Įkraunama...
Įkraunama...

VU EKF magistratūra

Sveiki,

gossip.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas turite info apie Strateginį valdymą pas E.Smilgą?
Kokie kl. būna per egzaminą?
Dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas turit kokių egzamino klausimų iš A.Marčinsko egzamino (Vadybos metodai)?

Ku, ku kur visi dingot?
unsure.gif
Atsakyti
o kas tas ekf?

Aš mokausi VU EF magistrantūroje:) 4u.gif
Atsakyti
Sveika Soul,

EKF - čia turėjo būti ,ekonomikos fakultetas.

Kelintam kurse mokaisi, ir kokia specializaciją?

Gal kartais turi, kokios info apie Vadybos tyrimų egzaminą (A.Marčinsko)?

mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, kaip suprantu tu vadyboj 1 kurse 4u.gif .

Aš verslo finansuose 1 kurse 4u.gif

Nea, vadybos pas mus nebebus tikiuosi unsure.gif
Atsakyti
Sveika,

Jums irgi buvo susitikimas su magistrinių darbų vadovais? Kaip sekėsi?
Pas rašai?

Atsakyti
Niu nieko, mes tik temas išsirinkom, pagal jas paskirstys vadovus. Pažiūrėsiu 6dieni, jau turbūt kabės lentoj kas pas ką rašo. Reikės eiti pasikalbėti...

6dienį egzas:( labai nelenda į galvąsad.gif žiauriai migdo konspektas:(
Atsakyti
Nu kažkaip skirtingai pas mus jau buvo susitikimas su vadovais. Spalio mėn. 23 d. vyko susitikimas su katedrų dėstytojais dėl Baigiamųjų darbų temų.
Nuėjus pas darbo vadovą išsirinkom temą, susitari dėl tolesnės atskaitymo tvarkos.

O kaip jus pasidalinot temas, jeigu norėjo rašyti tą pačią temą keli, tai ką kas šustresnis, tas gudresnis, tuo principu?

Oi, oi irgi laukia šešdadienį tas marazmas angliški vertiniai, bloga ....

Atsakyti
QUOTE(Bitė88 @ 2010 11 03, 21:23)
O kaip jus pasidalinot temas, jeigu norėjo rašyti tą pačią temą keli, tai ką kas šustresnis, tas gudresnis, tuo principu?

Mus sudėliojo prioritetų tvarka turbūt pagal pažangumą, taip ir rinkomės temas- kas pirmesnis, tas laimingesnis. Bet tų temų buvo labai daug, tai nemanau kad labai kažkas nukentėjo negavęs ko norėjo.
Atsakyti
O jau kad vadovę gavau:((( mamamija:((( Sako- o jums tikrai mane paskyrė?...nes aš neįsivaizduoju apie ką čia ta tema:(((

Kaip tau, Bite88?
Kaip egzaminus sekasi laikyti?
Atsakyti
Sveikute,

Biški užsivėlinau su atsakymu rolleyes.gif ,

Man tai net ir nežinau, egzaminai, kažkokia teorija, atrodo kartojasi viskas čia kas magistratūra, kas bakalauras vienas ir tas pats. Tik va buvo fin. atskaitomybes analize pas paskevičiu, tai je tau, je tau, per dvi savaites darbą parasyti, egzui pasiuošti, o ten ne teorija o skaičiavimai su anuitetais ....

Bet viskas gerai, kas gerai baigiasi. biggrin.gif

Gal turi pažistamų kas laikė pas S.Urbonavičių Marketingo tyrimus?
Būčiau dėkinga, ir nelikčiau skolinga mirksiukas.gif
Atsakyti