Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

Sveiki. Panašu, kad į atelje tikrai neisime (čia buvo diskutuota lyg apie jas).

Tai dabar pavardinkite vietas, kurias žinote, kur jaunieji fotkinasi paprastai, išskyrus:
- Botanikos sodą
- Fortą, tas, kur yra pakilus aleksoto kalnu ir pasukus į dešinę važiuojant tiesiai tiesiai
- Apžvalgos aikštelę ant Aleksoto kalno.

Daugiau kaip ir nežinau.
Gal prie pažaislio kur nors fotkinasi žmonės?
Atsakyti
Prie marių (netoli Grabuciškių) labai gražių nuotraukyčių galima pasidaryti
Atsakyti
QUOTE (Kite @ 2004 05 24, 13:11)
Prie marių (netoli Grabuciškių) labai gražių nuotraukyčių galima pasidaryti

Paskutinį kartą kai buvai prie Marių ties grabuciškėm (prieš 2 metus kokius), tai krantas buvo kažkoks tešlinis. T.y. apžėlęs 100 metrų iki vandens dumbliais. Na nebent nežinau kur ten reikia važiuoti.
Atsakyti
Mane berniukas nesh per ta pesciuju tilta, kur salia molo (nzn kaip jis ten vadinasi), tai ten ir gamta labai grazi pasifotkinumui. Tik va tas tiltas labai jau ilgas thumbup.gif , ir be to zmoniu gali but nemazai jei geras oras
Atsakyti
QUOTE (Nightingale @ 2004 05 24, 16:19)
Mane berniukas nesh per ta pesciuju tilta, kur salia molo (nzn kaip jis ten vadinasi), tai ten ir gamta labai grazi pasifotkinumui. Tik va tas tiltas labai jau ilgas thumbup.gif , ir be to zmoniu gali but nemazai jei geras oras

Oho blink.gif Zinau as ta tiltuka biggrin.gif Vaizdai aplink tai tikrai nuostabus, bet del nesimo g.gif Tavo vyrukas dabar turetu imtis rimtu treniruociu programos, kad per toki tilta pernestu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Panemunės tas tiltas wink.gif na jei neš į Panemunės pusę, tai dar nieko - nuolydis žemyn, bet jei priešingai laugh.gif lai pasitreniruoja prieš tai į kalnus kopt wink.gif
Atsakyti
pažaislyje tai tikrai nemažai porų fotografuojasi wink.gif

prie grabuciškių tai arba reik žinoti gerą privažiavimą (jei toks yra), arba nusiteikt varinėti su aukstakulniais po pievas ir tešlynėlius.

galima pabandyti apsižiūrėt zapyškyje. šiek tiek toliau nuo kauno, bet gražu, nemunas, sena mūrinė bažnytėlė thumbup.gif , atviros erdvės rolleyes.gif . man ten gražu wink.gif
Atsakyti

Aga zapyskyje grazu, ten tikriausiai reiks sustoti-nes bus kaip tik pakeliui:)
o i botanikos soda dabar per "vilniu" reikia vaziuoti:)) ten remonta keliu daro-tai visokiom gatvytem reikia vaziuoti-labai dabar nepatogu:(((( jeigu laiko dauug neturit-tai neapsimoka....sad.gif((
Atsakyti
O aš kaip tik tuoksiuos Zapyškio bažnyčioj, tik aišku ne toj bažnytėlėj apačioj prie Nemuno, bet nueisim ir ten nusifotografuoti smile.gif
Atsakyti

Tai gal Antaniukas jus sutuoks Rrina?? tas pats kur Ezerelyje man atrodo ir zapyskyje ???bet va baznycioje toj nebuvus-kad ir daznai ten lankausi:(((
Atsakyti
Nu tas pats biggrin.gif sekmadienį visą dieną laukėm, kol galės bus priimti tą svadbą aptarti smile.gif o kai sulaukėm, tai turbūt porą valandų su juo prakalbėjom.
o jis kačerginėj ir ežerėlyje ir zapyškyje - visur žmogus spėja smile.gif beje Audroneta, gal pati iš tų vietų būsi ? smile.gif
Atsakyti

Na panasiai-as is lekeciu parapijos:)
o su Antaniuku teko ne karta bendrauti:)
kaip ir su buvusiu kunigu-kur buvo smile.gif) o tu is kur?
Atsakyti