoras thumbup.gif
Atsakyti
liuks thumbup.gif
tik pavadinimas gal nevisai su kūrinuku susietas
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif jo pavadinimas nebetinka nes istorijos nepabaigiau-po ligoninės būsimasis pakvietė į svečius .kadangi yra puikus dainininkas sukūrė man dainą ,prisipažino susižavėjęs mano sugebėjimu užjausti ir išklausyti.dainos pavadinimasSUJUNGTI DELNAI.romantikai pratesti ,parašysiu žodžius


MES SĖDIM PAJURY,
LYG PASAULIO PAKRAŠTY
SAULĖ LEIDŽIAS TAIP TOLI ,JI RAMI.
HORIZONTE TOLS LAIVAI
JIE ATRODO LYG ŽAISLAI
SĖDIM DVIESE KAIP VAIKAI,AR MATAI

PRIED. MŪS SUJUNGIA DELNAI
NELIŪDĖK IR BUS GERAI-
JUK PASAULIS PO KOJŲ ŠTAI
JŪRA OŠIA ,JI RAMI
BANGOS ILSISI NAKTY ,
O MES DVIESIA SUJUNGTI.

NIEKS NESULAIKYS MANĘS-
JUK AŠ TAIP ARTI TAVĘS
TAVO BALSĄ VĖL GIRDŽIU,AŠ-TAI TU
PASIKLYDAU TARP TAVŲ SPINDINČIŲ AKIŲ
KUR PAŠAUKSI ,EISIU AŠ ,TEN KUR TU.

2KRT.PRIEDAINIS


taigi čia ramiai skambantis bliuzas,jei kam idomu pabandykit sudainuoti,bet kaip dainuoja mano vyras net musės išsižioja iš nuostabos lotuliukas.gif smile.gif
Atsakyti
nu va, tokią svarbią detalę praleidai biggrin.gif viskas stojasi į vietas rolleyes.gif
Atsakyti
laugh.gif laugh.gif laugh.gif thumbup.gif
linksma, romantiška, smagu thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
o kai vaikai klaus, kur pasibuciavai su teciu, parodyk sita story hihihi.gif
Atsakyti
Uoj patiko, Kriste smile.gif
Nezinau, ar cia tik siaip sutapimas, ar esi buvusi mano kolege, nes buvusiame mano darbe kaip tik figuravo linksma panele Kristina Mikalausk... pala, nebepamenu, -aite, ar -iene. Koks skirtumas, esme kad rasinys tikrai super wink.gif
Atsakyti