Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 72

user posted image

71-ąją mūsų prikalbėtą temą galima rasti čia. Kartu su pastarąja tema Supermamose prirašėme beveik 42,45 tūkst. postų friends.gif

filmukas, atspindintis mūsų požiūrį cool.gif

esmė trumpai:
Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone (-cone = silikonai)
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben (ir kitų parabenų)
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

kiek plačiau apie kai kurias - čia smile.gif

sąrašas nėra baigtinis! Kas neaišku, ieškome įvairiuose interneto šaltiniuose. Jei nerandame ar nesame tikros tuo, ką randame, klausiame ir tikslinamės temoje wink.gif

smagus Cosmetic Check puslapis ingredientų patikrai thumbup.gif

ekologiškos ir natūralios kosmetikos sertifikatai:
Soil Assotiation
Ecocert
Cosmebio
NaTrue
Cosmos Organic
USDA Organic
BDIH
Bio Suisse


čia galima atsisiųsti sertifikavimo standartų palyginimą. Renkantis kosmetikos produktą verta atminti, kad sertifikatas leidžia kai kurių išimčių. Vis dėlto jis tikrai palengvina pasirinkimo procesą mirksiukas.gif

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarma (Madara, Plante System, Acorelle, La Claree, sertifikuoti Dr. Scheller produktai)
* Droge (Alterra)
* KristiAna (Pure Altitude - sertifikuota linija, Acorelle, yra ir kitų sertifikuotų atskirų gamintojų linijų
* Douglas (Acorelle)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada, PC Panorama (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Ciel d'Azur, Phyt-inov, Druide - yra ir didžiosiose "Eurovaistinėse", Emeraude)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr.Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital)
* "Eko šalis" PC Panorama (Logona, Sante, Neobio, Aquabio)
*"Ekoeko" (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organic)
* "Holos", Užupio g. 4, V.Gerulaičio 1, "Alfa" verslo centras (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Šv.Mykolo 14 (GamArde, Goog Kaarma muilai, Marius Fabre muilai, Dr.Alkaitis, Beyond)
* "Sveiki produktai" (Aubrey Organics, Essential Care, Töpfer)
*"Grožio alėja" Mados, PC Gedimino 9 - Vokiečių vaistinėje (Dr.Hauschka, Argital, Pure)
*"Bioteka" Klaipėdos g.3, Vilnius (Jāsön, BioExclusive, John Masters Organics, Lavera, Dr.Hauschka, Madara, Cosmoveda, Avalon Organics)
* Saluks vaistinė PC Ozas (Weleda, Oaskin, Natura Siberica)
*"Kvapų namai":
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; kosmetikos cechas "Balneum Mariae" Šeimyniškių g. 3a
Kvapų namų produkcija Vilniuje prekiauja ir grožio salonuose produkciją naudoja šie partneriai smile.gif

Užsisakome internetu:

*Vokietijos internetinės parduotuvės:
*"Natractiv"
*"Biologisch24"
*"Violey"
*"Ebay parduotuvėlė"

*Didžiosios Britanijos parduotuvės:
*"Lovelula"
*"Akamuti" (aliejai, sviestai, hidrolatai)
*"Akoma Skin Care" (aliejai, sviestai)
*"Materia Aromatica" (aliejai, sviestai, hidrolatai)
*"GreenLife"
*"Nature for Beauty" (Naturado, arba Provence Argile)

*Lenkijos parduotuvė:
*"Biolander" (Naturado, Rhea, Acorelle, Alepia, Labogravier, African Earth)

*Prancūzijos parduotuvės:
*"Aroma-Zone" (aliejai, siestai, hidrolatai, fitoliai)
*"Mondebio" - įvairūs gamintojai, yra nemažai prancūziškos produkcijos mirksiukas.gif
*"Cosmetic Bio"

*Lietuvoje:
*"Biolinija"
*"Dvi širdys"
*"Ekolinija"
*"Damodara"
*"AromaNatural", jos šeimininkė - mūsų Monica thumbup.gif
*"Naturata" (Akamuti, Moom depiliacinės priemonės)
*"Naturtheca" (Florame, Pure Pai, Dr.Organic)
*kosmetikos yra "Rojaus sode" (Pure Elements (pagal feng shui), Ornanix, "Marmozel" aliejai, muilai)
*"Nikovita"
*"Eko jums"
*"Love-Eco"
*"BeautyFly" (Nvey, Acorelle, Aviva, Paul Penders, Anthylis, Organix)
*Persikas (LilyLolo mineralinė kosmetika, aksesuarai)
*"Grožio sodas" (Lavera, Annemarie Borlind)

specifinės prekės - gintaro miltelių (gintaro pudros) galima rasti Astromineralogijos centre, Barocoje

Grožio procedūros:

*ŽaliaŽalia (Vilnius, Stepono 6) kosmetologė Elytė atlieka veido valymo procedūras, įvairius masažus wub.gif
* Mezzanine (Vilnius, Pilies 6-6) - procedūros, masažai su Dr.Alkaitis kosmetika
*Okeanija (Vilnius, M.Marcinkevičiaus g. 1 / Baltupio g. 171) - procedūros su Equavie kosmetika
* Kvapų namų produktus grožio procedūroms naudoja šie salonai Vilniuje, Jonavoje ir Jurbarke

Mūsų blogas yra ČIA su atsiliepimais apie įvairių gamintojų siūlomas priemones, receptais – tik konkreti informacija. Jo šeimininkė – forumietė bryyla 4u.gif Virtualių mūsų "kelionių" - traukinių, skirtų kosmetikos atsargų papildymui, tvarkaraščiai dedami šičia cool.gif

! informacija apie nesąžiningas nares dalinamės, todėl tokios neabejokite - tikrai būsite pastebėtos mirksiukas.gif

svarbiausi sutrumpinimai: eteriniai aliejai - EA, Kvapų namai - KN, AromaNatural - AN, Aroma Zone - AZ, Daddygirl arba DG muilai mirksiukas.gif OP reiškia ožkų pieną, arba Druide šampūną su ožkų pienu bigsmile.gif

temoje kalbame ir apie savo gamybinius eksperimentus. Kadangi dauguma narių gamyboje jau yra pažengusios, bendriausiam supratimui apie esminius kremų gamybos principus kviečiame pirmiausiai pasiskaityti štai čia smile.gif

Ekologiško gyvenimo būdo subforume yra kelios giminingos temos, užsukite: Kosmetikos priemones gaminame pačios, Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės, taipogi Dalinamės natūralia kosmetika ... ir ne tik. Apie atskirus natūralios, ekologiškos kosmetikos gamintojus kalbama Kosmetikos gamintojų subforume cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 07 rugsėjo 2010 - 18:13
Saturele jau naujus, jaukius namucius atidare 4u.gif
QUOTE(Diva:) @ 2010 09 07, 16:27)

Ir as taip darau.Ypac tas "choba" patiko lotuliukas.gif ! Mane paprotino Nidulia su tuo kontrastiniu- kartais zinoma pamirstu, bet daznai taip darau. Veliau dieninis kremas ( siuo menu AquaBio) ir tuomet jau "spaklius" smile.gif , arba hidrolatas-eliksyras ir tada spaklius. Nesunku nuspeti kas rytoj ryte bus rolleyes.gif - kaip to hirolato noooriu !!
*


kazkas porino, kad niekada neprisivers saltu vandeniu taskytis smile.gif
Odrey, nuotraukoje man tas mineralkes sepetelis (tamstos vadinamas ploksciu) visai neatrodo plokscias, jis man apvalus kaip kabukis, tik kotas ilgas doh.gif Satura suprato kuom jie skiriasi, o man vistai-nedasunta blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 07 rugsėjo 2010 - 18:09
QUOTE(Nidulia @ 2010 09 07, 19:08)
Odrey, nuotraukoje man tas mineralkes sepetelis (tamstos vadinamas ploksciu) visai neatrodo plokscias, jis man apvalus kaip kabukis, tik kotas ilgas  doh.gif  Satura suprato kuom jie skiriasi, o man vistai-nedasunta blink.gif


jo trumpesni ir statesni šereliai ir jis kaip nupjautas per jų viršų. O kabukis kaip vyrams skutimosi šepetėlis: ilgesniais, braukiant labiau išskystančiais šereliais. Odrey, ar taip supratau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 09 07, 19:03)
odrey, o rasulo molio nenaudoji? argitulbas - tai zalias molis su kazkuo?

Turiu ir Rasula, bet nezinau, kazkaip jis man neprilimpa. Bandziau praustis kelis kart schmoll.gif. Tada maisiau su aliejum ir hidrolatu kaukei. Irgi ne.
Ne tai kad jis man netiktu. Bet kaip daiktas jis man nepatinka, nesusigyvenu su juo. o Argiltubas man patinka, kad nereikia nieko maisaliot. Taip ten zalias molis, jei neklystu su kazkokiais eteriniais. Zodziu jau paruostas reikalas, tik as ji kartais su aliejum saujoj sumaisau teptuku, arba kaip minejau ant aliejuoto veido.

QUOTE(Nidulia @ 2010 09 07, 19:06)
kazkas porino, kad niekada neprisivers saltu vandeniu taskytis:)
Odrey, nuotraukoje man tas mineralkes sepetelis (tamstos vadinamas ploksciu) visai neatrodo plokscias, jis man apvalus kaip kabukis, tik kotas ilgas  doh.gif Satura suprato kuom jie skiriasi, o man vistai-nedasunta  blink.gif

Nidulia, duosiu gyvai paciupinet !! smile.gif

Taip Satura, visiskai teisingai. Kabukio sereliai yra ovalus, o plokscio - lygus.
Nidulia, kaip supini kasa ilgiems plaukams, ir galiuka surisi gumyte, tai plaukai buna ivairaus ilgio galiuke, tai cia - kabukis. Paimk zirkles ir lygiai nukirpk ta galiuka surista, ir bus tau - lygus vienodi seriukai, tai cia flat top brush smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odrey: 07 rugsėjo 2010 - 18:18
o kaip ta karsta ranksluosti ant veido uzsimest? sory uz durnuma, bet as kai taip dariau, man ner kuo kvepuot, tai zaidziau po puse veido tol kol nusibodo isvis... bet dabar jau noriu vel bandyt ax.gif

ir kiek siuntimas is EM kainuoja? galvoju gal is MM toki sepeteli pabandyt:
http://www.magicmine...1b04b10f82095d8
panasus i ta odrey rodyta kiek suprantu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuske: 07 rugsėjo 2010 - 18:24
QUOTE(agnuske @ 2010 09 07, 19:20)
ir kiek siuntimas is EM kainuoja?


QUOTE(pepkė @ 2010 09 07, 14:07)
Priklauso nuo svorio, vieno šepetėlio siuntimas - apie 3 dolerius, jeigu daiktų daugiau ir siuntimo kaina didės 4u.gif



Atsakyti
agnuske, ne ekspertė aš, bet man tavo rodomas yra greičiau kabukis nei plokščias g.gif

kairėje kabukis, o dešinėje - plokščiasis:

user posted image

abu EM šepetėliai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 07 rugsėjo 2010 - 18:32
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 19:31)
agnuske, ne ekspertė aš, bet man tavo rodomas yra greičiau kabukis nei plokščias  g.gif
Papildyta:
kairėje kabukis, o dešinėje - plokščiasis:

user posted image


ai rimtai, nepastebejau...
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 09 07, 19:20)
o kaip ta karsta ranksluosti ant veido uzsimest? sory uz durnuma, bet as kai taip dariau, man ner kuo kvepuot, tai zaidziau po puse veido tol kol nusibodo isvis... bet dabar jau noriu vel bandyt ax.gif

ir kiek siuntimas is EM kainuoja? galvoju gal is MM toki sepeteli pabandyt:
http://www.magicmine...1b04b10f82095d8
panasus i ta odrey rodyta kiek suprantu....

Mano ranksluostukas mazas kokiu 20x20, bet as kazkaip galiu per ji kvepuot. Uzvertus galva pastoviu. Tai ikvepk oro ir laikyk ta ranksluosti tol kol oras leidzia. paskui vel pakaitink. Geriau po trumpiau, bet po kelis kart, negu vargt po puse veido.

o as savo sepetelius jau prie 2 metus pirkau, tai nebeatsimenu kiek kainuoja siuntimas. Gal bus mergaiciu kurios zinos.
O sitas sepetukas bent is nuotraukos man atrodo pakankamai siurkstus, galvojant apie tai, kad juo reikia trinti veido oda. Biri pudra nuo mineralines tuo ir skiriasi, kad ja reikia itrinti i veida, o ne tik padengi jau padazyta pavirsiu.
Atsakyti
prisiminiau, kad EcoTools pas mus kosmetikos parduotuvėse yra, bet gamintojo puslapyje tokio plokščio šepetėlio neradau smile.gif
Atsakyti
Aciu Satura, jau pradejau galvoti, kad reikia man taip su telefonu nufotkinti juos abu. Bet Tu kaip visada zingsniu priekyje drinks_cheers.gif
Atsakyti
ernesin, o MM pudros 8 g kainuoja 63 LT blink.gif kiek laiko uzteks?? beje kokia spalva sviesiai odai- fair light ar light reiktu g.gif
ar reikia ir to maskuoklio, ar pilnai maskuoja vien pati pudra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuske: 07 rugsėjo 2010 - 18:47