Įkraunama...
Įkraunama...

Tutis Trio vežimėliai (premium,comfort ir kt.)

Dalinkimes Ispudziais !!!!!



user posted image
Papildyta:
QUOTE(Susivelus Jolitele =p~~~* @ 2010 09 05, 12:48)
Sveikutes 4u.gif  norė pasiteirauti, kuo skiriasi pripuciami ratai nuo paprastu? Jie geresni? ir dar kur pirkti geriau gariunuose ar is parduotuves? juk gariunuose garantijos neduoda? blush2.gif


Sveika pripuciami ratai minkstesni pravaziuoja visur geriau,o paprasti manivrengesni,jau turi pasirinkti pagal save ko tau reikia,man reikejo pripuciamu gyvenam ne LT ziema sniego daug taigi su pripuciamais mums bus lengviau mirksiukas.gif

kiek anksciau skaiciau sako duoda ir gariunuose garantijos pasidomek,manau duoda ir ten o tas gerumas manau sokia tokia loterija vis tiek,as galvoju parduotuvese patikimiau,bet gali viskas buti atvirksciai,o kainos atzvilgiu net nezinau tikslaii nes turguje net neziurejom rolleyes.gif

taigi sekmes pasirinkime mirksiukas.gif

as turi tutis premium nors musu leliukas dar pakeliui kiek namie bandausi esu patenkintas ziuresim kaip bus praktikoje kai naudosim ,bet kiek zinau mamyciu,kurios naudoja ptenkintos 100% tei va! cool.gif

sena tutis trio tema!

man idomu kas turi premium automobilio kedute kaip tvirtinas masinoje g.gif dar nebandem bet biski neaisku ,jei kas netingit pakomentuokit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzzinija @ 2010 09 05, 19:06)

as turi tutis premium nors musu leliukas dar pakeliui kiek namie bandausi esu patenkintas ziuresim kaip bus praktikoje kai naudosim ,bet kiek zinau mamyciu,kurios naudoja ptenkintos 100% tei va!  cool.gif



Mes pries geras 3 savaites isigijom TUTIS TRIO PREMIUM vezima, kurio vaziuokle, jau kaip pas ZIPPY.
Tiesa sakant ilgai svarstem kuri imti, bet nugalejo PREMIUMAS.
Pacioj pradzioj jis labai man patiko, bet panaudojus tureciau prie ko prikibti.
Visa minkstoji dalis pasiuta nekaip. Tai siule kreiva, siulai islinde, tai kai kur medziagos kampas neisiutas i apdaila, lipduku raides nusilupo po pirmo uzdejimo.
Bet siaip jis rieda visai smagiai.
Atsakyti
QUOTE(Rufi @ 2010 10 06, 18:12)
Mes pries geras 3 savaites isigijom TUTIS TRIO PREMIUM vezima, kurio vaziuokle,  jau kaip pas ZIPPY.
Tiesa sakant ilgai svarstem kuri imti, bet nugalejo PREMIUMAS.
Pacioj pradzioj jis labai man patiko, bet panaudojus tureciau prie ko prikibti.
Visa minkstoji dalis pasiuta nekaip. Tai siule kreiva, siulai islinde, tai kai kur medziagos kampas neisiutas i apdaila, lipduku raides nusilupo po pirmo uzdejimo.
Bet siaip jis rieda visai smagiai.


o as jokiu priekaistu neturiu schmoll.gif niekas neislinde jokie siulai ,kaip aprasei pas mane nieko panasaus nera schmoll.gif gal tau papuole unsure.gif svarbiausia rieda gerai ir nebyra mirksiukas.gif
Atsakyti
Auginau savo dukryte Tutis trio comfort vezimelyje, tai nesigailiu ne kiek, as vien tik pliusus jame maciau ir matau ax.gif Ir manevringas, ir modeliukas labai dailus, i lopsi tilpom iki 7 men. O dabar jau ieskom jam nauju seimininku verysad.gif
Atsakyti
Trio c. modeliuku ir aš patenkinta.Dukryte gime didelė,su lopšiuku važinėjom iki 7 men.Dabar su sportinuku važiuojam.kad manievringas tai labai visi sako kas paima pavežiot.Kip bus žiemą dar pažiūrėsim,bet nemanau kad bus didelių problemų.iki šiol tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Seikos, mamos 4u.gif

Kuri galėtumėte paaiškinti kuo skiriasi Tutis Trio Premium ir Tutis Trio Comfort? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Princese_Leja @ 2010 11 24, 12:43)
Seikos, mamos 4u.gif

Kuri galėtumėte paaiškinti kuo skiriasi Tutis Trio Premium ir Tutis Trio Comfort? blush2.gif


Premium - skaitosi geresnis, todėl ir brangesnis: pripučiami ratai, geresnis čiužinukas.
Čia toks grubus paaiškinimas - gal kas žinos smulkiau smile.gif
Atsakyti
Kotrynos tinklapyje radau tik vieną skirtumą - premiume reguliuojasi nugarėlė. Dugiau skirtumų neaptikau. Na reikės pačiupinėti realybėje. Kol kas tik domiuosi, renku info 4u.gif
Atsakyti
as taip pat galvoju butent apie siuos,bet labiau comfort,vien del to,kad ratai yra nepripuciami smile.gif Nes as ju labai bijau.Dukrytes vezimo sprogo ratas nei is sio,nei is to,gerai,kad kudikis jame nebuvo,nzn kas butu nutike,ir pats garsas buvo siaubingas,lyg sprogtu automobilio ratas.Vien del sito reikalo as nenoriu pripuciamu smile.gif
Buvo pirkta kotrynoje..tuoj pat keiteme vezima i kitokius ratus.
Atsakyti
QUOTE(Princese_Leja @ 2010 11 24, 11:43)
Seikos, mamos 4u.gif

Kuri galėtumėte paaiškinti kuo skiriasi Tutis Trio Premium ir Tutis Trio Comfort? blush2.gif

premium lopsiuko nugarele pasikelia( kazakip nelabai patikimai atrode, ir kieta), lopsio sonai keiti. bet comforto pats lopsiukas didesnis- ilgesnis smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 04 gruodžio 2010 - 10:07

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.
Atsakyti
QUOTE(motorela @ 2010 12 03, 16:52)
premium lopsiuko nugarele pasikelia( kazakip nelabai patikimai atrode, ir kieta), lopsio sonai keiti. bet comforto pats lopsiukas didesnis- ilgesnis smile.gif

Aciu u info mirksiukas.gif
Atsakyti