Įkraunama...
Įkraunama...

Pokalbių šou "Valanda su Rūta"

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 09 03, 19:36)
Malinausko

Kurio Malinausko? Dainorėlio Viktariuko?
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2010 09 05, 12:00)
Kurio Malinausko? Dainorėlio Viktariuko?

Tai jau taip... Bet jam ji jau buvo ne pirmoji...
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2010 09 05, 12:17)
Tai jau taip... Bet jam ji jau buvo ne pirmoji...

Pirmoji ar ne, esmės nekeičia, ne kiekvienam pasiseka rasti savo antrąją puselę iš pirmo ar net antro karto. Bet laidos esmė, kaip supratau, ne tame ir buvo.
Šios poros atveju aš Malinausko pusėje - žmona taikstėsi su viskuo, kol pastarasis neprakalbo apie oficialų santykių įteisinimą su kita. Kodėl? Kur savigarba?
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2010 09 05, 16:53)
Pirmoji ar ne, esmės nekeičia, ne kiekvienam pasiseka rasti savo antrąją puselę iš pirmo ar net antro karto. Bet laidos esmė, kaip supratau, ne tame ir buvo.
Šios poros atveju aš Malinausko pusėje - žmona taikstėsi su viskuo, kol pastarasis neprakalbo apie oficialų santykių įteisinimą su kita. Kodėl? Kur savigarba?

Kiek pamenu, ji taip pat ne iš karto santykius įteisino. Todėl visiškai nesuprantama, kodėl reikia LR, o dabar ir laidoj viską viešinti g.gif
Atsakyti
Man vienintelė priežastis "šviečia" - gal išlaikymas baigėsi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2010 09 06, 06:34)
Man vienintelė priežastis "šviečia" - gal išlaikymas baigėsi?  unsure.gif

Negi nuo pasiviešinimo atsinaujins g.gif .
Atsakyti
Noriu ir as pasisakyti apie sia laida. Nu man ji nesamoniu nesamone. Vedeja daznai ne tai kad nesugeba kontroliuoti situacijos, ko pasekoje, pokalbiu laida virsta turgaus pestynimis, kai visi saukia vienu metu...bet ir pati labai labai daznai pertraukia pasnekova vidury sakinio. Tikrai jai dar oj kaip truksta profesionalumo iki pokalbiu laidos vedejos status doh.gif doh.gif doh.gif . Stengiuos neziureti sios laidos, o jeigu jau tema kazkiek sudomina, tai emociskai labai jau issunkta po tos laidos dalyviu "pjautyniu" jauciuosi doh.gif . Duok die pati Ruta gal paskaito karts nuo karto atsiliepimus apie savo laida.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 06 rugsėjo 2010 - 08:59
QUOTE(nutė @ 2010 09 06, 09:09)
Negi nuo pasiviešinimo atsinaujins  g.gif .

Bet juk niekam ne paslaptis - smagu lietuviui, kai kaimyno tvartas dega... cool.gif
QUOTE(Tigris @ 2010 09 06, 09:59)
Nu man ji nesamoniu nesamone.

Man ji dabar tiesiog per ilga. Kaip ir visos kitos LNK laidos šiemet. Gal taip taupo? doh.gif
Atsakyti
jau kaip vecerskiai nepatiko doh.gif kisa savo nuomone nors tu ka, nesakau kad ta santos auksine, bet ka padarysi ji mato savo gyvenima toki tai jai gerai tada.
Atsakyti
jau ne pirma kart pastebiu kad Navaitis, tai zmogus isigandes savo nuomones, plius kurios nelabai sugeba apginti, na nezinau logiskumo pas ji nelabai matau.
Atsakyti
Gal žinot kur galima pažiūrėti paskutinę laidą?
Atsakyti