Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

42 tema
41 tema
40 tema
39 tema
38 tema
37 tema
36 tema
1-35 tema
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais


Atsakyti
Labas visoms,
Visų tortai gražūs, bet va ta puokštė Asseni, tai tobula, MB pamatės klausia čia tortas? smile.gif

o aš įkeliu paprastą tortuką, gamintą draugės prašymu smile.gif
Cipciuko medutis, MMG, pastilažas (pastrąjį gaminau iš pusės normos (30 ml vandens) ir viskas gerai gavosi, sunaudojau 62 gr krakmolo ir 130 gr pudros...)

user posted image

įdomumo dėlei pamatavau biggrin.gif 8 cm aukščio, 29 cm skersmens, 3,4 kg smile.gif
Atsakyti
o kaip čia tiek mažai pudros?? gal medaus ir aliejaus nedėjai?? tortas tikrai labai puikus.
man irgi reiks sau daryt savaitgaliui, mano gimkė, nekenčiu aš jų, bet va yra proga pasidaryt naują tortą smile.gif tai bent 2 pasidarysiu, kad galėčiau paragauti smile.gif)
Atsakyti
sveikos darbztuoles,
seku sia tema jau nuo preitu metu. Nuo preitu metu ir uzsikreciau tortu kepimo manija. Nesu profesionali konditere, tortus gaminu savo seimynai, o ta saeimyna labai didele ir progu tortui padaryti atsiranda kiekviena menesi smile.gif Tad noriu isijungti i jusu miela bureli, kad galeciau tobuleti, semtis is jusu patirties ir gal viena diena pavyks padaryti toki pat sedevra, kaip jus kad darote smile.gif
Isbandziau keleta tortu dengimo masiu, bet tos paciausios sau dar neatradau
Pasirodau keleta savo gaminiu:
tortas Nevezis dengtas paprasta cukrine mase
user posted image
Velykinis tortas- tik grietinele ir sokoladas
user posted image
Mergvakariui darytas tortas dengtas Cipciuko tortu dengimo mase. Pirma kartai kai dariau su sia mase tai labai man ji patiko, o va sitam tortui - tragedija kazkokia. Prasikankinau ir tiek, labai trupejo, plyso doh.gif sakiau daugiau as jos nebedarysiu
user posted image
Vyrui skirtas tortas biggrin.gif Alaus buteliai tikri
user posted image
Medutis
user posted image
Kaip matot, tobuleti ir tobuleti man ax.gif
Bet gal manes nepasmerksit ir sutiksit su manimi bendrauti 4u.gif
Atsakyti
niekas tikrai nesmerks, 2 paskutiniai visai jau geri smile.gif ir velykinis man grazus, o tie tai uždengti prastai, dėl to ir vaizdą gadina. o šiaip labai prašom į mūsų būrį. kad manau profių labai didelių tarp mūsų nėra. aš tai irgi dar nėra metų kai darau tortukus, tai man ir dar daug kur tobulėti... tad junkis, klausk, dalinkis savo pasisakymais, kuo daugiau mūsų tuo smagiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2010 09 07, 15:05)

Kaip matot, tobuleti ir tobuleti man ax.gif
Bet gal manes nepasmerksit ir sutiksit su manimi bendrauti 4u.gif


labutis.....tobuleti čia mums visoms yra kur....taip kad prašom drasiau junkis,klausk,rodyk savo darbelius...priimk ir neysižeisk už kritika..... 4u.gif
dabar apie tortus.....
cukrine Cipciuko mase tinka papuošimams daryti,o tortuo dengti nelabai.....tortas su alaus buteliais fantastiškas.....ysivaizduoju koks dydis,nes tie buteliai taip gerai ten atrodo...super.....
medutis irgi tvarkingas,gražus..... thumbup.gif
Atsakyti
Sveikute:)


Na jusu tema tikrai uzkrechianti, jau perskaiciau beveik visas temas:)

Ir mane uzkretet tortu kepimo, tiksliau puoshimo manija:))))) Beda, tik kad gyvenu Madride, o sheima Lietuvoje, tad progu tortam nelabai turiu, nes gyvenam dviese su vaikinu:))) o jis nera tortu megejas:) nors vakar pareishkiau,kad man dzin, ir kepsiu shi savaitgali torta, vien tam kad galeciau papuoshti:)

Tad labai shauni ta jusu temele!

Aseseni - tavo tortas geliu puokshte, fantastishkas jau 3 dienos tik ji akyse ir matau:)
Atsakyti
Laba diena ,ikelsiu jusu teismui savo tortuka pirmas puostas beze kai bus dvidesimtas tikiu kad bus tobulas o dabar toks cia buvo mano sunenu gimtadienis trys berniukai tai va trys parsiukai smile.gif
Rafaelo svajone tikrai skanus tortukas!!! aciu uz recepta.
user posted image
Atsakyti
Laba diena, nu va ir as prisijungsiu prie tu, kuriom dar tobulet reikia, nors man tai daugiau negu kitom biggrin.gif parodysiu savo, namiskiams skirta (na kaip matosi siek tiek su proga, vestuviu menesiukui blush2.gif )...

user posted image


mokintis dar daug daug daug... man spalvos nepatiko, ir apsidenge su celiulitu... na zodziu... kaip pasiteisinima turiu pasakyt, kad puosiau gal tik 20min, nes laikas spaude, bet visiem tiko ir patiko rolleyes.gif


Atsakyti
smile.gif+2010 09 07, 18:48-->
QUOTE(sraigyte smile.gif @ 2010 09 07, 18:48)
Laba diena, nu va ir as prisijungsiu prie tu, kuriom dar tobulet reikia, nors man tai daugiau negu kitom biggrin.gif  parodysiu savo, namiskiams skirta (na kaip matosi siek tiek su proga, vestuviu menesiukui blush2.gif )...

user posted image
mokintis dar daug daug daug... man spalvos nepatiko, ir apsidenge su celiulitu... na zodziu... kaip pasiteisinima turiu pasakyt, kad puosiau gal tik 20min, nes laikas spaude, bet visiem tiko ir patiko rolleyes.gif

man tai grazu,paprasta.miela,grazu 4u.gif kritikuot nedrystu,nes pati dar nemoksa tebesu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 09 07, 13:27)
o kaip čia tiek mažai pudros?? gal medaus ir aliejaus nedėjai?? tortas tikrai labai puikus.
man irgi reiks sau daryt savaitgaliui, mano gimkė, nekenčiu aš jų, bet va yra proga pasidaryt naują tortą smile.gif tai bent 2 pasidarysiu, kad galėčiau paragauti smile.gif)


dekui smile.gif
apie pastilažą užsiminiau, nes daug kas sako, jog ten vandens per daug (60 ml). O aliejaus nereikia dėti ten ir taip smile.gif mažai pudros ir krakmolo, nes iš pusės normos, pagal receptą viskas smile.gif
Atsakyti
sveikutes,senai jau cia ir bebuvau,nors tema seku kasdien,po truputi kepu tortus,tik mazai turiu puosimui priemoniu,gal kuriai nebutu sunku parasyti kokiu parduotuviu pavadinimus kur galima nusipirkt antgaliu,o gal kuri turi kazka parduot pati?
Atsakyti