Įkraunama...
Įkraunama...

Agilė

Sveikos mielosios supermamos - nu tuoj tuoj atkeliaus musu mazyle i si pasauli, o del vardo vis neapsisprendziam. Nenorim dazno vardo, todel rasti grazu varda ir retoka ganetinai sunku doh.gif

Todel bevartant vardyna radau toki varduka - Agile. Idomi jusu nuomone apie ji, o gal ir kitu sauniu trumpu idomiu varduku turite pasiulyti???lauksiu visokiu komentaru ir pasiulymu cool.gif is anksto dekavoju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarune+: 31 rugpjūčio 2010 - 20:38
Miela Sarune+, kiekvienas tevelis, savo vaikuciui isrenka varda, kuris jo nuomone yra pats graziausiai ir labiausiai jam tinkantis. Ir vargu, ar reiketu klausti patarimo is kitu. Beabejo, kad atsiras tokiu, kuriems vardas labai patiks, taciau ir bus tokiu, kurie ji peiks ir pan.

Asmeniskai, kuomet rinkomes varda savo dukrytei, vadovavomes taisykle:
Patikrink kaip skamba saukiant maza mergaite, uzaugusia panele, teta, mama bei mociute.
Jei sis vardas dera prie visu siu "pareigu" idealu smile.gif
Ir dar, rinkome varda, kuris turetu vardadieni kalendoriuje:) Kad ir kaip juokingai pasirodytu, taciau turiu jaunesne pussesere, kurios vardo kalendoriuje nebuvo. Pamenu budama maza, ji del to labai liudejo sad.gif Vis klausinejo, kodel kiti vaikai turi, svencia, o as ne blush2.gif

Tad sekmės apsiprendziant patiems 4u.gif
Atsakyti
Miela būsima mamyte, kur Jūs tokį "vardą" iškapstėte? Gal medikai galėtų pakomentuoti, atrodo, tai "agilus" reiškia sąmoningą pacientą, nors gal ir klystu.

O šiaip, man atrodo kvaila paimti užsienietišką žodį ir jo rašybą sulietuvinti, paverčiant į vardą (jau geriau transkribuoti į Adžailę).

Gal dar sulauksim YesIŲ, BeginningIŲ, StupidŽIŲ?

Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2010 09 01, 02:54)
Miela būsima mamyte, kur Jūs tokį "vardą" iškapstėte? Gal medikai galėtų pakomentuoti, atrodo, tai "agilus" reiškia sąmoningą pacientą, nors gal ir klystu.

O šiaip, man atrodo kvaila paimti užsienietišką žodį ir jo rašybą sulietuvinti, paverčiant į vardą (jau geriau transkribuoti į Adžailę).

Gal dar sulauksim YesIŲ, BeginningIŲ, StupidŽIŲ?

cha cha - nu jau kaip dejai tai dejai cia biggrin.gif esu issilavinus moteris ir tikrai nesulietuvinau kazkur girdeta zodi, o tiesiog vardyne radau toki varda, todel buvo idomi kitu mamyciu nuomone rolleyes.gif nesakau, kad man jis kazkoks paciausias, o ir agile terminas isvertus reiskia -
judrus, mitrus, paslankus,
žvitrus, guvus, gyvas (apie protą), o ne "samoninga pacienta"
todel nereikia cia jo lyginti su stiupidais ir kitais nesamoningais lietuvinimais.
Bet vis tiek aciu uz nuomone cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarune+: 01 rugsėjo 2010 - 08:09
o man tai visai nieko skamba biggrin.gif
Atsakyti
Agilė - labai gražu smile.gif
Atsakyti
man sis vardukas kiek per astrus... kazkodel skamba ''kapotai'', mazdaug A-gile. na, nezinau, tiesiog jis man neatrodo svelnus vardas... bet cia subjektyvi nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarejanti @ 2010 09 01, 12:46)
man sis vardukas kiek per astrus... kazkodel skamba ''kapotai'', mazdaug A-gile. na, nezinau, tiesiog jis man neatrodo svelnus vardas... bet cia subjektyvi nuomone smile.gif

na va man irgi jis gana grubus, del to ir svarstymai vyksta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarune+: 01 rugsėjo 2010 - 12:03
Man gražiau Agija, gal dėl to kad žinau nuostabią mergytę wub.gif Nesupykit, bet žemaitojoje tikrai paklaustų "A gilė, a kankorėžis"? tongue.gif
Atsakyti
Man negražus.
Atsakyti
Visai nieko 4u.gif
Atsakyti
O kodėl gi ne - jei vienam tinka Rugilė, tai kitam gali patikti Agilė.
Atsakyti