Įkraunama...
Įkraunama...

TARO X

user posted image

NAUDINGOS NUORODOS:
TARO enciklopedija
Biblioteka 1
Biblioteka 2
Biblioteka 3
TARO pamokos
TARO reikšmės
TARO kaladės
TARO kaladės
TARO kaladės
TARO kaladės
TARO kaladės
TARO klubas

SENA TEMA ČIA
Atsakyti
labai graži korta, Sublime 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
aciu uz tema 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz tema 4u.gif
Mano siandienos kortos: 2 monetos, kardu karalius, 7 lazdos.

As tai vakar supratau (cia man kaip blondinei kol "dasilo" lotuliukas.gif ) kad dienos kortos man daznai nurodo mano vidine busena, o ne tai kokia bus diena g.gif kad ir vakar, dienos kortos buvo Monetu Riteris, Mirtis, 9 Kardai - kombinacija kiek nugasdino, bet nieko blogo tikrai nenutiko, tik duselej mano sumaistis vyravo ax.gif

Be to manes neapleidzia jausmas kad kortos nori man kazkokia zinia perduot g.gif

Sianakt miegojau su kortom, tai taip neissimiegojau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2010 09 05, 21:58)
Jo, -  taip apie dvynius raso...bet tie, kuriuos pazystu as, ne is tolo neprimena tu aprasytuju...Tokie ir man nepatiktu schmoll.gif Tie, su kuriais turiu laimes bendrauti, kaip tik veda labai uzdara gyvenimo buda (tame tarpe ir as), nuo technikos ir dvieju mobiliu tolimi tiek pat kaip ir nuo menulio, pavirsutiniskumu galima pavadinti tai, kad zino apie viska tiek, kad galetu apie tai laisvai bendrauti, bet savo sriti ismano iki giliausiu gelmiu (chirurgija, buhalterija, menotyra ir t.t.). Lengvabudiskumas pasireiskia tuo, kad neprisirisa prie jokiu santykiu, pletku, negatyvu...Laisvai nutraukia bet kokius atgyvenusius rysius, meta nepatinkancia veikla ten kur stovi, nerauda naktimis del alkstanciu Afrikos vaiku ir artejancio zemyno atsilimo (ar atsalimo) ir nesilaiko isitverusi šūdino diedo vien del to, kad neliktu viena...Na nezinau...man patinka tokios savybes...

Ech noreciau trumpam pasiskolint siu savybiu, galima? lotuliukas.gif

Radau visai idomias, neiprastas Taro kortas http://www.shamanscr...limited-edition
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 06 rugsėjo 2010 - 19:05
QUOTE(rutuk @ 2010 09 06, 20:26)
Aciu uz tema  4u.gif 
Mano siandienos kortos: 2 monetos, kardu karalius, 7 lazdos.

As tai vakar supratau (cia man kaip blondinei kol "dasilo"  lotuliukas.gif  ) kad dienos kortos man daznai nurodo mano vidine busena, o ne tai kokia bus diena  g.gif  kad ir vakar, dienos kortos buvo Monetu Riteris, Mirtis, 9 Kardai - kombinacija kiek nugasdino, bet nieko blogo tikrai nenutiko, tik duselej mano sumaistis vyravo  ax.gif

Be to manes neapleidzia jausmas kad kortos nori man kazkokia zinia perduot  g.gif

Sianakt miegojau su kortom, tai taip neissimiegojau  doh.gif
Papildyta:

Ech noreciau trumpam pasiskolint  siu savybiu, galima?  lotuliukas.gif

o as kaip tik buvau tokia dirgli toj svetimoj vietoj,viena,nutariau,kad miegosiu su kortomis,tai atsikeliau tokia rami,nebejutau baimes,nerimo ar sunkumo.
mmanau,kazkaip mane nuramino jos.
gali taip buti?
ar cia sutapimas g.gif
Atsakyti
Mergaites, gal damusam sena tema, tada pliurpsime cia? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2010 09 06, 18:56)
Mergaites, gal damusam sena tema, tada pliurpsime cia? smile.gif

Ka tik damusiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2010 09 06, 20:56)
Mergaites, gal damusam sena tema, tada pliurpsime cia? smile.gif

damusta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tobula @ 2010 09 06, 12:51)
labai graži korta, Sublime 4u.gif


Ir man ta senoji kaladė lb graži wub.gif
jėgų nėra 'nei už kapeiką' - ant lygios vietos užpuolė gripas doh.gif
Atsakyti
Senojoj temoj dar spejau derai1 parasyti, kur galetu isirengti altoreli, jeigu tik yra toks poreikis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 09 06, 19:15)
Senojoj temoj dar spejau derai1 parasyti, kur galetu isirengti altoreli, jeigu tik yra toks poreikis  bigsmile.gif

aha, perskaičiau, dabar mąstau, o kokio aš norėčiau. ir kaip jį padaryt kad mano katinai neprilystų, o tai jų visur pilna, visą butą užėmę. šeimininkei vietos grynai nebėr.
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2010 09 06, 21:06)
aha, perskaičiau, dabar mąstau, o kokio aš norėčiau. ir kaip jį padaryt kad mano katinai neprilystų, o tai jų visur pilna, visą butą užėmę. šeimininkei vietos grynai nebėr.

Katinai bigsmile.gif Kiek jų turi g.gif
Atsakyti