Įkraunama...
Įkraunama...

Tempia guma - vadinasi nemyli?

Sveikos, supermamos ! Norėčiau, kad pasidalintumėt savo gyvenimiška išmintim 4u.gif
Situacija tokia: man 23 jam 25, draugaujam 4 m, gyvenam kartu 3 m. Mano nuomone tiek laiko užtenka vienas kitą pažint, sužinot ydom ir trūkumam. Nu netikiu, kad dar keli bendro gyvenimo metai iš esmės kažką pakeistų santykiuose.
Ne kartą esu sakiusi kad noriu vestuvių, tiek rimtai tiek juokais klausiu: kada mane vesi? Jis atsako, kad nėra apsisprendęs, kad nenori vėliau issiskirt. Apie bendrą ateitį lyg ir kalba, bet apie bendrus vaikus ar vedybas neuzsimena.
Jauciuosi nesaugi ir nervinga, atrodo nieko netrūksta, bet gąsdina tas netikrumas. Jei per tiek laiko nežino ar aš jo gyvenimo moteris, tai gal ir nesužinos...
Žinau daugybę atvejų tiek iš savo aplinkos, tiek iš aplinkinių, kai draugauja, gyvena kartu 5-7-9 metus kartu ir vyras nesipersa, o bac issiskyria ir po pusmečio lekia prie altoriaus su kita. Bijau, kad ir man galų gale taip nenutiktų...
Nereikia man didelio baliaus, galiu ir susižadėjus pabūt keletą metelių, tiesiog noriu tvirto pažado, kad nori praleist visą gyvenimą kartu.
Vienas psichologas rasė, kad jei pora ilgai nesiryžta santuokai (5 ir daugiau metų), net ir susituokus santuoka nebus tvirta, iškils tos pačios problemos kurios trukdė galutinai apsispręsti tuoktis.
Žmogus man brangus mylimas, atrodo, kad ir mane myli, bet dabar jauciuos nei pagauta, nei paleista. Tėkšti ultimatumą arba ženijamės arba skiriamės? Laukti nežinia ko? Ar tokie santykiai turi ateitį? verysad.gif
Atsakyti
Sveika, mano situacija buvo panasi, tik as jau "juokais " pradejau sakyt kad pirstusi po 5 metu draugystes, deja po 7 metu issiskyreme, nes pastaruoju metu jis apkritai pradejo vengti tos temos. jei jau sitiek laiko kartu ir jis vis dar tau nepasipirso tai gero nelauk....
Atsakyti
atsakėt į savo klausimą pati ... jis dar nežino ar jūs ta tikroji, tai reikia suprast,kad esat patogi jam kol jis yra tos tikrosios paieškose...ras neras čia jau kitas klausimas... kaip ir ar jūs norit laukt kol jis ieškos... aš asmeniškai skirčiaus... ką ir padariau preityje... po keturių metų draugystės, jau buvom metus pragyvenę kartu ir kai žmogus pasakė, kad vis dar nėra tikras, kad dar palaukčiau... nelaukiau...
Atsakyti
Aš 7 metus laukiau, jis vis tos temos laukė, mes jau nebe kartu. Esu dabar su visiškai kitokiu žmogumi, kuris jau po pusmečio draugystės visiškai nebijo kalbėti apie šeimą ir vestuves, tad esu įsitikinus kai vyras tikrai myli, jam nekils abejonių.

Aš tave labai suprantu 4u.gif Tik nežinau ką patart, bijau kad taip gyvensi dar 2 ar 3 metus, kol galiausiai jis ras tą tikrąją dėl kurios neabejos unsure.gif
Atsakyti
na jau tiek kartu būnant ir dar nebūt užtikrintam, ar tai TA moteris? doh.gif
niekas nesako, kad vat būdami 20ties bėkit ir ženokites, na bet paklaustas kada vesi atsakyti, jog dar nėra tikras, tai panašu, kad tikras ir nebus schmoll.gif
Atsakyti
aš manau kad neves smile.gif nes jei jis nebūtų tikras dėl to kad dar per anksti, ar nėra pinigų ar dar kažkios panašios priežastys tai apie tai ir kalbėtų. jei po tiek kartu praleistų metų jis vengia net tokios temos kaip piršlybos ir vestuvės,kažkodėl manau kad jis žino kad jūsų neves..
Atsakyti
o jaigu jus pastotumet idomu ka jis tada darytu?
[b]Papildyta:[/b
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murka1980: 06 rugsėjo 2010 - 17:04
QUOTE(Mangusta 777 @ 2010 09 06, 14:06)
    Žmogus man brangus mylimas, atrodo, kad ir mane myli, bet dabar jauciuos nei pagauta, nei paleista. Tėkšti ultimatumą arba ženijamės arba skiriamės? Laukti nežinia ko? Ar tokie santykiai turi ateitį?  verysad.gif



Kaip elgtis,nuspresi pati,patarineti nesinori. Tiesiog,jei galvoji apie ultimatuma,buk pasiruosus bet kokiam atsakymui. Jei vis gi isgirsi ne tai,ko noretum,nesimetyk ir nekeisk savo pozicijos. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
na arba tempia guma, nes jam patogus tokie santykiasi, bet nesate ta, kuria noretu vesti. arba zinoma dar galimos kitos priezastys, kaip nepakankamai subrendes tam, nepakankamai savarankiskas, nejaucia, kad galetu islaikyti savo seima. kita vertus, faktas, kad 3 metus gyvenat kartu, kalba ka kita. o gal jis isisvaizduoja, kad tik ka susituokus butinai turesit apsikraut vaikais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amellie: 06 rugsėjo 2010 - 17:14
Sveikos, supermamos ! Norėčiau, kad pasidalintumėt savo gyvenimiška išmintim 4u.gif Situacija tokia: man 23 jam 25, draugaujam 4 m, gyvenam kartu 3 m. Mano nuomone tiek laiko užtenka vienas kitą pažint, sužinot ydom ir trūkumam. Nu netikiu, kad dar keli bendro gyvenimo metai iš esmės kažką pakeistų santykiuose.

Tiek laiko tikrai užtenka, norint pažinti vienas kitą.

Ne kartą esu sakiusi kad noriu vestuvių, tiek rimtai tiek juokais klausiu: kada mane vesi? Jis atsako, kad nėra apsisprendęs, kad nenori vėliau issiskirt.

Sakyčiau, gana atviras prisipažinimas, kad nesitiki su jumis kurti bendros ateities, ir žino, kad išsiskirs, todėl nemato prasmės tuoktis. Logiška.

Apie bendrą ateitį lyg ir kalba, bet apie bendrus vaikus ar vedybas neuzsimena.

Ką reiškia - lyg ir kalba? Arba kalba arba ne. Ar apie ateitį tai čia kur važiuosit atostogauti kartu?

Jauciuosi nesaugi ir nervinga, atrodo nieko netrūksta, bet gąsdina tas netikrumas.

Ne be reikalo taip ir jaučiatės.

Jei per tiek laiko nežino ar aš jo gyvenimo moteris, tai gal ir nesužinos...

Jis jau žino, kad nesate jo gyvenimo moteris.

Žinau daugybę atvejų tiek iš savo aplinkos, tiek iš aplinkinių, kai draugauja, gyvena kartu 5-7-9 metus kartu ir vyras nesipersa, o bac issiskyria ir po pusmečio lekia prie altoriaus su kita. Bijau, kad ir man galų gale taip nenutiktų...


Greičiausiai taip ir nutiks.

Nereikia man didelio baliaus, galiu ir susižadėjus pabūt keletą metelių, tiesiog noriu tvirto pažado, kad nori praleist visą gyvenimą kartu.


Nemanau, kad jo sulauksit.

Vienas psichologas rasė, kad jei pora ilgai nesiryžta santuokai (5 ir daugiau metų), net ir susituokus santuoka nebus tvirta, iškils tos pačios problemos kurios trukdė galutinai apsispręsti tuoktis.

Labai teisingai parašė, visiškai sutinku.

Žmogus man brangus mylimas, atrodo, kad ir mane myli, bet dabar jauciuos nei pagauta, nei paleista.

Kas čia per atrodo? Arba myli, arba ne. Manau, kad nemyli, bet yra prisirišimas, patogumas, pastovus seksas.

Tėkšti ultimatumą arba ženijamės arba skiriamės?

Manau, tokiu atveju jis sutiks su skyrybomis.

Laukti nežinia ko?

Galit po truputį imti dairytis sau tinkamo žmogaus, arba nelaukit ir paleiskit vienas kitą.

Ar tokie santykiai turi ateitį? verysad.gif

Neturi.

Atsiprašau už ilgą postą. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Manau, nėra jokio reikalo skubėti, Jums tik 23... sakyčiau gyvenkite, siekite savo tikslų, svajonių.... visoms patarčiau kurti šeimas, pradėti gimdyti, ne anksčiau nei 28 - 30 m... Kodėl visos taip skuba užlaužti tą vyrą ir tikėtis, kad tik jis sukurs Jums "SAUGUMĄ"??? Jis dar tiesiog neišsilakstęs ir tai normalu.... Vyrui ypatingai svarbu susikurti materialų pagrindą ir pradžioje realizuoti save...o kai jis bus tvirtas tada galės ir šeima rūpintis.... Jus norite garantijų, o kas garantijas duos Jūsų draugui, kai visa našta pereis ant jo pačių....
Mergaitės, Jus pačios pradžioj pažinkite save, išsiugdykite pasitikėjimą savimi,ko nors pasiekite, o paskui ir vyrai paskui Jus lakstys ir klaus: Brangioji , kada tekėsi už manęs....???
Atsakyti
QUOTE(AidaBajar @ 2010 09 06, 18:27)
Manau, nėra jokio reikalo skubėti, Jums tik 23... sakyčiau gyvenkite,  siekite savo tikslų, svajonių.... visoms patarčiau kurti šeimas, pradėti gimdyti, ne anksčiau nei 28 - 30 m... Kodėl visos taip skuba užlaužti tą vyrą ir tikėtis, kad tik jis sukurs Jums "SAUGUMĄ"??? Jis dar tiesiog neišsilakstęs ir tai normalu....  Vyrui ypatingai svarbu  susikurti materialų  pagrindą ir  pradžioje realizuoti save...o  kai jis bus tvirtas tada galės ir šeima rūpintis.... Jus norite garantijų, o kas garantijas duos Jūsų draugui, kai visa našta pereis ant jo pačių....
Mergaitės, Jus pačios pradžioj pažinkite save,  išsiugdykite pasitikėjimą savimi,ko nors pasiekite,  o paskui ir vyrai paskui Jus lakstys ir klaus: Brangioji , kada tekėsi už manęs....???
drinks_cheers.gif

Paprastai tų bokalų nedėlioju, bet šį kartą nesusilaikiau.
Atsakyti